Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
49
Favori
211.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon icin imei atma olayı nasıl oluyor ? rehber bulamadım hepsi silnmiş konuların.
    yardımcı olabiliecek var mı ?
  • merhabalar . mi 6/128 global versiyon aldım. Henüz telefonu açıp kurulumunu yapmadım . galiba içerisinde android 9 sürümü var . Sizce android 10 ve miui 11'e yüklemeli miyim ?
  • kulekule kullanıcısına yanıt
    Kullanacaksanız tabiki güncellemeleri yapmanızı tavsiye ederim. Miui 11 de ufak tefek birkaç tane problem var ama can sıkıcı şeyler değil. Yakında onuda çözerler küçük bir güncellemeyle. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanınız.
  • Mi 9 ile Miui 11 eu stable romun sarj süresinde sıkıntı var. Önereceğiniz rom vs var mı beyler ne kullanıyorsunuz.
  • Arkadaşlar Mi 9 ile aranıza katıldım ben de. Bataryası endişelendirmişti ama çok memnunum açıkçası. S7 ile kıyaslayınca çok iyi gidiyor. 5.30 saat ekran süresi aldım ki bunun 3 saati sadece yüksek ayarlarda oynadığım Pubg idi

Ben sizlere şu telefonda yüklü gelen MIUI Forum uygulamasını sormak istiyorum. Uygulamaya girip kabul et ve devam et diyince bomboş bir forum sayfası gözüküyor bende. Uygulamada bir sorun mu var acaba sizler girebiliyor musunuz?

• İki resmi de mi9 ile ayni kamera ayarlariyla cektim neden biri farkli
    ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu

• dogan107 kullanıcısına yanıt
    Her iki fotoğrafın ayrıntılar kısmındaki görüntüsünü atarsanız daha bir açıklayıcı olur. İki çekimi de aynı modlarla mı çektiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegean-Man

Her iki fotoğrafın ayrıntılar kısmındaki görüntüsünü atarsanız daha bir açıklayıcı olur. İki çekimi de aynı modlarla mı çektiniz?
    ayrıntılar ,ayarlar kısımları birebir aynı , biri daha parlak beyaz renk geniş açı ve güzel çekti ,diiğeri sarı çıkardı ,acaba telefon mu farklı diye şüpheye düştüm
  • iyi günler,
    Mi9 için elimde kaliteli kadifemsi yüzeyi olan siyah renk kılıf mevcut isteyen olur PM atsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 25 Kasım 2019; 16:48:40 >

• Arkadaşlar mi 9 istanbul bilişimde baya uygun gözüküyor ama anlam veremedim

• Bu ekrana nereden geliyoruz arkadaşlar?

Telefon 4.gününe girecek hala %38 de şarj.
    Screenshot almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 25 Kasım 2019; 21:8:1 >
  • turoktr kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Pil & Performans Ayarları - Pil kullanım istatistikleri.

4. gününde %38'se biz de merak ediyoruz o görüntüyü :) Bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScarfaceX7

Ayarlar - Pil & Performans Ayarları - Pil kullanım istatistikleri.

4. gününde %38'se biz de merak ediyoruz o görüntüyü :) Bekleriz.
    Cihaz 10 günlük yeni tanımaya çalışıyorum.Menüsü biraz karışık geldi bazı yerlere ulaşırken zorlanıyorum.

"Pil kullanım istatistikleri" bölümünü bulamadım.
    Pil performans deyince şurası geliyor:

Benim görmek istediğim son şarjdan beri ne kadar zaman geçtiği.

Fakat GSam battery monitörü yükledim orada alttaki görüntü şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 26 Kasım 2019; 10:30:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MaRJiNaL45

Arkadaşlar mi 9 istanbul bilişimde baya uygun gözüküyor ama anlam veremedim
    Çeşitli forum siteleri ya da ekşi sözlük gibi çeşitli mecralardan İstanbul Bilişim hakkında yazılan yazıları okursanız neden uygun fiyatta gözüktüğüne dair bir fikriniz olabilir. Karar sizin ama hemen atlamamak lazım.
  • MaRJiNaL45 M kullanıcısına yanıt
    İstanbul Bilişimden alışveriş yapmanızı tavsiye etmem. Haklarında yüzlerce şikayet var ve bende bu mağdurlardan biriyim. Zorla da olsa paramı geri aldım ama çok uğraştırdılar. Pişman olmak istemiyorsanız fiyatlara aldanıp birşeyler almayın, aldırmayın.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Yeni telefon almayı düşünüyorum mi9 yurtdışı fiyatları iyi gibi 2500 civarı tavsiye edermisiniz ?

Birde

Mi9 da kullanılacak olan IMEI 4.5g destekli bir telefona mı ait olması gerekiyor acaba?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• Serkan.Unal kullanıcısına yanıt
    Güzel fiyat, alınabilir. Imei sini kullanacağınız telefon 8 yıldan eski olmazsa iyi olur onun dışında herhangi bir sorun olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.