Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.388
Cevap
71
Favori
383.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Bu telefon herhalde yaygın olarak satışa çıkmayacak. Hala satışta olan yerler çok az. Fiyatının şöyle mi a3 gibi düşmesini 2000 lere inmesini bekliyorum
    A3 ün fiyatı çok hızlı düştü n11 de 1750 + yanında airdots kulaklık hediyesi var ben de pusuya yattım bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a3 te nfc olsaydı ben de düşünmüştüm almayı ama nfc ve kızılötesi istediğim için almadım. daha küçük olması da benim için avantaj, çok büyük telefon sevmiyorum zaten.

a3 işlemci ve ram olarak düşük olduğu için ucuz olması lazım aslında, mi 9 lite o kadar düşmeyebilir. nfc-işlemci ve ram farkı var.
  • Cihaza sahip olup da hiç ekran süresi ve örnek fotoğraf atacak arkadaş yok mu ?
  • A3 android one olmasından kaybediyor. Yoksa çok iyi telefon.
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    ben de onu atacaktım bugün hocam. hafta sonu şarj etmiştim dün gece bitirebildim, 3 gün kullandım tam yani. 8 saat 50 dakika civarı ekran süresi ile bitti batarya. ilk mesaja ekliyorum ekran görüntüsünü.
  • Hocam 3 günde 9 saat ekran süresi tek şarjda gerçekten muazzam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, mi 9 lite-da allways on özelliği mevcutmu?
  • Arkadaşlar bugün itibariyle 2599 ve 75 tl banka puanı ile mi 9 lite sipariş ettim. Aramaiçi Kayıt özelliği ve volte desteği olan global Eu romu nasıl yüklerim yardımcı olabilecek olan var mı?

• koyuk K kullanıcısına yanıt
    Evet var.

• ademdemiryas kullanıcısına yanıt
    nerede? ben göremedim
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Henüz BL kilit açılmasını bekliyoruz. Yapan varmı bilemiyorum. Herkesin cihaz yeni.
    Garantili aldığınız için sizin cihazda olan bi rom yüklü olma ihtimali var. Cihaz gelince hangi rom yüklü ve arama kayıt varmı bizede bilgi verin.

• wéndigo kullanıcısına yanıt
    MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Airdots 150 lira falanmış. Benim hem kablosuz jbl reflect min kulaklığım var hemde kablosuzda olsa kablo olmazsa kulağından düşerse kaybedersin :) hepsiburada 1700 den satıyor en mantıklısı o bana göre.

@MaDMaxiBo
    Tercih meselesi. Bende nfc ve kızılötesi hiç kullanmadım. Mi 9 lite tabiki çok daha iyi bir cihaz ama 1000 lira fazla vermeye değecek fark göremiyorum. O farkı verirsemde mi 9t ye vermek bana mantıklı geliyor. Çentiksiz çok güzel ve çok şık cihaz. İşlemcisi snapdragon 730 daha ileriye dönük. Mi 9 liteninde avantajları var tabi hafıza kartı ve ön kamera gibi. Şöyle 2200 e falan düşse 9 liteye mi a3 yeribe 500 fazla vermeye değerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 15 Ekim 2019; 22:1:26 >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Şaka dimi

kullanmadığım için hiç bakmamışım, araştırdım Ortam Ekranı diye geçiyormuş sanırım. açtım şimdi ama bana gereksiz bir özellik. ekran kapalı olsun kullanmadığım zaman tasarruf etsin isterim. işine yarayan oluyordur tabi o ayrı.
    Amoled ekranın nimeti işte. Benimde görseli çok hoşuma gidiyor. Özellikle aşağıdaki canlı olan çok hoş.
    Sabah tepeye bi güneş geliyor. Öğlen sağa geçiyor güneş. Akşam aşağıya geçiyor. Gün batımını gösteriyor ve batıyor. Güzel tasarım olmuş. İsterseniz sürekli isterseniz harekete duyarlı 10 saniye görünür kaybolur.
    Miui 11 le daha işlevsel şeyler gelecek deniyor bakalım.
    Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademdemiryas -- 15 Ekim 2019; 22:47:25 >

harekete duyarlı kısmı cepte falan açarsa yine sıkıntı benim için, şarj çok önemli, her gün telefon şarj etmektense hollandadan almanyadan amerikadan gelecek tanıdıkları tek tek arar ne zaman geliyorsunuz bana çinden onyüzbin milyon miliamper pilli telefon getirin derim yapmadığım şey değil, iki üç tane getirttim, 30-40 tane de kendim aldım.
    gerçi cepte açılmayı önleme seçeneği var telefonda, hem amoled olunca siyah pikseller şarj da harcamıyor biliyorum ama ben pimpirik yaparım.
    şarja çok takıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 15 Ekim 2019; 22:57:25 >
  • Harekete duyarlı cebe duyarlı tıkla açılsın tıkla kapansın, adamlar her şeyi düşünmüş. helal olsun
    Sürekli açık seçtiğimiz zaman bile cepte kapalı kalıyor (muş)
    Öyle diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Airdots 150 lira falanmış. Benim hem kablosuz jbl reflect min kulaklığım var hemde kablosuzda olsa kablo olmazsa kulağından düşerse kaybedersin :) hepsiburada 1700 den satıyor en mantıklısı o bana göre.

@MaDMaxiBo
    Tercih meselesi. Bende nfc ve kızılötesi hiç kullanmadım. Mi 9 lite tabiki çok daha iyi bir cihaz ama 1000 lira fazla vermeye değecek fark göremiyorum. O farkı verirsemde mi 9t ye vermek bana mantıklı geliyor. Çentiksiz çok güzel ve çok şık cihaz. İşlemcisi snapdragon 730 daha ileriye dönük. Mi 9 liteninde avantajları var tabi hafıza kartı ve ön kamera gibi. Şöyle 2200 e falan düşse 9 liteye mi a3 yeribe 500 fazla vermeye değerdi.
    hocam bende mi a3 mi 9lite arasında kaldım şöyle camerasi gzel bir telefon istiyorum hangisini önerirsiniz

• BanshEEEEEEEEE kullanıcısına yanıt
    Kamera için mi a3 rn7 yeterli. Zaten hiçbirinde ois yok. Kamera çok önemliyse mutlaka oisli cihaz al. Bu xiaomiler 1080p 30 fps den yüksek kalite çektiğinde eis olmadığından çok sallanıyor. Lg v30 android 9 da kalacak ama 2200-2300 e güzel cihaz

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.