Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
49
Favori
211.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oradaki 20W kablosuz flaş şarj ve TÜV Rheinland hızlı şarj sertifikası almış. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 17 Şubat 2019; 16:51:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İp68 var mi ?

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Henüz onunla ilgili bir bilgi gelmedi ama ben bu sefer olmasını bekliyorum, anlattıkları gibi her özelliğe sahip bir amiral gemisi olacaksa bu şart...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 17 Şubat 2019; 16:47:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Oradaki 20W kablosuz flaş şarj ve TÜV Rheinland hızlı şarj sertifikası almış. :)
    Oo anladım hocam. Kablosuz şarjda var yani bu sefer, hemde 20 watt yani

Ses çıkışına da önem vermişler bu sefer. Eksik kalmadi gibi o zaman artık

Fakat, geçtiğimiz aylarda Videosunu yaptıkları, ekranda daha büyük alanda parmak izi okuma olmayacak sanırım, önceki görsellerden anladığım kadarı ile. Eğer o da olursa tamam demektir, olmaz ise seneye çıkacak Mi10a koyacaklar demektir Bende çok mu şey istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Henüz onunla ilgili bir bilgi gelmedi ama ben bu sefer olmasını bekliyorum, anlattıkları gibi her özelliğe sahip bir amiral gemisi olacaksa bu şart...
    Birazda görsel katkısı benden olsun hocam, bahsettiginiz ozellikler ile ilgili

★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu

• ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler :)

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Oo anladım hocam. Kablosuz şarjda var yani bu sefer, hemde 20 watt yani

Ses çıkışına da önem vermişler bu sefer. Eksik kalmadi gibi o zaman artık

Fakat, geçtiğimiz aylarda Videosunu yaptıkları, ekranda daha büyük alanda parmak izi okuma olmayacak sanırım, önceki görsellerden anladığım kadarı ile. Eğer o da olursa tamam demektir, olmaz ise seneye çıkacak Mi10a koyacaklar demektir Bende çok mu şey istiyorum

Alıntıları Göster
    Evet, kablosuz şarj işi bu sefer çözülmüş. Ses sorunu da tamam gibi. Şimdi IP68 ve Face ID lazım. :)

Görsellerde tek noktadan parmak izi okuyacağı görülüyor maalesef. Ben ekrandan parmak izi okuma işine çok karşıyım, hızından dolayı ama kapasitif parmak izi okuyucusu hızında olduğu söyleniyor ki böyle olursa efsane olur...
  • quote:

Evet, kablosuz şarj işi bu sefer çözülmüş. Ses sorunu da tamam gibi. Şimdi IP68 ve Face ID lazım. :)

Görsellerde tek noktadan parmak izi okuyacağı görülüyor maalesef. Ben ekrandan parmak izi okuma işine çok karşıyım, hızından dolayı ama kapasitif parmak izi okuyucusu hızında olduğu söyleniyor ki böyle olursa efsane olur...

Alıntıları Göster
    Ip68 artık gelmeli hocam ama, fiyatlar bu sekilde olursa yine gelmeyecek gibi duruyor. Peki Bu Yüz tanıma için bilginiz bir bilgi varmı? Tek Kamera olunca zor gibi ama. Ekstra bir sensör varmi ki düşük ışıkta tanıma işlemi için?

Face ID olsa çok iyi olur ama, Ee ye bile nasıl koyabilirler diye düşünüyorum. Ön tasarımın değişmesi lazım. Parmak izi okuyucu bana göre önde olmalı hocam, bu yüzden de mecburen ekrana entegre ediliyor. Arkada olduktan sonra bana göre anlamı yok. Masanın üzerinde iken Cihazi açabilmem Lazım benim. Bu da ancak on yüzde olunca mümkün. Power tuşuna entegre etmek bile kurtarmiyor Mi6daki rahatligimin sebebi de bu

O kadar doküman okudum, hiç birinde yüz tanıma ile bilgi yok maalesef... Olmaması gibi bir seçenek düşünmüyorum, onu da bir şeyin altına sokuşturmuşlardır. 😀

• quote:

O kadar doküman okudum, hiç birinde yüz tanıma ile bilgi yok maalesef... Olmaması gibi bir seçenek düşünmüyorum, onu da bir şeyin altına sokuşturmuşlardır. 😀
    Peki Sağolun hocam İnşallah olur hocam, bu sefer standart versiyonda kismazlar birşeyden Mi6 Seramik versiyon, aynı anda dünyaya yayılmışti halbuki. Fakat Mi8 Ee nedense Çine özel kaldı, batarya kısıldı vs. Sonra sağolsunlar onu bile kırpıp Pro diye yeni versiyon çıkardılar. Umarım bu yıl bu kadar ayrılık görmeyiz markada

• 6/64 standart versiyonu 3500 liradan alinabilir mi sizce? Hayal mi?

Elimde ki mi8 i satip öyle yapmayi dusunuyorum.

• Xiaomi yine SAR değeri konusunda batırmıştır diye tahmin ediyorum bu telefonu?

• En baba Mi9:

★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu ★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, Mi9 Ee de de 3 Kamera olacağı kesinleşti o zaman. Bu arada, Mi8 Ee daha ihtişamli görünüyordu. Sanırım bir şekilde batarya ufalmadan gelecek diye düşündürdu beni görseller, Mi9 Ee de ama.

O kadar yayınlanan 4 Arka Kamera görseli boşa çıktı demekki artık.

• Fiyat konusu biraz garip, Mi8 çıkış fiyatları şöyleydi:

6/64 - 420$
    6/128 - 470$
    6/256 - 520$
    8/128 EE - 620$

Mi9 için son duyumlar ise:

6 GB + 64 GB – 368$
    8 GB + 128 GB – 428$
    8 GB + 256 GB – 516$

Lei Jun açık açık Mi9, Mi8'den pahalı olacak herkesin bunu anlamasını umuyorum dedi ama yukarıdaki fiyatlar öyle söylemiyor. Fiyat konusu garip evet ama 3500'e almak hayal. 😊

Evet, zaten abuk subuk donanım farkları olmasın ya, Mi8 EE sırf o yüzden almadım, ne doğru dürüst update alıyor, ne community'si var saçma bir telefon oldu. Umarım Mi9'da öyle olmaz da bu canavarı alırım bu sefer. Mi6 ne güzeldi, ver seramiği ver altın halkayı tamam, içi aynı...

• quote:

Evet, zaten abuk subuk donanım farkları olmasın ya, Mi8 EE sırf o yüzden almadım, ne doğru dürüst update alıyor, ne community'si var saçma bir telefon oldu. Umarım Mi9'da öyle olmaz da bu canavarı alırım bu sefer. Mi6 ne güzeldi, ver seramiği ver altın halkayı tamam, içi aynı...
    Evet hocam kesinlikle katılıyorum. Mi6 Seramik o açıdan güzeldi, donanim farkı yoktu. Şimdi Mi9 Ee de o şekilde çıksa, 8 + 128 Gb, 8 +256 olarak ve ufak bir fiyat artışı ile, Global olarak. Çok ses getirir aslında ama. Umarım Mi6daki tasarım anlayışını, donanim anlayışı olarak da devam ettirir bu sene

Yoksa uçuk fiyat istenmesinin anlamanı yok zaten, ekrandan parmak izi okuma standart olunca. Bu sefer de Cihazin önü farklı gelmesinde

Fiyatı ucuzlatma sebebi olarak, Kızılötesi Kameranin olmamasina bağlıyorum ben ilk etapta. Fakat Ceo nun farklı konuşması da insanın aklında soru işareti bırakıyor. Acaba Ee için mi söyledi, o sözleri?

• quote:

Yeni fotoğraflar geliyor, kamera gerçekten çok iyi:

hocam bu fotoğraflar doğruysa mükemmel iş çıkartmış demektir.

Mi 9 cuğum ucuza gelsen ne olur sanki
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.