Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wéndigo Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.390
Cevap
71
Favori
383.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstad root yüklenmiş diye tahmin ediyorum. Root system dosyalarını (boot) değiştirdiği için yeni yüklemenizde açılamayacağından telefon bootloop a düşer. Recovery de silinirse brick olurdua ede ede çözmek durumunda kalırsınız :) recovery ile yedek alın yedeğinizi farklı telefon hafızanızdan farklı bir yerde tutun farklı üretim bir rom olmadığı sürece kişisel bilgilerinize birşey olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uczBurak kullanıcısına yanıt

yok hocam root atmadım telefona stock rom kullanıyorum :) güncellemeyi yaptım açıkçası illa bi sıfırlamam gerekiyor mu telefonu emin değilim

• Root olmadığı sürece sıfırlama işlemine gerek yok, temiz kurulum yapmak istemediğiniz sürece. İyi forumlar :)

• Merhaba arkadaşlar, root rom vs işlerine Samsung'da çok alışkındım ancak Xiaomi tarafını bilmiyorum pek. Tr Garantili Global Rom kullanıyorum. Arama kaydı olan miui 11 rom'a geçmek istiyorum acaba bootloader klidi açmak dahil işlem adımlarını gösteren bir site önerir misiniz ?

Bir de güvenlik açısından bootloader klidini rom attıktan sonra tekrar kapatabiliyor muyuz ?

• Arkadaşlar güncelleme yaptıktan sonra telefonunda volte yazısı kayboldun var mı? Volte işaretli gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı 2 el almayı düşünüyorum, yazılımsal yada donanımsal kronik olarak bir sorunu var mı?

• Donanımsal kronik sorun duymadım hiç şimdiye kadar

• Arkadaşlar cihazım tr garantili global rom, arama kaydı olan eurom yüklemek istiyorum. Acaba bootloader kilidini açıktan sonra tekrar kapatabiliyor muyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tface

Arkadaşlar cihazım tr garantili global rom, arama kaydı olan eurom yüklemek istiyorum. Acaba bootloader kilidini açıktan sonra tekrar kapatabiliyor muyuz ?

Açtıktan sonra bir de Europ rom yüklerseniz bir daha bu gereksiminiz olurmu bilmem.Bildiğim kadarı ile kapanıyor. Yaklaşık 6 ay oldu açalı bir daha geri dönmem açtığımdan beri iki adet eur rom yükledim bu sonuncusu sıkıntısız kullanıyorum Miuı by xiaomi.eu 12.0,2 Stabil öneririm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derin07 -- 22 Ekim 2020; 23:1:5 >
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    Evet mi flash tool'la flash'larken delete & lock bootloader diye seçenek mevcut yapabilirsiniz.

• balcis kullanıcısına yanıt
    Teşekürler hocam, benim cihaz tr garantili IMEI uçma durumuna karşı yedek almam gerekir mi peki ?

• derin07 D kullanıcısına yanıt
    Teşekürler hocam, arama kaydı var di mi eu rom kar da.

• Elbette arkadaşım saat gibi çalışıyor..

• Tface T kullanıcısına yanıt

imei atma, uçma, uçurma olaylarını hiç bilmem bu işlerin de zerre ona dokunduğunu sanmıyorum. ancak düzenli olarak tabii ki yedek alın.

ben hem sistem üzerinden yedek alıp bilgisayarda tutuyorum, hem ana ekran vs yedeğini bulutta tutuyorum, hem de twrp ile full yedek alıp yine bilgisayara atıyorum.

yedekten zarar gelmez.

• Hocam merhaba. Bir yakınımıza Xiaomi Red mı 9 lite almıştık. Red mı 9 lite da görüştükçe, gayet severek Dust Settle oynuyordum. Kendi Android telefonuma Google Play'den Dust Settle 3D yazan versiyonu indirdim. Fakat aşırı hızlı bir versiyon. Xiaomi Red mı 9 lite da yüklü olan versiyonun aynısını Android telefonuma indirmek istiyorum. Biliyorsanız yada yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim. Selamlar

• Telefonuma MIUI 12 yi yüklendikten sonra harici kart'tı görmez oldu, daha önce bu durumla karşılaşan oldu mu?

• cokoy kullanıcısına yanıt

Sorunuza maalesef direkt cevap veremeyeceğim ama ben 12 ile hafıza kartı kullanıyorum. Herhangi bir problem olmadı.

Hafıza kartını çıkarıp, sıfırdan biçimlendirip öyle takmak belki çözebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 30 Ekim 2020; 17:51:52 >
  • Axiaziz kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim, hafıza kartını çıkarıp tekrar taktigimda gördü.

• cokoy kullanıcısına yanıt

Ben de miui 11'de de oluyor o durum hocam kapatıp açınca düzeliyor.

• Arkadaşlar, rehberdeki bazı kişiler zaman zaman ikişer tane oluyor. Hepsi değil sadece 6 7 kişi, sildikten sonra geri geliyor. Bu durumu yaşayan ve çözüm önerisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.