Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
49
Favori
211.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonradan dosya attığın için cihaz kendini anladığım kadarı ile ÇİN versiyonu olarak görüyor. EDL yada fastboot yöntemi ile herşeyi silmeyi seçerek ROM atarsan büyük olasılık ile düzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 10 ne zaman gelecek acaba ?

• Faıthful kullanıcısına yanıt
    ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu cihazı aldığımdan beri android 10 yüklü zaten, ayrıca mi globalde de var miu11 android 10
    Sizde twrp yüklüyse güncelleme elle yapılır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam herkese iyi günler. Cihazda 2160p 60fps video kayıt özelliği var mı?

• Selamlar

xiaomi mi9 ile mi9t pro arasında kaldım.sizce hangisini seçmeliyim.teşekkürler.
  • Biohazard kullanıcısına yanıt
    Mi9 u seçtik biz.
    Sebebi:
    Hafifliği, popup kamera yerine önde sabit kamera olması,Ön ve arka kameraların bir tık daha iyi olması,inceliği ve daha zarif ve sağlam yapısı.
    Diğer özellikleri aynı.
  • Arkadaşlar imei attırma işinde ne gibi sıkıntılar oluyor. Hattım telekom. Şarjı çok gitme çekmeme band20 falan gibi seylerden bahsediyorlar. Var mı aranızda imei atılmış kullanan. yardımlarinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: turoktr

Mi9 u seçtik biz.
    Sebebi:
    Hafifliği, popup kamera yerine önde sabit kamera olması,Ön ve arka kameraların bir tık daha iyi olması,inceliği ve daha zarif ve sağlam yapısı.
    Diğer özellikleri aynı.
    hocam mi 9 litinenin mi 9'un ön camerasından daha iyi diye duydum dogrumudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saygun1987

cihazı aldığımdan beri android 10 yüklü zaten, ayrıca mi globalde de var miu11 android 10
    Sizde twrp yüklüyse güncelleme elle yapılır
    Benimki mi9t hocam

• BanshEEEEEEEEE kullanıcısına yanıt
    Megapikseli 32 ikisini de kullanan arkadaşlara sormak lazım yada karşılaştırma varsa bakabilirsiniz internetten

• Kameradan galeriye geçme sorununu çözebilen oldu mu ?

Ve mi9 için şu programı kesin yükle şahane diyen var mı ?
  • Rasty kullanıcısına yanıt
    Telefon dilini ingilizce yapınca düzeliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yed66

Arkadaşlar imei attırma işinde ne gibi sıkıntılar oluyor. Hattım telekom. Şarjı çok gitme çekmeme band20 falan gibi seylerden bahsediyorlar. Var mı aranızda imei atılmış kullanan. yardımlarinizi bekliyorum.
    Hayır hocam asla öyle bir durum söz konusu değil

• Konu sahibi arkadaş konuyu açmış ama Hazirandan bu yana konuya girmiyor!!!.

Telefonu bilen kullanımına hakim bir arkadaşın Admine danışarak konuyu takip etmesi ve kullanıcılara yardımcı olması gerekir.
    Varsa böyle Mi9 kullanıcısı bir aday, yönetime bildirsin biz de destek olalım.

Daha önce medya player gruplarında bunu yaptık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 15 Aralık 2019; 14:14:35 >
  • turoktr kullanıcısına yanıt
    Valla haklısınız ben mi9se grubunda yardımcı olmaya çalışıyordum elimden geldiği kadar
    Mi9se yi satıp mi9 aldım ve gruba girdim baktım hiç ses seda yok sorulara cevap yok biraz hayal kırıklığı yaşadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Saygun1987

Valla haklısınız ben mi9se grubunda yardımcı olmaya çalışıyordum elimden geldiği kadar
    Mi9se yi satıp mi9 aldım ve gruba girdim baktım hiç ses seda yok sorulara cevap yok biraz hayal kırıklığı yaşadım
    İstekli bir arkadaş olursa hep beraber destekleriz.
  • Selam arkadaşlar. İphone 8 kullanıyorum. Xiaomi mi9 a geçmeyi düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz cihazdan memnun musunuz?

• Cihaz güzel hızlı kamera güzel oyun oynarsanız mi9t pro alın, 8plus olsa geçmeyin derdim ama 8 den geçilir
    Yurtdışı 2450 civarında 128 lik olan

• Video kaydı aldığımda veya kendim video çektiğimde; WhatsApp'dan gönderince kaliteyi resmen 144p'ye düşürüyor telefon. Sizce bu normal mi?

4k videoyu gönderdikten sonra hesap makinasıyla çekilmiş gibi izliyoruz arkadaşın telefonunda. Tamam WhatsApp kaliteyi düşürüyor da bu kadarı anormal sanki. Var mı aynı sorunu yaşayan?

• quote:

Orijinalden alıntı: ScarfaceX7

Video kaydı aldığımda veya kendim video çektiğimde; WhatsApp'dan gönderince kaliteyi resmen 144p'ye düşürüyor telefon. Sizce bu normal mi?

4k videoyu gönderdikten sonra hesap makinasıyla çekilmiş gibi izliyoruz arkadaşın telefonunda. Tamam WhatsApp kaliteyi düşürüyor da bu kadarı anormal sanki. Var mı aynı sorunu yaşayan?
    Aynı sıkıntı bende de var hocam. Çekmiş olduğum videoları Whatsapp üzerinden gönderdiğim zaman, diğer taraf videoyu piksel piksel izliyor. Herhangi bir çözüm
    bulamadım şimdiye kadar ama, çektiğiniz videoyu Whatsapp'tan "Belge" olarak yolladığınız zaman herhangi bir sıkıntı olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.