Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
49
Favori
211.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonumu satıyorum, ilgilenen arkadaşlar olursa bana özelden ulaşabilirler.

İlan linki:https://forum.donanimhaber.com/mi-9-pasaport-kayitli-8-128--144431266#144431266
  • Arkadaşlar imei repairli cihaz kullanıyorum ota üzerinden miui 12 geldi
    baktığım cihazımda twrp yüklü deil fakat magisk yüklü sizce güncelleme yaparsam imei uçarmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah. kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum oldu. Fakat 5-6 gün sonra tekrar güncelleme çıkyor.
    2.gelişinde güncelledim 12 oldu artık.Çok da güzel oldu.
  • ynsylkn kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz.

Güncelleme sonrası batarya performansında düşüklük sezdim.
  • neto_ kullanıcısına yanıt
    Bende tam tersi geldi, sanki 1 tık daha stabil eskiye nazaran.
  • Güncelleme yaptım arayüz alıştım gibi şarj sanki aynı gibi ama daha iyi deil

• Arkadaşlar twrp olmadan sıfırlama mümkün değil mi

• Temiz kurulum yapmadan güncellemeyi yükleyen var mı ?
  • Güncellemeyi beğenmedim. Performans (özellikle batarya) biraz olumsuz etkilenmiş gibi geldi. Temiz kurulumda aşırı bi fark olacağını sanmıyorum.
    Naçizane görüşlerim böyle
    .

• Beyler mi 9 se den mi 9 a gectim, kamera kalitesi hem onde hem arkada mi 9 se ile ayni, mi 9 amiral gemisi olarak orta sinif mi 9 se ile ayni kalitede fotograf cekiyor, açıkçası bu durum hayal kirikligi yaratti. S9 plus ile kiyasladim mesela, dusuk isikta s9 plus benim mi 9 yu resmen bozguna ugratti.

• kamasiz K kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım selam,
    Mi9SE ne diyafram açıklığı nede megapixel olarak Mi9 ile aynı değil, dolayısıyla buda fotoğraf da farkedilecektir.
    Samsung S9 Plus dan da özellikle geçe çekimlerinin daha kötü olabileceğini pek sanmıyorum.
    Belki ayaralar da yada çekim ile ilgili hata yaptığınızı düşünüyorum.
    Alttaki kamera karşılaştırmasın da neredeyse bütün fotoğraflar Mi9 da çok daha iyi sonuç vermiş.
    https://www.youtube.com/watch?v=7OC8ozV3ZqM
  • ScarfaceX7 kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulumda gayet başaralı bence, bence siz temiz kurulum yapmayı deneyin, sabah 7.20 de şarjdan çektim, telefon hep elimde ve şuan şarj yüzde 26???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya hocam birakin bence o karsilastirmalari, elimde hem mi 9 hem mi 9 se hem de s9 plus mevcut, ayar ve fotoğraf konusunda uzman bir kullaniciyim ve net olarak sonuclar sunlar

Gunduz olsun gece olsun mi 9 ve mi 9 se ayni fotoğrafi cekiyor, hem on hem arka kamera resmen ayni sonuclari veriyor.

S9 plus gunduz mi 9 ile ayni sonuclari verirken gece fotograflarinda inanilmaz isler cikariyor, samsungun yeni gece modu cok cok iyi, mi 9 a gcam kurdum yine de s9 plusin gerisinde kaldi gece fotograflari

Ek olarak s9 plus on kamera cok kotu, bir amiral gemisine yakismayacak kadar kotu, mi 9 on kamerada cok ustun

Özetle Xiaomi gece modu epey bir calismali, mi 9 a hic yakışmıyor bu sonuclar.

• Merhaba arkadaşlar. Mi 9 explorer var bende buna Google Camera nasıl kurabilirim? Link bulamadım.

• Geçenlerde bir yere otururken cebimde arka kapağı çatlattım. Garanti devam ettiği için serviste ücretli yaptırayım dedim. 184 lira fiyat verdiler. Telefon geldiğinde inşallah bir süprizle karşılaşmam. Daha önce arka kapağını serviste değiştirten var mı aranızda?

• Merhaba, miui 12 güncellemesi ile beraber bir sorun musallat oldu. Bazı uygulamalardan çıkarken sürekli geri kaydırma hareketi yapıyorum, 1-2 kez üst üste çıkma hareketini yapınca uygulama ile beraber telefonu da kapatıyor. MİUİ Logosu geliyor yeniden açılıyor telefon.

Bu sorunu yaşayan var mı? Henüz sıfırlayamadım telefonu, çok uygulama var üşeniyorum.
  • Arkadaşlar konuyu takip edip, güncelleyecek birisi olur ise hemen devredebilirim. Maalesef artık Xiaomi kullanmadığım için takip edemiyorum...
  • Son güncelleme den sonra şöyle bir sıkıntı var. Chrome devredışı bıraktığım halde her telefon açılıp kapandığında tekrar aktif oluyor. Veya durmya zorla yaptığım uygulamalar da aktif oluyor daha önceden bu yoktu bu konuda bilgisi olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar acil.
    Uzaktan bağlantı ile telefona IMEI atılacak. Öncesinde hangi programların bilgisayara yüklenmiş olması gerekiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.