Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.388
Cevap
71
Favori
383.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir sorunum var..artık sorunmu bilmiyorum..
    Daha öncede epey xiaomi cihaz kullandım..mutfakta otururken misal wifi 3 diş çekiyor fakat bu cihazda 3 diş bazen 1 2 bazen kopuyor hat.evde suan redmi note 8 ,etab 5 tablet var onlarda bu sekil hiç sorun yok..
    Acaba wifi çekimimi az cihazın wifinin olduğu oda da sorun yok..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Niye gelmedi hala bu miui 12

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    Wifi da sorun olabilr hocam :( eğer 5 ghz den bağlanıyorsan 2.4 e geç

• Tface T kullanıcısına yanıt
    Modem 5ghz değil ki Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• Mesaj ve arama uygulaması olarak ne kullanıyorsunuz? Google dan sıkıldım

• Mi 10 lite niye gelmiyor ya? O da çok güzel olmuş.

• Muiu 12 neden gelmedi hala

• Arkadaşlar telefona temiz format attim belki batarya tuketimi duzelir diye ama ayni.
    Fakat birsey dikkatimi cekti. Formattan sonra launcher guncellemesi gelmedi. İkonlari buyutup kucultme yok.
    Buyuk bir ihtimal geri cektiler. Radyo,saat guncellemesi de yoktu....
    İnsallah miu 12 bir an once gelirde ilk gunku performansina doner batarya.

• Zonguldak1997 Z kullanıcısına yanıt
    Bu günlerde gelir umarım. Gelmezse bile eylülden itibaren Android 11li Miui 12 alırız.

• merhaba arkadaşlar
    hattımı Türk Telekom dan Turkcell e taşıdım

sim aktif etmiştim Türk Telekom da ama Turkcell de kabul etmiyor sürekli ücret kesiyor. sms_download_limitation gibi bir mesaj geliyor. yardımcı olacak var mı?
    son olarak Turkcell de vowifi özelliği çalışıyor mu ?
    şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: V. van Gogh

Arkadaşlar bende mi 9 lite kullanicisiyim. Kılıf önerisi yapabilir misiniz ? Mavi model kullanıyorum, şeffaf kılıf istiyorum. Cam da olabilir, ben şu modelleri beğendim ama fiyatı değer mi ? Yoksa kutudan çıkan kılıf il aynı mı ? Yardımcı olabilir misiniz ?

https://www.amazon.com.tr/Spigen-Xiaomi-K%C4%B1l%C4%B1f-Liquid-Crystal/dp/B07QX3159W/ref=mp_s_a_1_48?dchild=1&keywords=xiaomi+mi9+lite+k%C4%B1l%C4%B1f&qid=1596203219&sprefix=xiaomi+mi9+lite+k&sr=8-48

https://www.amazon.com.tr/Spigen-Liquid-Crystal-Serisi-Xiaomi/dp/B07NMNYTVR/ref=mp_s_a_1_2?dchild=1&keywords=xiaomi+mi9+lite+k%C4%B1l%C4%B1f&qid=1596203186&sprefix=xiaomi+mi9+lite+k&sr=8-2

Bu iki kılıfın farkı ne onu da anlamadım. Ve son olarak ekran koruyucu önerebilir misiniz ? Hissiyatı iyi olan, parmak izini etkilemeyen, teşekkürler.
    Yardımcı olabilecek var mı ?

• V. van Gogh kullanıcısına yanıt
    Dostum pahali olanin korumasi daha iyi kenarlari kalin ve kilifin genelide daha kalin ve agir.Ucuz olan ise adi ustunde fit yani ince plastik daha hafif.Benzer kiliflari gormussundur ama spigenin kiliflari kullanilan malzeme kalitesiyle fark yaratir.Yani daha uzun omurlu olacagi asikar.Bende spigen rugged armor kullaniyorum tasarimini seviyorum ve isim icabi telefonun korumasi benim icin onemli.Eger cok riskli bir ortamda calismiyor ve dikkatli isen ne kilif nede ekran koruyucu kullanma.Yok ben illa bu iki kiliftan birini alicam diyosan daha iyi koruyacagini dusundugun kilifi al gec.

• tutankamon09 T kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam

dili ingilizce yapın mesaz atsın onaydan sonra tekrar türkçe yapabilirsiniz.
  • teşekkürler hocam, birçok yöntem denedim internetten işallah olmuştur ))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankamon09 -- 11 Ağustos 2020; 17:52:8 >
  • 1)Fotoğraf edit uygulamasında gökyüzü değişimi varmış. bende neden yok o? ekstra bir uygulama mı indirmem gerek. (güncel sürüm)

2)müzik uygulaması çok tekliyor. youtube'u arkada çalıştırması çok iyi ama çok 404 yiyor :D
  • ulas_sly kullanıcısına yanıt
    Ben mıuı 12 magisk rom dahil aşağı yukarı 6 7 rom denedim..ve eu son stabil android 9 tabanlı roma döndüm.şarjımda gayet iyi.
    Fakat söyle bi sıkımtı var.cihaz 100 den 89 a kadar piltüketim fazla.o aralıkta 20 25 dk ekran süresi veriyor.her zaman açık ekranda kapalı.fakat 89 dan sonra gayet iyi pil süresi.Lakin arada 100 den 89 a inişte normal oluyor ama çok nadir..
    Pil demi sorun yazılımda mı anlamıs değilim.
    Mıuı 12 de şarj tüketim fazla bir de takılmalar hissettim.

• Pil kullanım sürem.memlekette olduğumdan full mobil veri hattım vodafone.kalan 53 oyun yok Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    Pil tuketimi 100 den 90a bendede hizli dusuyor. Ben %100 olunca sarjdan aliyorum. Forumda bir arkadas bahsetmisti.
    Sarj %100 olsa bile ayarlardan pil durumuna baktiginizda sarj olmaya devam ettigi gozukuyor. Bir sure sonra tam dolu yaziyor. Eger tam dolu yazisini gorene kadar sarj edersem bataryadan daha verim aliyorum ve %100 den %90 a hizli dusme olmuyor.

• ulas_sly kullanıcısına yanıt
    Ben geceden takıyorum sabaha kadar tam dolması gerekmez mi 🤔
    Pil yazılımında sıkıntımı var acaba..

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.