Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.390
Cevap
71
Favori
383.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

yükledim ben bugün güncellemede göründü telefondan wifi üzerinden indirdim hemen.
    geçen haftaki rom sıkıntılıydı, izinler kendi kendine sıfırlanıyordu ve whatsapp kişileri okuma izni olmadığı için mesaj listelerinde hep numaralar görünüyordu, hesap makinesi Türkçe çalışmıyordu ingilizce yaıp çalıştırıp tekrar Türkçeye dönmek gerekiyordu vs vs ama bunlar miroom ekibi kaynaklı değildi çindeki orjinal romda hata varmış geçen hafta.

şimdilik hepsi düzelmiş görünüyor. iyi yani MiRoom 20.5.29

ek olarak miroom rusların işi olduğu için kumanda uygulaması rusyada sanıyor telefonu ve konumu görüp düzeltemiyor. bu sorunu çözemedim. çözümü bilen varsa iyi olur yazarsa. eu romda da kumanda axen televizyonu görmüyor peel yüklememe rağmen.
    Bende güncelleme yapıp 12 ye geçeyim o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ober

Arkadaşlar bu hızlı şarj süresinin bir standartı yok mu? Benim telefonum Global TR garantili MIUI global 10.3.4 ve Android sürümü 9. Orijinal şarj adaptörü ile batarya % 3-5 dolu iken toplam şarj süresi 1 saat 45-50 dakika sürüyor. Kimisi 1 saat 10 -15 dk da full demiş, birisi 1 saat de tam dolum demiş, kimisi de 1.5 saat de %100 demiş.. Allah aşkına bu sürelerin hangisi doğru? Yoksa daha alalı 2 ay olan benim telefonda mı bir tuhaflık var? Bu şarj süresini tam standart olarak söyleyecek bir arkadaşımız var mı ??
    Telefoncu dan Şarj aletini değiştirdim suanki şarj süresi 1saat 50dk veya 2saat oldu öncekinden tek yıldırım vardı suankinde çift yıldırım ile şarj ediyor. Ama süre 30-40dk dustu

• Unal89 U kullanıcısına yanıt
    Hangi model marka şarj aleti aldınız? Orijinal şarj aletinin kablosunu da değiştirdiniz mi? Şu anda bende de tek yıldırım işareti çıkyor. Şarj ederken eğer 30 dk fark ettiyse ben de aynısını yapmak isterim bilgi verir iseniz..
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Gerçekten siz nasıl 1 saat 15 dk da hızlı şarj yapıyorsunuz inanamıyorum ? 1 saat 15 dk neredee ? 1 saat 50 dk neredee ? Arada 35 dk fark var. Siz hangi miui ve android sürümünü kullanıyorsunuz ? Telefonunuz romlu ve rootlu mu? Benim telefon 2 aylık Global TR garantili ve hala içinde gelen yazılımlarla kullanıyorum. Hiçbir güncelleme yapmadım. Acaba geç şarj olmasında bunlar etken olabilir mi ?
    Güncelleme yaparsan ilk açılıştan sonra reset almayı öneriyordu geçen bir romda, uygulamaları açmadan reset at hocam.

Parmak izi ve yüz verisini de silip tekrar tanıtmak iyi olabilir. Bazı ayarları da baştan kontrol etmek ya da kapatıp tekrar açmak da iyi olabilir.

• quote:

Gerçekten siz nasıl 1 saat 15 dk da hızlı şarj yapıyorsunuz inanamıyorum ? 1 saat 15 dk neredee ? 1 saat 50 dk neredee ? Arada 35 dk fark var. Siz hangi miui ve android sürümünü kullanıyorsunuz ? Telefonunuz romlu ve rootlu mu? Benim telefon 2 aylık Global TR garantili ve hala içinde gelen yazılımlarla kullanıyorum. Hiçbir güncelleme yapmadım. Acaba geç şarj olmasında bunlar etken olabilir mi ?
    Hocam çok özür dilerim bir yanlışlık yaptım
    Bende k20 pro vardı. mi 9 lite yeni geçiş yaptım,aklım onda kalmis size onun verilerini söylüyormuşum.
    Benim telefonda sizin dediğiniz sürede şarj oluyormuş. Yanlışlık için tekrar özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 1 Haziran 2020; 23:46:33 >

• quote:

Hangi model marka şarj aleti aldınız? Orijinal şarj aletinin kablosunu da değiştirdiniz mi? Şu anda bende de tek yıldırım işareti çıkyor. Şarj ederken eğer 30 dk fark ettiyse ben de aynısını yapmak isterim bilgi verir iseniz..
    Mrb. Hocam şarj aleti myd-08-ew
    İnput : 100-240VAC, 50/60, 0.5A
    Output : 5v=3A/ 9V =2A / 12V = 1.5A

Ama şarj önce hızlı doluyor sonra yavaşlıyor yani son %10 yarim saat sürüyor anlamış değilim neden böyle toplam şarj süresi 1saat 40-50dk civarı eski şarj aletim myd-09-ev idi onunla 2 saat 40dk civarı sürüyordu.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Hocam eu romdayım l1 olduğu için. Mi romda l1 var mı acaba ona gore yüklemeyi düsünüyorum

• Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Ben bir ara romun bazı parçaları ayrı ayrı flaşladım o yüzden benim telefonda hep l3, tekrar düzelmez diyorlar.

Netflix kullanmadığım için önemsemiyorum. L1 görmedim uzun zamandır. Hangi romu atarsam atayım l3 hep.

• merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 hafta önce mi 9 lite aldım. ekran kalitesi olsun hızı olsun gayet memnunum fakat bir sıkıntı var. wifi hızım dalgalanıyor ve sürekli yavaşlama sıkıntısı çekiyorum. evde 50 mbps internet var fakat telefonda internet hızım sürekli 3-4 lere hatta 0.5 lere düşüyor(bu hız düşüşü olduğu zaman speedtestte jitter değeri yüksek oluyor). evde bulunan diğer telefonlarla denediğimde böyle bir problem olmuyor yani modemden kaynaklı bir sorun değil. böyle bir problem yaşayan var mı ne yapmam gerekiyor telefonu kıracağım artık..

yaptınız mı bilmiyorum güncellemeyi ama şu whatsapp kişileri okuyamama olayı arada bir tekrarlıyor. sıkıntı devam ediyor gibi ama çoğunlukla okuyor

uygulamayı kaldırıp tekrar kurunca düzeliyor demişler, deniyorum bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 2 Haziran 2020; 16:4:20 >
  • Arkadaşlar merhaba miui 11 global kararlı Android 10 sürümdeyim kilit açarken bazen en alttaki simgeler ve üst barın ilk aşağı inen kısmındaki simgeler hiç görünmüyor bir kaç defa yapınca geri geliyor ne yapmam lazım yardımcı olabilecek varmı yada başına gelen..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam

• Ferhat-72 F kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. Hizmetler ve geri bildirim kısmından sorun olarak bildirim yaptım. Büyük ihtimalle bir sonraki güncellemede çözülür diye umut ediyorum. Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• skydiver737 S kullanıcısına yanıt
    Bende geri dönüş yaptım bakalım..

• skydiver737 S kullanıcısına yanıt
    Hava durumu uygulamasinin adi ne hocam

• Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Hava durumu uygulaması bu. Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• Kendi hava durumu uygulamasında benzer bir widget seçeneği var ama yukarıdaki daha güzel duruyor, yenileme tuşu var sanırım.

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• VenomSnakeCQC V kullanıcısına yanıt
    Bluetooth bağlıyken bunu yaşıyor olabilir misiniz? Benim 2 tane Bluetooth kulaklığım var ve markası Qcy olan kulaklık bağlıyken bazen WiFi ile Bluetooth çakışma yaşıyorlar ve hız çok yavaşlıyor. Bluetooth bağlantısını kestiğim anda hız yine artıyor.

Anker marka başka bir Bluetooth kulaklıkta sorun olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.