Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.388
Cevap
71
Favori
383.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kuzenimle aynı anda aynı cihazı sipariş etmiştik, ikimizin de tüm özellikleri aynı fakat ona bugün bi güncelleme gelmiş bana gelmedi. Onun ayarlarda "MIUI Global 11.3.3 | PFCEUXM" yazıyorken benimkinde "MIUI Global 11.3.3 | PFCMIXM" yazıyor. Bunların farkı ne? Kuzenime gelen güncelleme şöyle "MIUI V11.3.4.0.PFCEUXM" aynı cihazlar ama bu fark nedir anlayamadım.
  • pijama61 kullanıcısına yanıt
    Sizde çarşambaya kadar bekleyın bakalım ne olur. Bir sorun olacagını dusunmuyorum cok yogunluk oldugu ıcın boyle oluyor. Çoğu kişi bu aralar kargolardan şikayetçi
  • ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Ben ondan sonra özellikle test ettim fark yoktu, uygulamayı silmiştim ama gün içinde tekrar yükleyip denerim Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• vodafone hat ile vowifi açıkken hem wifi hızı hemde mobil veri hızı düşüyor.
    wifi 15mbps iken 9a düşüyor.
    mobil veri 28 mbps'den 22'ye düşüyor.
  • ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Ankarada scs aksesuar diye geciyor şirketleri. Aradım telefonu açan olmadı.

• emrecan1907 kullanıcısına yanıt
    Adamları bıktırmıslardır belkı cok arıyorlarsa aartık bakmıyorlar:)
    Kargoya verildi bildirimi geldi şimdi.

Gözün aydın:) kargo yogunluguna gore yarın veya öbür gün gelir.
    Note 8 pro sorularına bir bakın anlarsınız hocam. Adamlara 11.11 den beri gönderilmemiş. Mi 9 lite da stok var sanırım. Çok yakın zamanda birisi daha almış buradan. Diğer gün eline geçmiş. Ona güvenip almıştım bende. Umarım sizinki de bugün verilir kargoya

Yurtiçi kargo 1 günde getiriyor bize genelde. Yarın da doğum günüm elime geçmesi lazım :D

• Kulaklık ses çıkışı nasıl hi res var gözüküyor dac falan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Mi Store'den sipariş verdılerse cok geç kargoya verılıyor. Ben mi storeden verıcektım elıme gecmesı 10 gunden fazla surerdı. Benımkıde bugun yarın verırler diye düşünüyorum. Telefon elınıze geçtıgınde kullanımınız sonucu yorumunuzu buraya yazmanızıda beklıyecegım :D Doğum günü hedıyesı olur size yarın gelırse:D Yurtiçi kargo baya hızlı tahmınımce yarın elınızde olur
    Hepsiburada da 128liği 2.300 e satmışlar aslında onu almak isterdim ama geç haberim oldu. Kısmet 64lüğeymiş. Yazarım hocam. Tahmini teslimat süresi yarın diyor. Sabahtan şubeye gider kendim alırım :D

2.300 baya uygunmus görsem bende kaçırmazdım. Şu anda 64 gb bu paraya satılıyor. Tamamdır yarın yorumunu beklıyecegım :D
  • ideal seçim'den cuma sabahı almıştım. bugün öğlen kargoya vermişler nihayet.
  • Bugün daha önce test ettiğim bir kaç noktada hız testi yaptım hemen hemen aynı sonuçlar çıkıyor, Wifi de aynı şekilde.

Konu dışı ama Türk telekom benim evde 8 mbit veriyordu (benim ölçtüğüm 7 civarı ve upload çok düşük) bu ay taahhüt bitiyor 12 mbit verebiliriz en fazla diyorlar, vodafone da aynı şekilde ve fiyatları da yakın vodafone geçmeye değer mi? Yoksa telekomdan devam mı etsem bilemedim Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre1498 -- 2 Aralık 2019; 18:14:21 >

• Emre1498 kullanıcısına yanıt
    Bu wowifi işlemini yapmadan önce benimde hep 100 lü rakamları görüyordu. Şuan ne oldu bilemedim. Rom atınca bakacağız artık teşekkürler

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    Rica ederim benimde işyerinde iyi evde 15 ile 60 arası görüyorum genelde

• Arkadaşlar bana 9lite orijinal EFS yedeği lazım. Verebilecek olan var mı?

EDİT: Herkes işi paraya dökmüş. EFS yedeğini 50 tl ye satıyor adamlar şaka gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KuTLuBeY- -- 2 Aralık 2019; 18:55:25 >
  • İlk sayfada gcam 6.2.030 v0 surumu var ama v4++ da çıkmış anladığım kadarıyla

BSG Google Camera 6.2.030 MI9SE v4 plus2

www.cyanogenmods.org/downloads/bsg-google-camera-6-2-030-mi9se-v4-plus2-download/

Denedim çalıştı stocktan iyi mi kotu mu emin olamadım denedigim birkac fotoda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexusanya -- 2 Aralık 2019; 20:1:38 >
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.