Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.388
Cevap
71
Favori
383.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar telefonun ayarlarında titşerim yogunlugunu arttır azalt gıbı secenek bulamadım boyle bir ayar yokmu acaba? Titresimi bana çok dusuk gıbı geldı
  • ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    Ayarlar / ses ve titreşim
    Altta ayarı var hafif orta yüksek kapalı şeklinde
    Fabrika ayarı hafif olarak seçili ordan yükseltme yapabilirsiniz.
    Bende custom rom yüklü romlar arası fark varmı bilmiyorum.
    Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademdemiryas -- 9 Aralık 2019; 16:15:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademdemiryas

Band 20 düşük frekans ama daha geniş 4.5G bandı oluyor. Zor çeken yerlerde bodrum kat veya kırsalda köy gibi 4.5G için bu band kullanılır. Olmayınca 3G ye düşer telefon başka bi zararı yok. Çift hat lazım değilse tek imei atarak band 20 li kullanım mümkün. Bende öyle kullanıyorum. Tercih sizin.
    Merhabalar. Band 20'nin gitmemesi için hangi sime imei atılmalı? Sim1 veya sim2'ye atılmasında bir fark var mı band 20'nin çalışması açısından?
    Edit: Bir satıcı ile görüştüm mi 9 lite için. Önceki mesajlarda okuduğum kadarıyla, sadece sim 2'ye imei atılanlarda band 20'nin çalıştığını söyledim, "yalan dolan" deyip öyle bir şey olmadığını söyledi. Sim 1'e imei atmış kendisi. Art niyetli mi değil mi bilemiyorum. Bilgisayar tamircisi imiş. Al sat işi de yapıyormuş. Neyse...
    Bu kişiye yanıldığını net olarak nasıl ispat edebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetmuhsin -- 9 Aralık 2019; 18:28:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ademdemiryas

Ayarlar / ses ve titreşim
    Altta ayarı var hafif orta yüksek kapalı şeklinde
    Fabrika ayarı hafif olarak seçili ordan yükseltme yapabilirsiniz.
    Bende custom rom yüklü romlar arası fark varmı bilmiyorum.
    Hocam hangi romu kullanıyorsunuz? Ayrıca fotoda sadece dokunulduğunda titreşim kısmının ayarı gözüküyor. Çağrı esnasındaki veya mesaj geldiği esnadaki titreşim ayarlanabiliyor mu?

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Hocam tam olarak nere bu ayar resımde goremedım?
  • 3 5 günlük cihaz genpa xiaomi tr garantili isteyene satabilirim. Ben sesini beğenmedim. 2000 tl 5 kirilmaz cami faturasi kutusu herseyi var

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmuhsin

Merhabalar. Band 20'nin gitmemesi için hangi sime imei atılmalı? Sim1 veya sim2'ye atılmasında bir fark var mı band 20'nin çalışması açısından?
    Edit: Bir satıcı ile görüştüm mi 9 lite için. Önceki mesajlarda okuduğum kadarıyla, sadece sim 2'ye imei atılanlarda band 20'nin çalıştığını söyledim, "yalan dolan" deyip öyle bir şey olmadığını söyledi. Sim 1'e imei atmış kendisi. Art niyetli mi değil mi bilemiyorum. Bilgisayar tamircisi imiş. Al sat işi de yapıyormuş. Neyse...
    Bu kişiye yanıldığını net olarak nasıl ispat edebilirim?

Alıntıları Göster
    çift sim imei attırmıştık band20 gitmişti bilginiz olsun

• Her ayarı yapmama rağmen telefon hala kafasına göre arkaplandaki uygulamaları kapatıyor. Ulan sen benden daha mı zekisin be. Sal artık şu rami.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    Dokununca titret ayarını söylemiştim ben. Ordan yüksek yapınca çağrı cevaplayınca titret de yükselir mi onu bilemiyorum. Denemedim.

Edit :Gelen çağrı ve mesaj için olan ayarı diyorsunuz galiba ben yanlış anladım sanırım.
    Ona ayar yok malesef. Kullandığım mesaj uygulaması titreşim şeklini değiştirmeye izin veriyor bende. Onun harici yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademdemiryas -- 9 Aralık 2019; 19:36:40 >
  • ahmetmuhsin A kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Sim 2 ye kayıt yapınca gitmiyor band 20 evet.
    Ama bunu ona nasıl ispat edersiniz onu bilemedim. Ekran resmi olarak kabul edeceğini sanmam. Anca yapılan bi telefonu canlı kanlı görmesi gerekir. Yada çok zor bişey değil bilen için sim 2 ye yapıp görmesi lazım kendi.
    Öncesinde imei işlemi yapılmış ve band 20 giden telefona önce orjinal imei ler atılıp band 20 açıldıktan sonra tekrar sim 2 ye yazması lazım diye biliyorum. Bana imei işlemi yapan kişi böyle yapmıştı çünkü. Ona istinaden.

• gs01 G kullanıcısına yanıt
    Çağrı içinde bu ayar varmış
    Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

Edit :Gelen çağrı ve mesaj için olan ayarı diyorsunuz galiba ben yanlış anladım sanırım.
    Ona ayar yok malesef. Kullandığım mesaj uygulaması titreşim şeklini değiştirmeye izin veriyor bende. Onun harici yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademdemiryas -- 9 Aralık 2019; 19:35:14 >

• Arkadaşlar garantili şekilde internetten hangi satıcıdan aldınız acaba.Alan Memnun,cepexpress vs gibi satıcıların hangisi güvenilir

• Guncelleme mesajindan sıkılıp 11.3.4 e yukselttim.Şarj performansinda cok bir fark goremedim.Arayuzde farklilik yok gibi.Kimi yerlerde fontlarda ve ayarlarda ikon farki var.En buyuk degisim AOD arayuzunde,fakat bildirim durumu hala cok kotu.Bir cok kez deneme yaptim whatsapp bildirimi disinda birsey gorunmedi bende. AOD de gorsel degisim cok fazla ama islevsellik sifir.Xiaomi aldik ettik ama valla 5 yillik galaxy note4 u cogu zaman ariyorum.Abi bildirim gelince ekran aydinlansin bildirim gozuksun ayarliyorum.Bildirim geliyor ekran aciliyor ama 10 saniye sonra kapaniyor.Bunun bir ayari varsada ben bulamadim.Telefonda cok basit mantik hatalari var.Resmen donanimi toplamis birakmis bu cinliler.Bu kadar leş bir yazilim ugrassan ancak bu kadar olur.

• benim aod da WhatsApp Instagram gmail kullanmıyorum outlook kullanıyorum o bile gözüküyor simgesi ama custom rom kullanıyorum eu beta
    Xiaomi tel kullanan eu rom kurması şart bence garantili alıp önemsemeyen bl açıp keyfine bakabilir
    bu ülkede servislerin tutumu ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 9 Aralık 2019; 21:39:28 >
  • Kullanan arkadaşlar sar değeri ile ilgili bilgi paylaşabilir misiniz?
    Sar değeri 1.42 w/kg olarak gözüküyor.
    Herhangi bir sağlık sorunu baş gösteren oldu mu ?

• sstarr S kullanıcısına yanıt
    o çift hat degeri tek hat takınca yarıya düşüyormuş
  • arkadaşlar galeri uygulamasında whatsapptan gelen videolar "whatsapp_images_25" instagram videoları "instagram_92" gibi saçma sapan adlı albümlerin içerisinde toplanıyor ve genellikle diğer albümlerin içine atıyor bunu bununla ilgili bilgisi olan düzeltmeyi bilen var mı acaba?
  • DelNaja kullanıcısına yanıt
    size ek olarakta bu galeride çöp kutusu diye bir yer var hiç birşey anlamadım kayıt'da oldum ama genede çöp kutusu bombos
  • Garantiyi felan sallamayıp dün bootloader kilidini açtım ve eu rom kurdum telefona. Umarım telefonun başına bişey gelmez. Aod ekranına her türlü bildirim geliyor çok şükür. Bu tarz çinli markaların custom romlarla felan uğraşılmayacaksa alınmaması gerekiyor sanırım. Gerçi hangi marka olursa olsun sırf viper4android için twrp ve magisk kuruyorum zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 10 Aralık 2019; 10:27:34 >
  • gs01 G kullanıcısına yanıt
    Valla ben de acacahim bugun 4 de saat doluyor. Miroom kuracagim. Soylenene gore on kameraya gecerkenki centik animasyonu bildirim gelince de yapilabiliyormus. Deneyecegiz bakalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.