Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.390
Cevap
71
Favori
383.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arayip konustum . Sim karti takip 36 saatlik kullanimdan sonra arayin dediler . Saticiya mesaj attim oda ayni sekilde cevap verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thekoch kullanıcısına yanıt
    %99 genpa garantili gelicektir. Cihaz geldikten sonra edevletten kontrol edin imei kaydini. Daha sonra evafoneyi arayin cihaz kayitlimi diye muhtemelen farkli magazadan aldiginiz icin kayitli olmiyacaktir. Hatti takip 36 saat sonrada genpa yi arayip garanti teyidi isteyin ben oyle yapacagim.

• Arkadaşlar miu10 yüklü geldi cihaza yeni güncellemeyi kurmak miu11e geçmek mantıklı mı 6 ile 7bucuk saat arasinda değişen ekran süresi alıyorum suan.

• Helalinden 10 kullanıcısına yanıt
    Ben aldığım gibi mıuı11 e güncelleyip kullanmaya başladım 8 ile 10 saat arası ekran süresi alıyorum genelde,tabi kullanıma göre de değişecek bir durum ekran süresi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YılmazGs Y kullanıcısına yanıt
    hocam bana düz mi 9 lite kutusu geldi bugün. üstünde etiket vs. yoktu. Bakın aynen bu şekilde:https://u01.appmifile.com/images/2019/09/25/2dd266c3-175b-4c1e-a9a8-61e7b02e6a7c.png
    İçinden de Genpa Yetkili Teknik Servisler diye bir kağıt çıktı. Başka hiçbir şey yok. 36 saat geçsin, bi arayıp soracağım bakalım. Şu fotoğraftaki soldaki kağıt:https://store.donanimhaber.com/2d/17/81/2d17814267352428ad8c8d33fa3aa198.jpeg
    Ama mesela sağdaki kağıtlar gibi garanti belgesi vs. yazan bir kağıt yoktu.

• Mihrali Bey M kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam ben de gittigidiyor'dan idealseçim mağazasından aldım ve kutu içeriği aynen sizin dediğiniz gibi. Ne kutuda hologramlı Xiaomi Türkiye logosu, ne de kutu içinde garanti belgesi bulunmuyor. Sadece genpa yetkili servislerin bulunduğu kart var.
    Cihazı Xiaomi Türkiye garantili diye aldık güya. Ben de cihazı açmadan iade etmeyi düşünüyorum.
    Siz nereden satın aldınız acaba?
  • memosimsek kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar cihazlarınız garantili. Geçmiş sayfalara Bakarsanız aynı sorunları yaşayan birçok kişi oldu. Buna ben de dahil. İmei numaranızı genpa'ya mail atarsanız garantili olduğunu söylüyorlar zaten. Önemli olan dışı veya kutusundaki hologramlar değil. İçinde çıkan garanti belgesinde yazan herhangi bir teknik servisi Ararsanız bilgi Alabiliyorsunuz 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: nexusanya

hızlı şarj adaptörü kullanmadan birkaç kere şarj edeyim dedim belki ekran süresi artar vs gibi saçma bir düşünceyle

ama yavaş şarjın da bir sınırı var 90dkda yüzde 30 anca doldu bu kadarı da garip değil mi? 3200malik xperia z2 bile aynı aletle en az 2 kat daha hızlı dolardı.
    Z2 den mi geçtin lite A :) Z2 ye kıyasla kulaklık ses çıkışı ve performansı nasıl :)

• Morhipo idealsecim de aldim.ama onbilgilendirme sozlesmesinde alici baskasi gozukuyor.adres dogru ama.simdi fatura kimin adina kesilecek

• ortakatro kullanıcısına yanıt
    Tamam ama benim ve bazı arkadaşların kutularından garanti belgesi de çıkmadı. Üzerinde genpa teknik servis numaraları bulunan bir kart ve kullanma kılavuzu var sadece. Kutudan garanti belgesi çıksa ben şüphe etmezdim o kadar.

• memosimsek kullanıcısına yanıt
    Sizinle aynı yerden hocam. En iyisi 36 saat geçtikten sonra Genpa'ya sormak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    Arka planda çalışan uygulamaları nerden görüyoruz

• ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    aynısını bana da dönmüş, 3 gün sonra telefon kayıtlı çıkmazsa bu mesajla beraber iade isterim, olmadı hakem heyetinde görüşücez artık.

Bu arada bildiğim ve araştırdığım kadarıyla xaiomi'nin kendi garantisi diye bir durum yok, Türkiye resmi distribütoru evofone, bu arkadaşlar da genpa ile anlaşma yapmışlar.

yani Türkiyede nereden alırsan al garanti varsa genpaya gideceğiz gibi anladım ben.
  • ortakatro kullanıcısına yanıt
    Hattı takıp 36 saat sonra tekrar maıl atın veya arayın dedıler oyle gözüküyormuş garantılı olup olmadıgı.
  • oguzhan.ozer kullanıcısına yanıt
    Ben bir sıkıntı olacagını sanmıyorum. Zaten genpa ile ilgilide çok fazla sıkayet var. Ürün garantısız gibi bir şey yanı :D
  • Android 10 beta nasıl geldi bu cihaza halen Android 9?

• oguzhan.ozer kullanıcısına yanıt
    Benim de genpa hocam 1 ay oldu alalı ama ben takmıyorum o durumları çünkü son derece memnunum telefondan

• s.h.a. kullanıcısına yanıt
    aslında adının lite olduğuna bakma birçok markanın lite ya da mini adı altında çıkardığı modeller kadar kısılmış değil bence.

performans konusunda,
    Z2 iş görüyor takılmıyor donmuyor 3gb rami var daha ne derken kendi kendime buna geçince farkettim ki Z2 yoruyormuş biraz ne yalan söyliyim. mi 9 lite da orta-üst segment aslında hızı gayet yeterli geçişler güzel takılma sorunu yok vs en azından şimdilik yaşamadım. GPSi bile daha hızlı çalışıp konumu kolay buluyor o kadar diyim.

kamera konusu göreceli biraz. ön kamera Z2den kesinlikle daha iyi daha fazla ışık alıyor . arka kamera idare eder iş görür.

Dış ses konusunda stereo yok ama seviyesi yüksek iyi yani.
    kulaklık konusunda, aynı kulaklığı her 2sinde de denedim kaliteli bir kulaklık da değildi. Z2de ses biraz az geliyordu bana ama mi 9 lite'da ses seviyesi farkedilir derecede yükseldi ama daha mı nettir kalitelidir bilmiyorum çünkü kulaklık kötü şuan :D

bu arada Z2 kullanıyorsanız bilirsiniz sony kutulardan çıkan J tipi kulaklıklar var ya bir tarafı kısa bir tarafı uzun. başka model yok mu o bozuldu ve sony beni fena alıştırdı J tipine bulamıyorum o tür modeller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexusanya -- 4 Aralık 2019; 10:23:27 >

• Hücre Bekleme'nin bataryayı tüketmesinin çözümü :
    Sanırım bu saçma sorunun çözümünü buldum. 6saatlik ekran süresinden daha fazla batarya tüketmek nedir
    Hücre yayını ayarları var otomatik açık geliyor. Ben kapatmamistim ama şu an farkettim ki sorunun kaynağı oymuş hepsini kapattım. Bakalım onumuzdeki günlerde yüzde kaça düşecek.
    Yani şebekeye bağlanmaya çalışmasıyla çekmeyen ortamlarda uzun süre kalmakla ilgili bir durum değilmiş. birkaç güne anlaşılır durumu

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi
    Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexusanya -- 4 Aralık 2019; 10:31:51 >

• nexusanya N kullanıcısına yanıt
    Hocam bu normal. 20 saat kullanimda %38 sarj var daha ve 6 saat ekran. Gece uyurken ucak moduna almadan o hucre beklemesini engelleyemezsin. Uzun kullanimlarda bu sekilde olur ekrani hic kapatmadan kullanirsan surekli elinde olursa pil 15 saatte biter 14 saat ekran suresi alirsin hucre beklemesini gormezsin

Telefon baz istasyonuna baglaniyor sonucta. İllaki pil harcayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bender B. Rodriquez -- 4 Aralık 2019; 10:34:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.