Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite / CC9 Kullananlar [ ANA KONU ] Miui 12 (w) Android 10 Geldi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (4 Mobil) - 1 Masaüstü4 Mobil
5.629
Cevap
95
Favori
249.818
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi 9 Lite / CC9 Kullananlar [ ANA KONU ] Miui 12 (w) Android 10 Geldi
Giriş
    987 Mesaj

Malatya silopi elden teslim abim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    turkcem44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İstediğin uygulama için ayarlar / uygulamalar / uygulamaları yönet / istediğin uygulama seçip otomatik başlatmayı aktif hale getir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    acolaq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nasil yapacam bilemdim boğuk sesii. Ayari felandA yok bunun.

|
    |
    ortakatro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bendede google play hizmetleri %60 larda nerdeyse hep birinci neden kaynaklanıyor bilen varmı. ama genel anlamda şarj iyi gibi
    |
    |
    unforg1ven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bogukluk varda o kadarda değil bende rahatsız olmuyorum. kılıf olduğundan titreme yapıyormu dikkat etmedim
    |
    |
    morbaga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende de öyle, en önemli bildirimler çağrı ve sms görünmüyor, whatsapp görünüyor. Peki hocam önceki sayfalarda ortakatro arkadaş menülerde bile gezerken 4-5 dk da bir %1 şarj düşüyor demişti, benimde aynen öyle oluyor. Sizde nasıl?
    |
    |
    Bahsedilenler: ortakatro , Emre1498 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar eski telefonumda iki tane heber uygulamasindan surekli bildirim gelirdi. Gunde 2 -3 tane. bu telefonda ilk yukledigimde 1-2 tane geldi simdi hic gelmiyor. Uyg. Ayarlarından pil opt. Kapattim oto. Başlatmayı actik vs. Ama çözülmedi. Bu durumu yaşayan varmı?
    Miui 10.3.1 kullanıyorum
    Örn ekran alıntısı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jet1X -- 8 Aralık 2019; 8:22:26 >
  • Binbaşı
    1401 Mesaj

Acr çalışıyor mu hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    egitimtube kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan1907

Benim de bir sorunum var. Birisi beni aradığında ekranda arayan ismi ve cevaplama kısmı çıkmıyor. Telefonun zili çalıyor ancak ekran boş boş duruyor. Ne yapabiliriz?
    Farkında olmadan bildirimleri gizlemissin bildirim ayarlarindan telefonu etkinlestirin.

|
    |

Wifi hiç yok aynı şekilde 4.5 g bende ama %100 de pil tasarrufu ile bu değerleri verdi dünden bugüne.

|
    |
    unforg1ven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    237 Mesaj
    Arkadaşlar herhangi bir uygulama tam ekran açık iken gelen aramalar en üstte yarım ekran değilde doğrudan tam ekran olarak gözükmesi için ayar var mı? Bir de AOD'de bildirimlerin gözükmesi için EU rom yüklemek istiyorum, TWRP, Rom yükleme nasıl yapılacağının anlatıldığı bir yer var mı? Cihazım resmi Evofone garantili Global 11.3.4 yüklü, EU roma geçersem garanti dışı kalma veya imei uçması falan olur mu?

İmei ucmaz ama garanti disi kalir. Bootloader kilidi geri kapatilip orijinal yazilim yuklenebiliyorsa belki garanti farketmeyebilir ama

|
    |
    elaziz23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben o kadar dikkat etmiyorum şarj yüzdesine az önce takip ettim 8-10 dakikada %1 düşüyor. 8 saat ile 10 saat arası ekran süresi alıyorum. Pil tasarrufu hiç kullanmadım ve şarj çok gitsin diye de ekstra hiç birşey yapmıyorum

|
    |
  • Yarbay
    12898 Mesaj

Hocam yukarıda arkadaş bahsetmiş, telefon açık uygulamaları 10 dakika sonra kapatmaya ayarlı. Onu kapatın düzelir, ya da çalışan uygulamalardan haber uygulamasını kilitleyin.

Ayarlar ~ pil ~ ayarlar (sağ üstte) : Cihaz kilitlendi ön belleği temizle : Asla
    Diye ayarlayın.

|
    |
    Jet1X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gigabyte Sumo Y 700W kasa // i5 9400F // Asus Prime H310m-k R2 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra 3D 500GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Creative Sound Blaster Omni // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Odtü Matematik-Çukurova BÖTE-Anadolu İktisat-Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Yarbay
    12898 Mesaj

İkinci mesajın sonunda anlatım yaptım hocam özetle. Bir oku önce, soracağın yer olursa sorabilirsin buradan.

Bootloader kilidini açmak için program var 'Mi unlocker' diye, onu bilgisayara indir mi hesabı kullanıcı adı şifreni gir, telefonu Fastboot moduna al bağla diyor zaten yönlendiriyor, ingilizce varsa kolay.
    Sorun olmazsa genelde 168 saat süre veriyor, yani bir hafta sonra açılır kilit. Ondan sonra tekrar programa girip telefonu Fastboot modunda bağlayıp kilidi açarsın. Artık twrp ve rom yükleyebilirsin.

|
    |

Gigabyte Sumo Y 700W kasa // i5 9400F // Asus Prime H310m-k R2 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra 3D 500GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Creative Sound Blaster Omni // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Odtü Matematik-Çukurova BÖTE-Anadolu İktisat-Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Teğmen
    137 Mesaj
    Satılık Xiaomi Mi 9 Lite 6GB/128GB Mavi renk.

İlgilenenler için link;
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-xiaomi-mi-9-lite-6gb-128gb-mavi--141123788#141123788
    |
    |

Yok hocam o ayar zaten dediğiniz gibiydi. Asla olarak duruyordu. Telefonun bildirim sorununu çözemedim. Aylar önce, 1 yıl onceki bir xiaomi telefonu kullanan arkadasda aynısını diyordu. Cozemessem iade etsem kabul edilir mi? Daha yeni aldım telefonu ve bildirimler benim için cok önemli.

|
    |
    MaDMaxiBo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet ya yapıyor. Kilif varken bile. Sanki haporlor telin arkasinda. Yada icerisine düşmüş gibi. Biraz kulaninca net analrsini,z. Ses kötü

|
    |
    gforce13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.