Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.388
Cevap
71
Favori
383.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam o zamanda sik kart takmamış ve kırulum yapmamış olman gerekiyor. Ben bundan önce redmi note 8 aldım 1830 to den iki gün üçinde 1700 e düştü. İade açtım satıcı hemen aradı telefonu kullandınızmı dedi evet kullandım dedim beğenmedim. Sim kart takıldığı için ve wifiye bağlandığı ğçin iade almayacaklarını söylediler. Telin ahizede cızırtı var dedim o zaman garantiye götürün belge alın öyle iade alırız dediler. Garantiden dao mu doa mı ne belgesi verdiler o şekilde geri gönderdim o şekilde bile kargoyu teslim almadılar . Aradım dedim neden kargoyu teslim almıyorsunuz dedim. Yok anlaşmalı kargoyla göndermediniz dediler. Neyse dahada uzattılar gg yi aradım. Gg anlaşmalı kargoyla göndermemişsiniz muhabbeti yaptı. Kargoyu arayıp geri istedim o ara gidip aldılarda kurtardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkcem44 T kullanıcısına yanıt
    Tabiki yardımcı olurum oluruz. Elimden geldiğince bilgim dahilinde her soruya cevap vermeye çalışıyorum. burda yardım için soruyoruz ve cevap veriyoruz. Forumun amacı bu zaten. @MadMaxiBo hocam sağolsun çok yardımcı oldu bende onun sayesinde geçtim custom roma. Bu vesile ile bende ona tekrar teşekkür ediyorum.

• YuSufdlkc25 kullanıcısına yanıt
    Hocam kuzenimde sizşn cihazın aynından kullanıyor. Pil süresi hariç bence se daha güzel kibar bir cihaz. Şahsen bi kaç saatlik pil süresi için o cihazdan buna geçilmez. Zaten hızlı şarj oluyor. Hiç almamış olsanız se yi o zaman alın derdim ama ,şu durumda önermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 8 Aralık 2019; 22:22:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egitimtube

İstediğin uygulama için ayarlar / uygulamalar / uygulamaları yönet / istediğin uygulama seçip otomatik başlatmayı aktif hale getir.
    Bu acr kayıt sorunsuz çalışıyor mu sizde?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En ucuz nereden alabiliriz telefonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: sagamor

Benim ekran süresi bu şekilde. 24 saat Bluetooth ve NFC açık. Wi-fi zaten açık. Dışarıda da 4.5 G günde 2 saat filan. Sizce normal mi?
    Uygulamaların kullandığı ekranın da fotosunu paylaşırmısınız. Birde tasarruf modunu açıyormusunuz?

• Arkadaşlar benim bootloader kilidi açmak için 168 saatlik sürem doldu. Şimdi bootloader kilidini açsam magisk ile viper4android kursam garanti gidecek biliyorum. Fakat ben bootloader ı tekrar kilitletip telefonu orjinal yazılıma geri döndürsem servis bootloader kilidinin daha önce açılıp kapandığını anlayabilir mi? Ve bu sebepten garanti dışı bırakabilir mi?

Soru saçma gelmiş olabilir. Bootloader kilidi açıkken ekran felan arızalansa tabiki ekran olmadığı için tekrar eski haline getirip garantiye sokamam. Ama atıyorum titreşim motoru bozuldu, hoparlör vs bozuldu. Bu durumlarda tekrar bootloader kilidini kapatıp garantiye vereyim istiyorum. O yüzden 168 saat dolmasına rağmen hala açmadım bootloader kilidini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 9 Aralık 2019; 0:42:54 >
  • Arkadaşlar sizce mi 9 lite mı yoksa note8 pro mu? Benim icin onemli olan kamera. Uzun vadede hangisini tercih etmeliyim?
    Xiaomi redmi cihazların kalitesini düşük tutuyor kendi cihazlarına göre. Tavsiyenize gore alacağım.

• Arkadaşlar kullanım kılavuzunda sar değerleri baş 0.969 ve vücut için 1.531 yazıyor fakat mi sitesinde ve epey.com da farklı yazıyor baş 1.42 ve vücut 1.40 yazıyor siz de durum nasil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ata38kayseri -- 9 Aralık 2019; 1:13:8 >
  • Arkadaşlar 2 sorum var.

1: 1080x60 çözünürlükte televizyona karşı video çekerken sürekli odak yapmaya çalışıyor ve düzgün video çekemiyor. 4k çekimde böyle birşey yaşamıyorum. Bunun sebebi nedir? Video ayarlarında odakla ilgili bişey bulamadım.

2: video çekince televizyonun sesi çok az geliyor. Sanki gürültü engelleme ayarı var gibi. Ama böyle bir ayar da bulamadım. WhatsApp görüntülü görüşmesinde de kullandığım bilgisayardan videosu açıyorum karşı tarafa göstermek için, fakat karşı taraf bilgisayarın sesini hiç duyamıyor.

Bunların bir ayarı varmı?

• D_I_C kullanıcısına yanıt
    İostan geçtiğim için tam olarak bilmiyorum
    Bunu yapmam ne gibi bir işe yarıyor ne güncellemesini kaldırıyor pek anlam veremedim
    Birde şeyi merak ediyorum
    Uygulama güncellenirken mobil veri açıksa ordan mı yapar direk bunu yapınca yoksa sadece wifiden güncelle gibi birşey mevcut mu

• ScreptouR S kullanıcısına yanıt
    Google playstore da yalnızca wifi da güncelle seçeneği var. Default olarak da öyle ayarlanmış olsa gerek.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Tşk. ederim hocam, global romun bir sonraki güncellemesini bekleyeceğim eğer aod bildirim sorunu düzelmezse eu roma geçeceğim. Şu aramaların tam ekran gözükmesi ayarını bulamadım. Mesela facebook açıkken bir arama geldiğinde ekranın üst kısmında yarım ekran olarak gözüküyor, ben direk tam ekran gelmesini istiyorum. Samsunglarda bu ayar vardı.
  • Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi
    Cok anlamadigimdan soruyorum bu ekran suresi iyimi acaba ?

• altineldogan A kullanıcısına yanıt
    Sizin mesajı okuyunca dikkat ettim bende vodafone kullanıyorum. VoWifi bağlanmıyor bende de.
    Şöyle yaptım; Kodu tekrar girdim VoWifi ayarı kapandı. Telefonu yeniden başlattım. Sonra tekrar kodu girip VoWifi ayarı açılınca tekrar yeniden başlattım telefonu ve bağlandı.
    Güncelleme ile alakalı olamaz bana güncelleme gelmedi çünkü. Vodafone kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Sizde demeyin açılır umarım sizde de

• Bence gayet iyi

• ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    Sadece buraya bakarak normal demek yanlış olur ama ortalama güzel bir değer yakalamış telefon.
    Tam şarjdan sonra geçen süre önemli. Wifi mi mobil veri mi ağırlıklı kullanıldı ekran parlaklık seviyesi neler açık neler kapalı gibi birçok faktör var ekran süresini etkileyen. Yaklaşık 6 saatten 10 saat üzerine kadar ekran süresi verebiliyor telefon.

• Arkadaşlar kullanım kilavuzundaki sar değeri ile mi sitesindeki ve epey sitesindeki sar değerleri aynı değil tutmuyor yani kullanım kilavuzundaki yanlış herhalde

• Arkadaslar miroom rom kullanan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortakatro

Uygulamaların kullandığı ekranın da fotosunu paylaşırmısınız. Birde tasarruf modunu açıyormusunuz?

Alıntıları Göster
    O gün uygulamaların kullandığı ekran görüntüsünü almamıştım maalesef. Ama ikinci sırada hücre bekleme oluyordu %23 gibi bir oranla. Tasarruf modunu da hiçbir zaman, hiçbir telefonumda kullanmadım hocam.
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.