Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite / CC9 Kullananlar [ ANA KONU ] Android 10 Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
4.798
Cevap
89
Favori
203.930
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi 9 Lite / CC9 Kullananlar [ ANA KONU ] Android 10 Geldi
Giriş
    1299 Mesaj
    Android 10 da wowifi kullanabilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    | MSI Z370 Gaming M5 | i7 8700K | Evga CLC 280 | Gskill RipjawsV 16gb 3000mhz | Sapphire Nitro RX 580 8gb |Samsung 850 Evo 250 Gb | Crucial M550 256 Gb | Corsair Hx750 | ASUS VG278HV | Steel Series Rİval 110 | Logitech G510 | Razer Goliathus Speed Cosmic L. | Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1 | MICROSOFT XBOX360-PC COMMON CONTROLLER |
  • Yarbay
    3784 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Umarım düzelir hocam yaptıktan sonra beni de bilgilendirir misiniz
    Global rom yükledim bu seferde play project Sertifika sorunu diye birşey çıktı bende uğraşmadim tekrar mı rooma döndüm. Dışarıdan apk ile full HD olmasada HD idare edeceğim artık. Global romda Netflix olsada yine mi rooma dönerim gerçi (buna alışınca global işkence geliyor)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Anladım hocam yine de üzüldüm olmamasına muhtemelen siz cihazı almadan önce persist ile oynanmış. Customdan sonra global gerçekten çok kötü geliyor. Bl açılmasını bekliyorum ben de
    |
    |
    Ordan Geçenbay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Persist sıkıntı olunca flaşlanabiliyor yenisi.
    Ben geçenlerde mi 9 persist.img bulup flaşladım Twrp üzerinden, sıkıntı çıktı sensörler falan sapıttı.

Orjinal rom dosyalarının içinden persist.img yi çıkarıp tekrar flaşladım düzeldi. Miflash ile yüklenen 3 GB lık rom içinde bulunabiliyor persist dosyası.

Asus Z170s // i5 7500 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra II 480GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Yarbay
    12231 Mesaj
    Tabi doğal olarak Mi flaş ile rom atarsanız da persist yenilenmiş olacaktır.

Benim mi 9 dosyasını atmamın sebebi Twrp den wipe yaparken persist img silinmiyor formata engel oluyor diye uyarı çıkmasıydı. Acilen nette bulduğum ilk persist img dosyasını yüklemiştim. Sonradan düzelttim tabi orjinali alıp yükleyerek.

|
    |
    Asus Z170s // i5 7500 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra II 480GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Yüzbaşı
    432 Mesaj

miflash ile yükleme yaparken persistin gittiğini bilmiyordum. O zaman persisti kaybetmeden rom yüklemenin tek yolu twrp kalıyor
    |
    |
    MaDMaxiBo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hocam yardımcı olur musunuz? Google asistan neden "Okey Google" deyince otomatikman çalışmıyor. Çalışması için ne yapmalıyız.

gitmiyor hocam yenileniyor. eğer sıkıntı varsa o şekilde düzelir diye dedim.
    |
    |
    Dr James Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    432 Mesaj

Anladım hocam o zaman l1'e etkisi olmuyor
    |
    |
    MaDMaxiBo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    mi 9lite vs 9se arasındaki farklar nedir?

Birinde snap 712 birinde 710 işlemci var. Se küçğk ekran ve pili daha küçük. Kameraları filan neredeyse aynı kalitede. Kuzenimde se bende lite var. Se daha şık bir cihaz.

|
    |
    savcınız kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

9 se kullanıyorum hocam memnumum baya. Lite arkası plastikmi ?
    |
    |
    yahyademirci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Ben kullanıyorum QFCMIXM

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    boss06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    257 Mesaj

Bataryasından memnunsanız değiştirmeyin bence se kibar cihaz. Lite ekran ve bataryası büyük bunun için geçilebilir başka pek fark yok, arkası da cam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    savcınız kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    8 Mesaj

asistan'ın ilk dil ingilizce ikinci dili türkçe yapın çalışır
    |
    |
    tutankamon09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonla başvurursanız (0850 288 80 80) davet kodu: JSN13VN22JTH İnternet üzerinden kayıt:https://turk.net/p/JSN13VN22JTH Faturalarım otomatik ödemededir. Benim referansımla kaydolursanız, ücretsiz kullanım sağlandığı ay 20 TL Havale/Eft yapıyorum.Çekinmeden Ö.M. atabilirsiniz.
  • Binbaşı
    1299 Mesaj

benim sürümde o eskisi gibi simge çıkmıyor menüde aktif yapılsa bile siz nasıl aktifleştirdiniz ana ekran da wireless simgesinin yanında gözüküyor mu ?
    |
    |
    Emre1498 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | MSI Z370 Gaming M5 | i7 8700K | Evga CLC 280 | Gskill RipjawsV 16gb 3000mhz | Sapphire Nitro RX 580 8gb |Samsung 850 Evo 250 Gb | Crucial M550 256 Gb | Corsair Hx750 | ASUS VG278HV | Steel Series Rİval 110 | Logitech G510 | Razer Goliathus Speed Cosmic L. | Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1 | MICROSOFT XBOX360-PC COMMON CONTROLLER |
Reklamlar
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.