Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.388
Cevap
71
Favori
383.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Memnumsun mevcut romdan hocam şuana kadar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • enemy84 kullanıcısına yanıt

zaten resmi ve kararli 12.5 varken neden bunu kullanalim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Bütün sürümlere gelmedi hocam 12.5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wéndigo kullanıcısına yanıt

rom sitesinden indirilip haricen kurulabiliyordu galiba 🤔

• Valla benim telefonun 31 Aralık garantisi bitmişti. Geçen hafta önce bootloader kilidini açtım sonra twrp yükledim sonra da xiaomi.eu romu kurdum. Mis gibi oldu.

• Bu telefonda depolama/ram sıkıntısı var. 64 gb olan modelde hiçbişi yüklemezsin yapmazsın ama depolama sürekli dolar. Yüzde 80'lerde gezinir hep. Ram ise aynı şekilde genellikle 1GB civarında ancak boş kalır.

• oyun oynayan biri degilim, 3 gb dan daha az ram kaldigina denk gelmedim hic. depolama ise kullanima bagli birazda. bendeki 6/128

• sagamor kullanıcısına yanıt

Hangi Romu kurdunuz hocam? Stabil olanlardan mı?

• 120 uygulama var..mevcut ram miktarı..Bence sizin cihaza format atmanız gerek.. Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• Weekly diye geçiyor sanırım. 12.6 olanı kurdum. Bir çok google programı yok. (Chrome, drive vs. Ama Playstore olduğu için indirebilirsiniz). Kendi telefon ve mesaj uygulaması var. Tema programında her zaman açık ekran temaları da mevcut. Şarjı da fena değil.

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt

forum agir ilerlediginden takip etmemekteyim kardesim ama rom cok guzel ve stabil ben android 11 widget sorunu oldugundan tekrara hellas rom dondum miu 13 beklemekteyim

• Bu telefonun kusurlarından biri de güvenlik güncellemesi ve Google Play sistem güncellemesinin çok erken bırakılmış olması.
    Telefon 8 aydır güvenlik güncellemesi 6 aydır da Google Play Sistem Güncellemesi almıyor. Telefon 20.ayında veya 21.ayında güncellemesi kesilmiş güvenlik olarak. Belki ileride güncelleme gelebilir ama bu kadar uzun süre Xiaomi'nin boşvermesi hoş değil. Yaptığı iş General Mobile işine döndü. 3-4 yıl düzenli aralıklarla en uzun 3 ayda bir güvenlik güncellemesi almayı hak ediyor bu telefon. Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• ben Mi 11 Lite 5G NE aldım arkadaşlar, almışken 6GB RAM 9 Lite dan sonra bari 8GB ram olsun dedim, 9 Lite da halen sağlam çok şükür, canavar gibi. bunu satarım muhtemelen 11 e alıştıktan sonra.

şimdilik BL kilidini açıp xiaomi.eu stabil romu kurmaya çalışacağım. yoksa global romla kullanılmaz Xiaomi telefonlar, çok kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 15 Şubat 2022; 0:44:25 >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. İmei repair çıktı mı o cihaza

• Emre1498 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Oluyor diyenler var, kayıtlı olarak satanlar var. Nasıl yapıldığını tam anlamadım henüz ama yazılımsal olduğu için güncelleme yapınca silinebilir gibi. Sonuçta bir yöntem var gibi görünüyor

Hayırlı olsun.9 lite öyledir. Aylardır herhangi bir güncelleme almadı fakat bir sıkıntısı yok. Telefon akıyor her konuda.

• Teşekkürler hocam.

İki gündür deniyorum ama Mi 9 Lite kalite olarak kesinlikle daha üstün bir telefon. 11 lite yaparken iyice kısmışlar. Ben sırf plastik kasa diye düşük kalite diye Redmi serisi telefon almıyorum,

Mi 9 Lite metal çerçeve 11 Lite plastik kasa, metal çerçeve göremedim.

Kamera 64 MP ama pek farkı yok, gece çekimi yine kumlu kumlu.

Batarya desen 9 Lite daha düşük bataryalı, 11 lite yüzde 5 daha yüksek kapasite ve sözde yeni nesil 6 nm işlemciye rağmen bence yetersiz. İki günü zor çıkardı, 9 lite yeni aldığımda 3 günü de çıkarıyordu, iki günü çok rahat geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Çünkü iki senelik hali bile halen 1.5 gün gidiyor, idare etsem iki günü çıkarır. (kullandıkça açılma ihtimali var sanırım)

Sırf yeni sürüm diye, telefonu yenilemek için almış oldum. Satıp 5000 mah olan bir model almayı bile düşünüyorum arada...

Not : bu mesajı da Mi 9 Lite dan yazıyorum diğeri şarjdayken Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 18 Şubat 2022; 0:13:12 >

bende bu telefonu düşünüyordum ama pek iyi deilmiş gibi. şu güncelleme olayı gerçekten can sıktı xiaomi de. uygun oneplus bulup geçmek lazım sanırım. sıkıntısı varmı telefonun mi 11 in yani ?

• Arkadaşlar merhaba. İyi forumlar.
    Mi 9 lite telefonum. Uygulamalara girerken ekran kararıp telefon kendini kapatıyor. Garantisi Kasım'da bitti. Ne yapabilirim? Yardımcı olur musunuz?

• YouTube, whatsap, instagram veya kamera ya girişlerde de aynı şekilde.

• 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.