Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
6.390
Cevap
71
Favori
383.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Malatya silopi elden teslim abim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acolaq kullanıcısına yanıt
    İstediğin uygulama için ayarlar / uygulamalar / uygulamaları yönet / istediğin uygulama seçip otomatik başlatmayı aktif hale getir.
    Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortakatro kullanıcısına yanıt
    Nasil yapacam bilemdim boğuk sesii. Ayari felandA yok bunun.

• unforg1ven U kullanıcısına yanıt
    bendede google play hizmetleri %60 larda nerdeyse hep birinci neden kaynaklanıyor bilen varmı. ama genel anlamda şarj iyi gibi
  • morbaga M kullanıcısına yanıt
    bogukluk varda o kadarda değil bende rahatsız olmuyorum. kılıf olduğundan titreme yapıyormu dikkat etmedim
  • Bende de öyle, en önemli bildirimler çağrı ve sms görünmüyor, whatsapp görünüyor. Peki hocam önceki sayfalarda ortakatro arkadaş menülerde bile gezerken 4-5 dk da bir %1 şarj düşüyor demişti, benimde aynen öyle oluyor. Sizde nasıl?
  • Arkadaslar eski telefonumda iki tane heber uygulamasindan surekli bildirim gelirdi. Gunde 2 -3 tane. bu telefonda ilk yukledigimde 1-2 tane geldi simdi hic gelmiyor. Uyg. Ayarlarından pil opt. Kapattim oto. Başlatmayı actik vs. Ama çözülmedi. Bu durumu yaşayan varmı?
    Miui 10.3.1 kullanıyorum
    Örn ekran alıntısı:
    Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jet1X -- 8 Aralık 2019; 8:22:26 >

• egitimtube kullanıcısına yanıt
    Acr çalışıyor mu hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan1907

Benim de bir sorunum var. Birisi beni aradığında ekranda arayan ismi ve cevaplama kısmı çıkmıyor. Telefonun zili çalıyor ancak ekran boş boş duruyor. Ne yapabiliriz?
    Farkında olmadan bildirimleri gizlemissin bildirim ayarlarindan telefonu etkinlestirin.

• unforg1ven U kullanıcısına yanıt
    Wifi hiç yok aynı şekilde 4.5 g bende ama %100 de pil tasarrufu ile bu değerleri verdi dünden bugüne. Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• Arkadaşlar herhangi bir uygulama tam ekran açık iken gelen aramalar en üstte yarım ekran değilde doğrudan tam ekran olarak gözükmesi için ayar var mı? Bir de AOD'de bildirimlerin gözükmesi için EU rom yüklemek istiyorum, TWRP, Rom yükleme nasıl yapılacağının anlatıldığı bir yer var mı? Cihazım resmi Evofone garantili Global 11.3.4 yüklü, EU roma geçersem garanti dışı kalma veya imei uçması falan olur mu?
  • elaziz23 kullanıcısına yanıt
    İmei ucmaz ama garanti disi kalir. Bootloader kilidi geri kapatilip orijinal yazilim yuklenebiliyorsa belki garanti farketmeyebilir ama

Ben o kadar dikkat etmiyorum şarj yüzdesine az önce takip ettim 8-10 dakikada %1 düşüyor. 8 saat ile 10 saat arası ekran süresi alıyorum. Pil tasarrufu hiç kullanmadım ve şarj çok gitsin diye de ekstra hiç birşey yapmıyorum

• Jet1X kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarıda arkadaş bahsetmiş, telefon açık uygulamaları 10 dakika sonra kapatmaya ayarlı. Onu kapatın düzelir, ya da çalışan uygulamalardan haber uygulamasını kilitleyin.

Ayarlar ~ pil ~ ayarlar (sağ üstte) : Cihaz kilitlendi ön belleği temizle : Asla
    Diye ayarlayın.

İkinci mesajın sonunda anlatım yaptım hocam özetle. Bir oku önce, soracağın yer olursa sorabilirsin buradan.

Bootloader kilidini açmak için program var 'Mi unlocker' diye, onu bilgisayara indir mi hesabı kullanıcı adı şifreni gir, telefonu Fastboot moduna al bağla diyor zaten yönlendiriyor, ingilizce varsa kolay.
    Sorun olmazsa genelde 168 saat süre veriyor, yani bir hafta sonra açılır kilit. Ondan sonra tekrar programa girip telefonu Fastboot modunda bağlayıp kilidi açarsın. Artık twrp ve rom yükleyebilirsin.

• Satılık Xiaomi Mi 9 Lite 6GB/128GB Mavi renk.

İlgilenenler için link;
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-xiaomi-mi-9-lite-6gb-128gb-mavi--141123788#141123788
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Yok hocam o ayar zaten dediğiniz gibiydi. Asla olarak duruyordu. Telefonun bildirim sorununu çözemedim. Aylar önce, 1 yıl onceki bir xiaomi telefonu kullanan arkadasda aynısını diyordu. Cozemessem iade etsem kabul edilir mi? Daha yeni aldım telefonu ve bildirimler benim için cok önemli.

• gforce13 G kullanıcısına yanıt
    Evet ya yapıyor. Kilif varken bile. Sanki haporlor telin arkasinda. Yada icerisine düşmüş gibi. Biraz kulaninca net analrsini,z. Ses kötü

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.