Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.390
Cevap
71
Favori
383.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar arka ana kamera red mi note 7 ile aynı acaba red mi note 7 ye uyumlu olan google kamera yı yüklesek çalışır mı bizde, deneyen var mı ? Akşam evde deneyeceğim bunu.
  • arkadaşlar merhaba,
    kısmetse ben de türkiye garantili xiaomi mi 9 lite almak istiyorum.
    kullananlara iki sorum olacak.
    1- türkiye garantili cihazlarda servis kalitesi nasıl ? tamir hızı-memnuniyet vs. sıkıntı yaşar mıyım?
    2- Telefonu elime alma şansım olmadı ama bazı videolarda biraz kalın diyorlar. kalınlığı rahatsız edici derecede mi ?
    cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbn57

arkadaşlar merhaba,
    kısmetse ben de türkiye garantili xiaomi mi 9 lite almak istiyorum.
    kullananlara iki sorum olacak.
    1- türkiye garantili cihazlarda servis kalitesi nasıl ? tamir hızı-memnuniyet vs. sıkıntı yaşar mıyım?
    2- Telefonu elime alma şansım olmadı ama bazı videolarda biraz kalın diyorlar. kalınlığı rahatsız edici derecede mi ?
    cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    merjhaba hocam. ben garantili almadım ama forumdan takip ediyorum Xiaomi markasını, çok farklı modellerini kullandım yıllardır.
    Xiaomi Türkiye garantili alırsanız - kendi garantisi iyi diyorlar. Onun dışında Kvk - Delta - ıvır zıvır garantiler çöp diyorlar, her tamire para ister, tamir etmez gönderir, iade almaz vs vs.

iphone gibi son model telefonlar kadar ince değil ama rahatsız edici olmadığını düşünüyorum. iphone 7 7.1 mm iken mi 9 lite 8.7 mm, arada 1,5 mm fark var. parmakla göstermek bile zor o farkı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 18 Ekim 2019; 16:15:4 >

• Telefon kalın değil. Gayet normal. İnceliği. Ben Sony IMX586 sensör için tercih ettim. Fotolar çok iyi.

İmei çift hatta atılıyor bu arada bilginiz olsun. 1900'e 128/6 sını bulursunuz. Hiç garantili ile uğraşmayın. Telefonlar taş gibi zaten kırılsa ekran kırılır başka da bişi olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

merjhaba hocam. ben garantili almadım ama forumdan takip ediyorum Xiaomi markasını, çok farklı modellerini kullandım yıllardır.
    Xiaomi Türkiye garantili alırsanız - kendi garantisi iyi diyorlar. Onun dışında Kvk - Delta - ıvır zıvır garantiler çöp diyorlar, her tamire para ister, tamir etmez gönderir, iade almaz vs vs.

iphone gibi son model telefonlar kadar ince değil ama rahatsız edici olmadığını düşünüyorum. iphone 7 7.1 mm iken mi 9 lite 8.7 mm, arada 1,5 mm fark var. parmakla göstermek bile zor o farkı.

Alıntıları Göster
    Aslında uzun sayılan bir A3 deneyiminden sonra tekrardan geri döndüm mi9 litea.

Cihaz gerçekten iyiymiş dedirtiyor tekrardan. A3 çok güzel cihaz ama gerek parmak izi okuma hızı gerekse full hd+ ekran daha farkettiriyor resmen.

Oh be dünya varmış dedirtiyor.

Tavsiyem eğer eski bir telefondan gecilecekse A3 en doğru tercih. Ama benim gibi sık cihaz değiştiren biriyseniz mi9 kite hakikaten efsane cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir de daha önce mi9t de kullandığım için, bu cihaz daha fazla kibar geliyor insana. Ve kamera da az da olsa mi9 lite daha önde bir cihaz. Daha ufak bir cihaz kullanmayı çok seviyorum ama iş yeni cihaz almaya geldi mi aynı paraya mi9 se var, ama mi9 senin de leş gibi bir batarya performansi var resmen.

• Whatsapp siyah temayı nasıl yapıyoruz arkadaşlar? Bu miui arayüz de 2. günüm de yabancıyım biraz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seanzz24

Aslında uzun sayılan bir A3 deneyiminden sonra tekrardan geri döndüm mi9 litea.

Cihaz gerçekten iyiymiş dedirtiyor tekrardan. A3 çok güzel cihaz ama gerek parmak izi okuma hızı gerekse full hd+ ekran daha farkettiriyor resmen.

Oh be dünya varmış dedirtiyor.

Tavsiyem eğer eski bir telefondan gecilecekse A3 en doğru tercih. Ama benim gibi sık cihaz değiştiren biriyseniz mi9 kite hakikaten efsane cihaz.

Alıntıları Göster
    cok fark varmı kamera konusunda a3 ile mi 9 lite'in

• quote:

Orijinalden alıntı: BanshEEEEEEEEE

cok fark varmı kamera konusunda a3 ile mi 9 lite'in

Alıntıları Göster
    Kamera dizilimi aynı diye biliyorum sensörler dahil. Ben pek fark görmedim açıkçası

• Teknik olarak
    Mi A3 Sony ımx 582 kullanıyor
    Mı 9 Lite Sony ımx 586
    Sensör tarafından 9 Lite daha iyi

• seanzz24 kullanıcısına yanıt
    mi9t mi daha zarif yoksa lite mı hocam? açıkçası ikisi arasında kaldım. 9t bana biraz büyük kaba geldi. ancak lite ı hiç deneyimleyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snow'

mi9t mi daha zarif yoksa lite mı hocam? açıkçası ikisi arasında kaldım. 9t bana biraz büyük kaba geldi. ancak lite ı hiç deneyimleyemedim.
    Hocam bana kalırsa mi9 lite daha zarif cihaz. Şu anlamda zarif, tasarım formu açısından neredeyse ölçüler uysa da ağırlık olarak daha hafif, tasarım olarak daha iyi . Zevk ve tercih meselesi tabii.

• seanzz24 kullanıcısına yanıt
    mi9 t ye göre + ları neler peki? lite almak istiyorum ancak 9t daha uzun götürecek bir cihaz gibi geliyor ama kaba bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemunall

Teknik olarak
    Mi A3 Sony ımx 582 kullanıyor
    Mı 9 Lite Sony ımx 586
    Sensör tarafından 9 Lite daha iyi
    peki bu ön camera konusunda hangisi daha iyidir bilginiz varmı ıkısıde 32 mb kullanıyor f 2.0 kullanıyor fakat sensor bakımından hangisi daya iyidir
  • BanshEEEEEEEEE kullanıcısına yanıt
    kullanıcısı değilim henüz ancak 9 lite diye biliyorum
  • hocam lütfen beni aydilatin ben mi a3 alacaktım alma sebebim kamerası vidoe film izlemekti şuan huawei p9 ama ben mi 9 lite mi a3 hakkında yorumları vidoe izlerken bir cok insan mi a3un mi 9lite söylüyor ve görüyorum bu seferi a3 hakkinda araştırma yapıyorum. okuyorum ve izliyorum bu sefer de mi a3ten vazgeçmiyorum bu seferde başka model hakkında araştırma yapıyorum

• Arkadaşlar çalışır bir google kamera bulan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BanshEEEEEEEEE kullanıcısına yanıt
    Ön kamera konusunda bilgim yok hocam. Ama uzun süre kullanbilme bakımından mi 9 Lite daha iyi. Birde A3 ün alt çerçeve çok kalın sırf bu yüzden bile tercih sebebi olmayabilir.

• Ahize sesi nasıl mi a3 de ses boğuk geliyormuş bazı arkadaşlarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sar değerleri iki sim kullanıldığında mı geçerli yoksa genelde de öyle mi? eğer öykeyse yüksek biraz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.