Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.388
Cevap
71
Favori
383.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben bi tane mimoji yapmıştım ama sonra bulamadım. sanırım kullandığım değişik romlarda custom romlara eklemişler. normalde yok gibi.

ama anx miydi neydi öyle bir kamera uygulaması varmış onu kurunca mimoji var onda diyorlar.https://camera.aeonax.com/ denemedim ben.

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 8 Temmuz 2020; 12:8:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenya64

Dostlar merhaba.
    yaklaşık 7 aydır kullanıyorum ve telefondan çok memnunum. Ekranı, pil ömrü, hızı v.s. benim için yeterli. Çift hat kayıtlı almıştım telefonu ve sanırım band 20 olmuyor bu halde (nasıl bakılır bilmiyorum)
    Dün ilk defa arazide kullandım telefonu (Orman Kadastro yapıyorum, köylerde) Turkcell hat kullanıyorum. Arazide pek çok yerde telefon çekmedi, şebeke yoktur diye takılmadım ama yanımdaki arkadaşların da hattı Turkcell olunca ve onların telefonları gayet normal çekince benim jeton düştü. Acaba bunun sebebi band 20 nin olmaması mı yoksa telefonun çekim gücü mü düşük ? Eğer tek hat kayıt ile band 20 geri getirip çekim gücünü arttırma ihtimalim varsa hemen yapmak istiyorum. Yok eğer band 20 nin olmaması etkilemez ise mecburen telefonu değiştirmem lazım.
    Hocam ben de haritacıyım alım ve aplikasyon için hangi programı kullanıyorsun ? KML dosyası yükleyip aplikasyon yapıyor musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tface

Hocam ben de haritacıyım alım ve aplikasyon için hangi programı kullanıyorsun ? KML dosyası yükleyip aplikasyon yapıyor musun ?

Alıntıları Göster
    coordinator diye bir uygulama ile netcad den oluşturduğum kml dosyasını yüklüyorum yüklüyorum. Daha ziyade arazide parselleri ve orman hatlarını yüklüyorum. Ücretsiz sürümü reklam gösteriyor, tam sürüm 99 tl sanırım.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de telefona çift imei atılmış bundan dolayı ara ara hatta kopmalar meydana geliyor. Tek hat kullanıyorum zaten acaba bu sorunu nasıl çözebilirim? Telefoncuya götürdüğümde 250 300 lira istedi açıkçası bu kadar yüksek miktar para kaptırmak da istemiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nowomennocry837 N kullanıcısına yanıt
    Netten 50 liraya yapan vardı, sonradan zam yaptılar mı bilmiyorum ama.

Kendiniz yapmak isterseniz Mi 9t Ana Konusunda adım adım anlatım var. O konuya bakın.

Hocam telefonu bozmaktan korkuyorum malesef :( ankara içi elden yaptırabileceğim bir yer biliyor musunuz? Telefonu aldığım yere götürdüğümde imei kaydının kendiliğinden gitmesini beklememiz gerekiyor dedi muhtemelen uğraşmak istemedi ama bana ders oldu bir daha tanıdıktan telefon almayacağım..

• Arkadaşlar;
    * google dialer( arayıcı), rehber, mesajlaşma uygulamalarında türkçe karakterleri ararken sıkıntı oluyor. Misal Ömer diye kayıtlı birini omer diye aratıyorsun çıkmıyor. Hatta türkçe karakter olmayan 3bfab diye kayıtlı olan bir kişiyi 3b yazıyorum hiç sonuç yok çıkıyor. Çok sinir bozucu geliyor. *Birde galeride ben senkronizasyon kapalı kullanmayı seviyorum. Galeriden yeni bir klosör oluşturup oraya fotoğraf atıyorsun. Galeriye o klosörün oluşması 5dk sonra geliyor. 5dk boyunca hiç bir şekilde o fotoğrafları bulamıyorsun.
    *Birde bildirimlerde azda olsa ufak can sıkıntısı var gelmediği oluyor vs. Bu tarz hataları var ama çözemediler kaç ay oldu malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nowomennocry837

Hocam telefonu bozmaktan korkuyorum malesef :( ankara içi elden yaptırabileceğim bir yer biliyor musunuz? Telefonu aldığım yere götürdüğümde imei kaydının kendiliğinden gitmesini beklememiz gerekiyor dedi muhtemelen uğraşmak istemedi ama bana ders oldu bir daha tanıdıktan telefon almayacağım..
    Pc niz varsa uzakdan yardımcı olurum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Jet1X

Arkadaşlar;
    * google dialer( arayıcı), rehber, mesajlaşma uygulamalarında türkçe karakterleri ararken sıkıntı oluyor. Misal Ömer diye kayıtlı birini omer diye aratıyorsun çıkmıyor. Hatta türkçe karakter olmayan 3bfab diye kayıtlı olan bir kişiyi 3b yazıyorum hiç sonuç yok çıkıyor. Çok sinir bozucu geliyor. *Birde galeride ben senkronizasyon kapalı kullanmayı seviyorum. Galeriden yeni bir klosör oluşturup oraya fotoğraf atıyorsun. Galeriye o klosörün oluşması 5dk sonra geliyor. 5dk boyunca hiç bir şekilde o fotoğrafları bulamıyorsun.
    *Birde bildirimlerde azda olsa ufak can sıkıntısı var gelmediği oluyor vs. Bu tarz hataları var ama çözemediler kaç ay oldu malesef.
    Cihazınız Türkiye garantili mi? yoksa ithalatçı garantili mi? Benim başıma da gelmişti bir önceki miA2 lite telefonumda. Telefon uygulamasının verilerini temizliyordum düzeliyordu. Ancak biraz sonra tekrar eski haline dönüyordu. Bu arada ilk sorunuz için cevap verdim.
    Tek hattada sd kart kullanamıyosun bildiğim kadarıyla.
    Şehir merkezinde band 20 o kadar etken olmaz.geriye çekecek 4 -5 tane daha 4.5g band var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • paxal kullanıcısına yanıt
    Bende eu yükledim az önce malesef öyle cc9 görünüyor.yabancı sitelerde illaki vardır.
    Stabil gcam var mı acaba ?

• Yeni güncelleme yapıldı lakin
    1-sms uygulamasindaki sorunlar halen devam ediyor

2- müzik uygulamasi (dinle) kilit ekranında yok. Tüm ayarlar açık olmasına rağmen.
    Valla açıkçası 1000 tl daha verip LG G7 almadığıma pişmanım.

• Bir kaç yere baktım bulamadım yöntemini. Ben miroom'a döndüm geri zaten. EU rom stock rom gibi hissettirdi bana. Arka plandaki uygulamaları kapatınca ve kilit açınca bazen ana ekran boş gözüküyor.
    Miroom'da tek sorunum fotoğraflar için sd karta kaydetmeyi seçince "fotoğraf işleniyor" yazıyor ve yaklaşık 15 saniye sürüyor bu. Bunun dışında gayet memnunum.

• Tek sim kayıtlılar için sd kart bu aparatı kullanan var mı acaba ? Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• Birde çift sim repairli cihazlarda batarya durumunuz nasıl ?
    Ben bugun cihazımı mi 9 lite ile takas ettim daha önce de xiaomi cihazlarım oldu fakat sanki batarya 4000 mah değil de 3000 mah gibi çabuk bitiyor.
    Bir sitede de repairden önce 8 9 saat ekran süresi alırken repairden sonra (çift sim) 5 saat alıyorum yazmıs..
    Sizde durum nasıl çift sim repair olanlar ?

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum ve tavsiye ederim. Aparat sayesinde SD kart kullanabiliyorum
    128+64 gb dolmuyo artik.

• mihritalia M kullanıcısına yanıt
    Anladığım çift sim repairde şebeke dengesizleşiyor.tek sim kullanıyorum ve sd kart da rom vs bilgiler için lazım oluyor..
    Nerden aldınız acaba aparatı link var mı ?
    Türkiyede yok sanırım.

• Çift sim repair olanlar ekran süresi ne kadar alıyosunuz ? Bana ekran süresi az gibi geldi..

• https://tr.aliexpress.com/item/32975329470.html?mb=ZjYJ2dqEAEjGA84&srcSns=Copy&tid=white_backgroup_101&tt=sns_Copy&image=U904892d2b7834db3abfef54e32094b60s.jpg&aff_request_id=e5786d99eb7b4539b81b9b1da7fe0f53-1594447765251-06633-_BTolVF&spreadType=socialShare&aff_platform=default&sk=_BTolVF&aff_trace_key=e5786d99eb7b4539b81b9b1da7fe0f53-1594447765251-06633-_BTolVF&businessType=ProductDetail&templateId=white_backgroup_101&title=TRY+6.45++15%25OFF+%7C+Hibrid+%C3%A7ift+%C3%A7ift+Sim+kart+adapt%C3%B6r%C3%BC+mikro+SD+Nano+Sim+uzatma+adapt%C3%B6r%C3%BC+Xiaomi+Redmi+i%C3%A7in+Samsung+Huawei&platform=AE&terminal_id=3426b836d00b47978e2a944a5e357556
    Takipli kargo isteyin ve yanwen ile kargolatin. En az 5 tane alin. Global den eu roma geçiş yaptik. Şarj süresinde çok ufak bir düşüş var ama dert degil. Mobil veri gps bt senkronize açık. Ekran otomatik parlaklık. Bu şekilde sabah 7 den aksam 9 da eve geldiğimde yuzde 50 şarj kalıyor. Cihazin otomatik ekran parlaklığı haricinde memnunum. Bir anda karariyor yada bir anda parlıyor.

• mihritalia M kullanıcısına yanıt
    Çift simmi tek simmi kayıtlı? Bana şarjı az geliyor cihazın..çift sim kayıtlı..online radyo dinliyorum 7.30 dan beridir 20 kez kopuyor yayın.belli şebekesel sorun var cihazda.
    Eğer aldığın süre çift simli repair cihazda ise çok iyi.7.30 dan beridir radyo dinliyorum online şarj %77
    4000 mah pil gibi değil sanki yada batarya miyadını doldurmusda olabilir.satıcı 1 ay önce aldım dedi ama 1 aylık cihaz böyle olmaz.

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.