Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.388
Cevap
71
Favori
383.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bilgisayarda bulunan kendi yedeklerini sd kart ile alabilirsin veya bilgisayardan drive yükleyip telefondan indirebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayvargel

bilgisayarda bulunan kendi yedeklerini sd kart ile alabilirsin veya bilgisayardan drive yükleyip telefondan indirebilirsin
    Hocam bilgisayar açılmıyor. Hiçbir şekilde elektrik gitmiyor bilgisayara. Şu an tek sıkıntı band20 de değil, çalışıyorum ve çalıştığım yerde arama yapınca ses o kadar bozuluyor ki neredeyse konuşma yapmak imkansız. Tek ihtiyacım olan bi efs yedeği, veya halihazırda band20 ye sahip bi qcn dosyası. Farklı bir sitede verilmiş xqcn var band20 çözüldü diye fakat hiç modifiye etmen atsam bile olmuyor, alakasız. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
  • Herkese merhaba bende de mi 9 lite cihaz var CC9 değil imei atmam lazım yalnız tek slot yada iki slota da imei atıp band 20 nin gittiğini söyleyen var bu nasıl oluyor anlamış değilim kimisi tek sime atın gitmez diyor kimisi ikiside at birşey olmaz bu sadece CC9 içinmi geçerli acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ruzgar1392 R kullanıcısına yanıt
    Hocam en yakın zamanda rehberi paylaşacağım bir sıkıntı olmazsa. Fakat şu aralar gerçekten yoğun olduğumdan pek vakit ayıramıyorum. Sağlıcakla kalın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bedir47 B kullanıcısına yanıt
    Dostum umarım bulabilirsin. Ben de ilk aldığım qcn yedeğini rf data bilgilerini almadığım için ne yazık ki sorununa çare üretmez. Ama 'bulamazsan diye diyorum' forumlardan band20 sorunu olmayan, nv itemleri sağlam bi qcn bulup yapıştır cihaza. Hemen arkasından telefonu aç wifi ve bluetooth bağlantılarını dene. Büyük ihtimal şebeke gelmeyecektir fakat IMEI kontrolü sağla, eğer IMEI gözüküyorsa bu sefer kendi band20 si çalışmayan qcn dosyanı hiçbir resetleme işlemi olmadan üzerine at. Umarım sorunun o yolla çözülür fakat stabil olmayacaktır, bende olduğu gibi :) eğer stock rom dan alınmış bi efs yedeği varsa efs-ane olur ben de kullanırım bu arada. İyi forumlar

• 30 Ağustostan beri MIUI 12 yüklü cihazımda.

MIUI 11 ile 12' yi karşılaştırırsak çok ciddi seviyede batarya tüketiminin yüksek olduğunu söyleyebilirim 12' nin.

Kullanış olarak eğer tam ekran modunda kullanmazsak akıcılığını koruduğunu söyleyebilirim. Tam ekran modunda ise takılmalar mevcut. Geçişler hissedilir şekilde rahatsız eden bir takılmayla oluyor.

Normal ekran modunda animasyonlarda takılma vs. görmedim.

Kameranın 11' den daha iyi çalıştığını gözlemledim.

Yeni bildirim ve yönetim panelinde bir takılma, geç açılma görevi yerine getirememeyle karşılaşmadım.

Şuan için karşılaştığım sorunlar sarj ve tam ekran modundaki kullanım performansının kötü olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ichrkcs -- 2 Eylül 2020; 19:21:21 >
    Özele bakınız 👍

Efs yedeği cihaza özgüdür olmaz..
    9 lite faeklı cihazdan da kopyalansa yine olmaz..
    Qcn yi editleyip tekrar yazmanız lazım...
    Bu arada bozulmus wcn ye de tekrar yazsan yine olmaz..orjinal qcn lazım.

• Miui 12 güncellemesi geldi telefonuma resmi olarak. Güncelleyelim bakalım nasıl olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Miui 12 güncellemesi geldi telefonuma resmi olarak. Güncelleyelim bakalım nasıl olmuş
    12.0.3.0 mı acaba gelen sürüm?
  • ichrkcs kullanıcısına yanıt
    Evet 12.0.3.0.QFCMIXM

• Animasyonları tamamen kapatmanın bir yolu var mı? Geliştirici seçeneklerinden kapattım ama hala var bazı animasyonlar.
  • ichrkcs kullanıcısına yanıt
    Takılmalar bende formatın ardından gitti. Güncelleme format istiyor kanaatimce...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mihrali Bey

Animasyonları tamamen kapatmanın bir yolu var mı? Geliştirici seçeneklerinden kapattım ama hala var bazı animasyonlar.
    Ayarlar > Erişebilirlik > Animasyonları Kaldır
  • Miui 12 guncellemesi gelmis yukleyecektim fakat sarj suresi dustu dedigi icin bir arkadas vazgectim sarj en onemli sey benim icin

• Miui12de şu altta çıkan çizgiyi kaldırabiliyor muyuz? Ayarlara baktım göremedim, ne gereksiz bir şey o boşuna ekranı küçültüyor, zaten oradan yukarı çekileceğini biliyorduk

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Hocam 1-2 gün kullandıktan sonra miui 12 hakkında sarj ve kasma donma bilgilendirmesi yaparsanız çok sevinirim. Sarj benim için çok önemli eğer ciddi bir düşüş varsa yüklemeyeceğim.
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Evet kaldırabiliyoruz

"Tam ekran görünüm bölümünde 'tam ekran göstergesini gizle' diye bir seçenek var."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 4 Eylül 2020; 15:43:6 >
  • Çok teşekkürler hocam

Yazarım hocam birkaç gün kullanayım
    @SarıSarman
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.