Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.388
Cevap
71
Favori
383.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesela duo için diyelim bende sadece güncellemeleri kaldırılıyor uygulama kaldırılmıyor.
    ardından play store'da güncellemeler içinde yine görünüyor tekrar güncelliyor kendini derken ne siliniyor ne devre dışı bırakılıyor.
    miui 11.3.3.0
  • dextriaN D kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim
  • Merhaba herkese,bu tlfndan almk istiyorum donanım açısından ama rom boot falan anlamam.hiç dokunmasamda stabil bi şekilde kullanabilirmiyim tavsiye edermisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • McCandlesss kullanıcısına yanıt
    garantili alırsan zaten hiçbiri ile uğraşmayacaksın. garantili almazsan da alacağın kişiden rica edersin sana hazır gönderir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

Chrome haddinden fazla şarj tüketiyor bence artık kullanmama kararı aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WWalker -- 5 Aralık 2019; 10:45:53 >

• ortakatro kullanıcısına yanıt
    Play store da mı hocam bu uygulama root falan gerekiyor mu

• global sürüm için 11.3.4.0 bana henüz geldii

10dan 11e geçmek gibi değildir ama 633 mb da az değilmiş. temiz kurulum gerektirir mi sizce? bataryayı olumsuz etkileyip çökmeler fln olmaz umarım temiz kurulum yapmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexusanya -- 5 Aralık 2019; 14:0:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

arkadaş mi 9 lite ye çift imei yi box ile atmışlar diyor !
    Kim demişse sallamış tamam umt boxta atıyor ama boxsız twrp root diag açma qcn ve xqcn yedek twrp partition silme yine diag açma qualcommwriter i.mei yazma sonra xqcn yükleme yenden başlatma ve hayırlı olsun. İşlem sırası bu bikaç gün önce attım.

• Ekranı tam kaplayan kırılmaz cam kullanan veya tavsiye verecek varmı?
  • nexusanya N kullanıcısına yanıt
    Ben de indiriyorum şuan bana da gelmiş

• Banada şimdi geldi güncelleme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rainmanstern R kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim garantisizleri 1600 civarında,sizce aradaki fark garantiye değermi

• WWalker kullanıcısına yanıt
    play store da var.root gerek yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelNaja

telefonu alalı yaklaşık 6 gün oluyor ilk şarjını saymazsak sadece 2 defa şarj ettim şarj performansı çok başarılı şu an şarjım %11 en son salı günü öğlen 12 civarı şarjdan çekmiştim telefonu almayı düşünen veya şarj performansını merak eden arkadaşlar için ekran süremi de aşağıya bırakıyorum

tahminimce %10 seviyesinin altına indiğimde 9 saati geçeceğim
    genel kullanım detaylarının da ekran görüntüsünü paylaşırmısınız? birde genelde hangi uygulamaları kullanıyorsunuz?

• az önce Turan GSM ile görüştüm. imei atılmış olarak 1850 diyor 128 liğe. ama band 20 gidiyor dedi. bunun ne gibi zararı olur

• Mi9 Lite telefonumda miui 10 da iken dolby telefonuma yüklemede ve kullanmakta sorun yaşamadım. Telefona eu 9.11.28 sürümünü yükleyince bir türlü dolby kuramadım. Eğer sakıncası yoksa xda da mi9 lite için paylaşılan konunun linkini ( [Guide] [magisk module] Dolby audio full installation for mi cc9 ) buraya bırakıyorum. Ben burada tarif edilen adımları dikkatlice uyguladım ve şu an çalışmakta. Eğer link paylaşımı uygun değilse mesajXiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi silinebilir. (Yanlış anlamayın bunu yüklemek için telefonun rootlu olması gerekiyor. Olabilecek problemlerde sorumluluk kişinin kendisine aittir.)Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• McCandlesss kullanıcısına yanıt
    daha çok maddi imkanınıza bakar hocam . aradaki farka değer veya değmez benim fikrimle karar vermeyin.

* tarayıcı olarak opera kullanıyorum. verimli, stabil bir tarayıcı. tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nexusanya

global sürüm için 11.3.4.0 bana henüz geldii

10dan 11e geçmek gibi değildir ama 633 mb da az değilmiş. temiz kurulum gerektirir mi sizce? bataryayı olumsuz etkileyip çökmeler fln olmaz umarım temiz kurulum yapmadan
    Ben de an itibarı ile indiriyorum..
  • Güvenlik yaması kasım ayına yükseltilmiş, başka da bir şey yazmıyor. Sadece güvenlik yaması bu kadar büyük olur mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.