Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.911
Cevap
49
Favori
211.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pop up kamera istemediğimden dolayı mi9 almaya karar verdim. Yalnız facebook gurubunda imei atıldıktan sonra band 20'nin kaybolduğu ve 4g çekim gücünün aşırı derecede düştüğü söyleniyor. Çok kişi var bu durumdan şikayetçi.
    Sizde durum nedir arkadaşlar?

★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• turoktr kullanıcısına yanıt
    Facebook grubuysa büyük ihtimal bende varım. Bende bu sorunların birçoğu yok, olanları da zaten söyledim. Herkes aynı sorunları yaşayacak diye birşey yok. Zaten ortak 1-2 problem var "KAMERA UYGULAMASINDAN GALERİYE GEÇİŞ YAPILMIYOR" herkes onda hemfikir. Daha önce de söylediğim gibi; ilk yüklediğimde bende de biraz sapıttı cihaz ama yine bu yazılanlardan değildi. Temiz kurulum yaptıktan sonra sorunsuz kullanıyorum. Eğer yüklemek istemiyorsanız miui 11 i yüklemeyin. Biraz daha bekleyebilirsiniz, tercih size kalmış.
  • fifa_05 kullanıcısına yanıt
    Bir sürü etken olabilir. Baz istasyonuna uzaklığı, imei nin hangi şartlarda atıldığı, band seçimi, yazılımsal müdahaleler vb.
  • Aegean-Man kullanıcısına yanıt
    En iyisi dediğiniz gibi bugların ayıklanıp yeni bir sürüme kadar beklemek.
    Telefon her yönüyle çok iyi.

İçindeki şarjla kullanıp %20 de gelen soketle 60 civarında %100 şarja ulaştım.

En tepedeki bağlantı simgelerinin görünümünü biraz büyütebilsek gözlük takmadan görebilirdik...

Bir de whatsup bağlantısından sonra ilgili kişiler boş sayfa olarak geldi.Geçmiş mesaj ve resimler, getirmenin bir yolu var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 15 Kasım 2019; 13:46:54 >
  • turoktr kullanıcısına yanıt
    Nasıl isterseniz hocam. Belki bir sonraki güncellemede bug ları düzeltirler o zaman yüklersiniz.
    Whatsapp ı daha önce yedeklediyseniz gelmesi lazım. Olmadıysa whatsapp ı kaldırıp tekrar yükleyiniz yada google drive dan yedek yaptıysanız ulaşırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegean-Man

Bir sürü etken olabilir. Baz istasyonuna uzaklığı, imei nin hangi şartlarda atıldığı, band seçimi, yazılımsal müdahaleler vb.
    en güzeli evde kendınız atmanız sanırım
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Yani daha önce hiç yapmadıysanız tavsiye etmiyorum. Forum da yada sosyal ağlardaki gruplarda bu işleri iyi yapan 3-5 adam var onlara yaptırmak daha mantıklı. Ayrıca elinizde çok eski olmayıp kullanmadığınız, bozuk, kırık, vb. cihazlarınız varsa onların imei lerini kullanmak daha mantıklı.
  • Batarya konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz değerli arkadaşlar? Mi 9T pro ile arasında ciddi batarya farkı yansıyor sanırım günlük kullanımda.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzzmaan

Batarya konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz değerli arkadaşlar? Mi 9T pro ile arasında ciddi batarya farkı yansıyor sanırım günlük kullanımda.
    Bende Mi9 Pro 5G var.. ıkı gunu cok cok rahat cıkarıyorum ertesı gun öğlenide cıkarır gibi... ama mi9 larda 3000Mah batarya var. sanırım bır gun yada 1.5 gun zor..
  • uzzmaan U kullanıcısına yanıt
    Şahsen ben yaşamıyorum 1 günü rahat çıkarıyor ama bu durum kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Ciddi farktan kastınız mAh olarak mı?
    Mi9 lar 3300mAh. Oyun oynamazsanız 1-1,5 gün arası çıkarır hocam ama 2 gün sanmıyorum.
  • Aegean-Man kullanıcısına yanıt
    700mAh testlerinden izlediğim kadarıyla günlük kullanımda 2-3 saat fark ediyor. Yanlış olabilir tabi kullanıcı sizsiniz sonuçta.

• uzzmaan U kullanıcısına yanıt
    Arada illaki fark olacaktır hocam, 2-3 saat fark gayet normal. Tabi batarya kaç mAh (3000-4000 arası) olursa olsun telefonlarda tamamiyle kullanıcıya göre değişen değerler. Gönül ister ki minimum 5000mAh bataryalar koysunlar ama maalesef şuan için öyle cihazlar çok fazla yok piyasada. Düşük mAh olayını da bir nebze olsun hızlı şarj teknolojisi rahatlatıyor, şimdilik tabi.
  • Çift IMEI repair mümkün mü hocalar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mghxsds M kullanıcısına yanıt
    Şuan için tek sim diye biliyorum.
  • compactdisc kullanıcısına yanıt
    Keşke forumu okusanız, son 10 mesajı okursanız cevabı alırsınız, çöp ediyorsunuz forumu

• Geliştirici seçeneklerinden " MIUI Optimizasyonu " seçeneğini ne durumda kullanıyorsunuz.

Bir çok yerde kapalı kullanılması önerilmiş. Bildiğiniz bir artısı veya eksisi var mı?
    Bende 2 gün gidiyor şimdilik.
    Olay sadece pil gücü ile ilgili değil cihazın kararlı ve optimizsyonu da önemli.
    Bazı 4500 mA lık cihazlarda bile pil süresi 2 gün yeterli olmayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 18 Kasım 2019; 15:5:4 >
  • Mi 9 ile huawei p30 arasında kalan var mı hangi nedenlerden ötürü mi9 seçtiniz pişmanlığınız var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.