Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.573
Cevap
55
Favori
281.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dedenet

Bundan mı bahsediyorsun
    evet. büyük ihtimal oldur. en son mi note 3 kullanmıştım ismini hatırlamıyorum 2 aşamalı vardı birisi agresif biriside bunun gibi bişeydi.

telefonları genelde bu modla kullanıyorum bazen arka plan uygulamaları aşırı güç tüketip olmadık zamanlarda şarjı bitiriyor. hariç tutmak istediğim whatsapp gibi programlarıda ayrıca işaretliyorum. hatta abimin bi ara internet paketi bitmişti. evdeki kameraları izlediği program arkaplanda sömürmüş mobil verisini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 2 Mayıs 2019; 0:14:50 >

• osmancan71 kullanıcısına yanıt
    Bende mi note 3 kulllandım hiç öyle bir seçenek yoktu pil tasarruf modu haricinde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedenet

Bende mi note 3 kulllandım hiç öyle bir seçenek yoktu pil tasarruf modu haricinde
    telefon abimde şuan ss aldım şöyle bi kısım var. bu toplu ayarlanıyor muydu hatırlamıyorum onu. yatıyotu pek kurcalamadım o yüzden. ama sizin ss attığınız mod benim bahsettiğim galiba.

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 2 Mayıs 2019; 0:29:36 >

• Ah Xiaomi ah, Mi 9'a bildirim ışığı koyup da buna koymaman olmadı.
  • Mi turkiye insta hesabinda mi 9 se icin cok yakinda turkiye de satista diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imei olayı herkese hayırlı olsun bakalım kim bulmuş acaba Osman abimiz mi? :)
  • Şuan ss lerde 6-7 saat görünüyor hani videolarda 10.5 saat nasıl oluyor ben onu anlamadim

• IMEI sorunu çözüldüğüne göre, kısa sürede piyasanın en popüler cihazı olur.

2.500 TL civarında bulunuyor, yurtdışı cihazlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

Şuan ss lerde 6-7 saat görünüyor hani videolarda 10.5 saat nasıl oluyor ben onu anlamadim
    hocam dediğiniz videolar ekranı açık bırakıp video izlemek tarzıysa normal..
    gerçek hayat testlerinde cihaz ekstradan dokunmatik algılıyor bu da daha fazla işlem gücü demek + olarak telefonu sürekli kullanınca animasyonlar da bol bol giriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

Şuan ss lerde 6-7 saat görünüyor hani videolarda 10.5 saat nasıl oluyor ben onu anlamadim
    Bekleme suresı şebekenın yer yer az çekmesi ve arkadaşında dedıgı gıbı dokunmatigın kullanılmasıda etkiliyor. Mesela telefonu aldın 4-5 gun ekran kapalı duruyor bı açıyorsun sarj %20 kalmıs. Kalan %20 ılede 1 saat açık tutsan ekranı dogal olarak ekran süresi düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 2 Mayıs 2019; 10:30:10 >
  • Bugün 2 adet semersten aldım. Öok ilgilendiler sağolsunlar ellerindeki stok bitmiş. Bu haftasonu tekrar gelicekmiş. O kadar çok telefon trafiği var ki inanamazsınız.

İlk defa android telefon kullanacağım. Tavsiye apps ya da kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri zevkle dinleyebilirim.

Sizinde merak ettiğiniz biriey varsa telefonla ilgili elimdem geldiğince tariflerinizle cevaplamaya çalışırım.

• Arkadaşlar sahibinden de satılan örneğin SAMTEL DİGİTAL in sattığı ya da sizin almış olduklarınız gerçek global midir. Bildiğim kadarıyla versiyon kodunda Mİ yazıyor olması gerekiyor. Birde kayıtlı olarak satışa sunuluyor bunlar. Gerçek pasaport kayıtlı mı yoksa yazılım ile imei atma işlemi mi oluyor.
  • Kullanan bilen arkadaşlar bu telefonda4g band 20 desteği varmı? Çekim gücü nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: suzun08

Kullanan bilen arkadaşlar bu telefonda4g band 20 desteği varmı? Çekim gücü nasıl?
    Globalda band 20 oldugu yazıyor özelliklerinde. Ama alan arkadaslar nereden aldıgıyla birlikte tam bilgilendırırse bızım içinde iyi olur. Satıcılara pek güven olmaz çünkü

• Arkadaşlar bildirim ışığı yok mu telefonda?

• osmancan71 kullanıcısına yanıt
    Şuanda 4g aktif kullanıyorum çekim gücünü nereden görebilirim?

@ Xiaomi için fotoğraf çektikten sonra düzenleme yapabileceğimiz program tavsiyeniz var mı?

Genel olarak destekleyici program tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thief. -- 2 Mayıs 2019; 16:8:5 >
  • Thief. T kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığınız versiyon Global kutulu olan Global versiyon mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayunal1996

Hocam aldığınız versiyon Global kutulu olan Global versiyon mu acaba?
    Evet, global kutulu versiyon aldım, Semers iletişimden. Ellerindeki stok bugün bitti; fakat sürekli yenilenecekmiş.

Bu cihaz için herhangi bir güvenlik programı kurmama gerek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thief.

Şuanda 4g aktif kullanıyorum çekim gücünü nereden görebilirim?

@ Xiaomi için fotoğraf çektikten sonra düzenleme yapabileceğimiz program tavsiyeniz var mı?

Genel olarak destekleyici program tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.
    benim 6 7 aylık bi xiaomi tecrübem oldu gcam denedim oda rootla kullanılıyordu. onuda sırf deneyip foruma yazmak için yüklemiştim normalde fotoğrafla işim olmaz. çekim gücünü ayarlardan görebilirsin yada *# kodu ile. 4G band20 için telefonun global olup olmadığını öğrensen yeterli. onuda xiaomi sitesinden sorgulayabilir misin bilmiyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.inpocketsoftware.andTest&hl=en_US

• tolga68 kullanıcısına yanıt
    Yok.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.