Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 - Mi 9 TE ★ Ana Konu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.911
Cevap
49
Favori
211.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biz de halen note 7 yi bekleyelim. bu arada en düşük versiyonu için bile çok iyimser bir fiyat yazılmış bu makineyi o fiyata hayatta vermezler

$5.32
  • prestiggge P kullanıcısına yanıt
    27w sarj cikiyor iste mis gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir başka kutu açılımı videosu :

• Mi 9 SE garantisiz 2000 TL altına gelir mi?

• Mi9 se muazzam olmuş insallah global çıkar gm9pro ve 8lite arasında kaldım ama bu cihaz harika duruyor.
  • Usb 3.0 yada 3.1 var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Eklenen özellikler, telefon boyutu ve telefon ağırlığını kontrol altında tutabilmek için pili büyütemiyorlar, zaten belli bir sınırı vardır, atıyorum 6 saat ekran süresi, 30 saat bekleme süresi gibi, yeni işlemci ve yeni ekran ile 3300mAh bu değeri veriyordur. Daha fazlasına da gerek yok bence 2 günde 1 şarja takmanın bir anlamı yok, bir telefon en ağır şartlarda 1 günü rahat çıkartıyor ise bu yeterlidir, 6000mAh olmasının ne faydası var? Ha bu pil 4 saat ekran süresi verir, günü çıkartamaz o zaman anlarım eleştirileri. Kaldı ki bu sefer wireless şarj özelliği de var zaten masada arabada direk şarja bırak diyor adam kabaca...
    Hocam haklısınız, fakat Huawei koyabiliyor ise diğer firmalardan da bekliyoruz. Huawei nin başı kel mi, boşuna mi koyuyor. Apple i yıllarca küçük batarya ile eleştirdik, rakiplerinin çok gerisinde diye. Şuan da benzer durumu Xiaomi de görmeye başladık 2 senedir. Halbuki Mi6 ve öncesinde bataryayi büyütüp geliyordu.

En ağır şartlarda 1 günü çıkartamiyor hocam, Oyunu geçtim, Fotoğraf ve Video çekimi işine girerseniz mutlaka şarj takviyesi yapmaniz gerekiyor. Bende fotoğraf çektiğim için, eleştiri yapıyorum Aslında bahsettiğim gibi kullanimla alakalı duyum.

• hoksi kullanıcısına yanıt
    hakkaten note7yi bekliyoruz, niye haber vermiyorsunuz mi9 konu çoktan açılmış
  • marseltalon M kullanıcısına yanıt
    ek olarak
    varsa hem telefon hem aparatlar uyumlu kutu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion20 -- 20 Şubat 2019; 13:28:1 >
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Bir günü çıkartamamak kabul edilebilir bir durum değil, o konuda çok haklısınız. Mi9'u da görmek lazım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

ek olarak
    varsa hem telefon hem aparatlar uyumlu kutu mu?
    Hayır, demek istediğim telefonun dosya aktarım hızı usb versiyonu 3.0 mı yoksa hala 2.0 mı?
  • Çoğu detay daha açıklanmadı, sabah lansmanda açıklananların hepsini anlık koymaya çalıştım, bunlar dışında ekstra bilgi henüz yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 20 Şubat 2019; 14:31:59 >
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    mi9 neden buna girmiyor dediniz?
  • marseltalon M kullanıcısına yanıt
    pardon konuyu yeni gördüm sondan daldım gibi mi8litedan geçince
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    3000 lira altındaki cihazlar için geçerliydi o ama orada 2400 yazıyor tam sınırda kalıyor bu şekilde de...

• Hicks kullanıcısına yanıt
    şuanki tahmini fiyatlar değil mi? genelde tahminler kur yüzünden hiç tutmaz oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Bir günü çıkartamamak kabul edilebilir bir durum değil, o konuda çok haklısınız. Mi9'u da görmek lazım...
    Hocam bu arada müsait olursanız, Gsmarena nin incelemesi ni kısaca özetleme şansınız olur mu Gsmarena tarafından da Hem Ön hemde Arka kameralar beğenilmis, Fotoğraf konusunda. Video konusuna bakmaya daha fırsatim olmadı.

Hızlı Şarj konusunda da, acaba Qc desteği verilmiyor anladığım kadarı ile. Hızlı Şarj olarak Huawei performansı sunmuş Xiaomi ama, ne yazıkki kutudan çıkmıyor. Fakat en azından stock şarj cihazı da yüzde 45 şarj ediyormus yarın saatte ki, bu da benim için iyi haber. Şarj yetişmediği durumlarda yarım saatlik şarj ile günü bitirebilirim.

• Mİ 9 SE 1800tl civarına gelirse efsane olur. Global sürümüde çıkarsa çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T34 -- 20 Şubat 2019; 14:46:57 >
  • mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    beklentim o yonde. gelirse yok satar diyeyim :)
  • Ne güzel mis gibi telefon çıkarmışsınız koysana şuna 4000-4500 bi batarya yav.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.