Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.388
Cevap
71
Favori
383.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefonla arama sms atmadığın zamanlarda şebekeye bağlı kaldığı zamanlar.
  • Yani telefon boştayken halen şebekede bağlı kalıyor bunumu demek ıstıyorsunuz acaba?
  • ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    Elbette bağlı hocam bütün telefonlar bağlı. Birileri her an arayabilir sizi ne de olsa bağlı olmasa ulaşılamıyor der

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    Hocam haklisinizda şu andaki sikayet tam olarak nedir peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VoWifi kullanabiliyor musunuz? Bende çalışmıyor. VoLte çalışıyor, tüm ayarlar yapılı.. Hatta Xiaomi modellerinin içinde sadece Note8 Pro da kendiliğinden aktifleşti ve stabil çalışıyordu. Hattım Turkcell.

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    60. Sayfada yazan yöntemle aktif bende hocam ama modemden çok uzak olmamak gerekiyor

• Teşekkür ederim hocam VoWifi aktifleşti. Bu yazıyı konu sahibi anasayfaya eklese iyi olur.

• Arkadaşlar bu telefon çalınca mobil veri neden kesiliyor. Var mı sebebini bilen.

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Bende de etkin hocam ancak bu sefer de bir iki kere asansör gibi kapalı ortama girdikten sonra 3g den 4.5 g ye geçişte sorun yaşadım, tel 4.5 g ye geçemedi ve arama yapamadım. Başla bir arkadaş özellikle test ettim bende hiç olmadı diyor. Siz de dener geri dönüş yaparsanız sevinirim

• GokhanG3444 G kullanıcısına yanıt
    Volte açık değilse eğer çağrı gelince 4.5g den 3g ye geçer bütün telefonlar gibi. Volte etkinse geçmez

• Arkadaslar ekran koruyucu fılmı alan varmı acaba? ben kılıf yanında artı 18 tl ye kırılmaz cam sıparıs ettım ama sanırım ekranı tam kaplamıyormus.
    bu teli sipariş ettikten sonra 4 farklı morhipo siparişi verdim. hepsi teslim oldu bu hala 4 aralık tahmini yazıyor. ama asıl sorun ptt tam 8 gündür istanbuldaki yetkili birimde bekliyor kargo.
  • pijama61 kullanıcısına yanıt
    kargoyu aradınızmı acaba? 8 gündür neden aynı yerde dururki kargo
  • N11 techpazardan aldım cuma gecesi. Hala kargoya verilmedi. Hanım da darlıyor neden hala verilmedi diye. Ne yapmak lazım?

• emrecan1907 kullanıcısına yanıt
    Aynı yerden aldım bende. Dün sipariş verdim bugun onaylandı. Sitede en geç çarşamba kargoya verılır yazıyor . Çarşambaya kadar vakıtlerı var . Kargoya verılmesse iptal ederım
    Benimki de Çarşamba’ya kadar. Ctesi günü yazdım, pzt kargoya verilecek yazdı. Saat 2bucuk hala icraat yok. Bana 2000₺ ye geldi bide iptal etsem ayni fiyata alamam hiçbir yerden :D

• Bugun ptt kargo topkapi dtmeye gittim icerisi cehennem kargomu bulup veremediler yarin teslim olur diyorlar ama hic sanmiyorum

• emrecan1907 kullanıcısına yanıt
    Siz gene uyguna almissiniz bende 2.190 tl ye aldim. Dediginiz gibi şu an iptal etsek bize daha masrafli olur en iyisi carsambaya kadar beklemek olmassa caresine bakariz :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur5392 -- 2 Aralık 2019; 14:39:24 >
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    60. Sayfadaki yöntemi yaptığımdan bu yana değişik birçok yerde denememe rağmen artık 4.5G de indirme hızı çok yavaş. O yüzlü rakamlar yalan oldu.
    Yedi sekizleri görse iyi diyecek duruma geldi. Birşeyler karıştı modem ayarlarında ama ne bilmiyorum.
    Sıfırdan bi rom kurarak deneme şansım olmadı. Ancak böyle düzelir diye umut ediyorum.
    Bu yöntemle kullanan arkadaşlar bakabilir mi indirme hızı ne alıyorlar.

TRABZON P.İ.D.M Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti.

hayır aramadım. 5 gün üzerine ptt kargo takip sitesine dün bunu girmişler. tahmini 4 aralık gözüküyor hayırlısı. bu kadar bekleyip inşallah bir problemle karşılaşmam.
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.