Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.388
Cevap
71
Favori
383.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AKA_33

11.3.9 şu an, bekliyorum ama gelen giden yok henüz.
    * Android 10 güncellemesi ile Netflix sorunu çözüldü mü arkadaşlar?
    Güncellemeyi alan bir arkadaş kontrol edebilirim zahmet olmazsa ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rfuysen kullanıcısına yanıt
    Üyeliğim yok olsa bakardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bizimki EU romu yani Avrupa EU içinde daha güncelleme çıkmadı

• kamerada sorun yaşayan var mı sd karta kayıt yapınca stok kamera uygulamasında fotoğraf galeriye geç geliyor telefon hafızasına yapınca anında görünüyor nasıl çözebilirim bu sorunu güncellemeden önce sorun yoktu (global sürüm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambo2590 -- 19 Mart 2020; 8:30:27 >
  • Netflix de sorun yok hocam

• rambo2590 kullanıcısına yanıt
    hafıza kartı sorunlu olmasın hocam ?

benim 32gb sandisk vardı 4-5 yıllık, sıkıntı onda çıktı telefondan değil. benzer yavaşlıklar hatalar falan oluyordu.
  • Tface T kullanıcısına yanıt
    hocam hangi romu kullanıyorsun?
    drm infoya baktın mı L1 mi L3 mü diye ya da netflix HD oyanıyor mu ?
  • günaydın arkadaşlar, benim tel, global 11.3.4, and 9,güvenlik yaması 01.10.2019. teli migrostan almıştım
    güncelleme gözükmüyor neden olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 19 Mart 2020; 9:26:45 >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    telefonla birlikte 128lik samsung evo aldım yeni yani sorun olduğunu düşünmüyorum Mıuı 11'e güncelleme yaptıktan sonra başladı sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zonguldak1997

Arkadaşlar merhaba telefonum bu sürümde. Güncellemeleri kontrol ediyorum fakat aldığımdan beri güncelleme yok. Forumda görüyorum android on veya muiu sürümünde güncelleme alanlar var. Bunun sebebi ne olabilir. Teşekkürler
    Merhaba acaba elinizdeki telefon mi rom mu yani çağrı kayıt özelliği var mı bir de nereden aldınız izniniz olursa bir kaç soru daha sormak istiyorum istiyorum bu telefonu almayı düşünüyorum da

• Arkadaşlar Türkiye garantili olan cihazlardaki rom avrupa romu aşağıdaki resimde görüldüğü gibi EU kodu var ve avrupa romu yani EU için update gelmedi bunun için şu an güncelleme alamıyoruz. Aşağıda verdiğim linkte kontrol ederseniz EU geldiği zaman haberimiz olur.Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi
    https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/pyxis/

• rambo2590 kullanıcısına yanıt
    sd kartın yedeğini alıp formatlayınca sorun çözüldü aynı sorunu yaşayan olursa :)
  • Telefonu mi Store'dan aldım, guncelleme henuz gelmedi ve netflixi hd ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum şu an.

• mesuterdem M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Elimdeki Türkiye Xiaomi garantili modeli. Cagri kayıt özelliği bildiğim kadarıyla yok ama bilen arkadaşlar yanitlar ise daha yararli olabilir diye düşünüyorum. Telefonu bulunduğum sehirde telefoncudan almistim. Aralik ayi sonlarına doğru mavi renk 64 GB 2400 tl ye satin almistim. Bunun disinda merak ettiklerinizi cevaplayabilirim tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zonguldak1997

Merhabalar. Elimdeki Türkiye Xiaomi garantili modeli. Cagri kayıt özelliği bildiğim kadarıyla yok ama bilen arkadaşlar yanitlar ise daha yararli olabilir diye düşünüyorum. Telefonu bulunduğum sehirde telefoncudan almistim. Aralik ayi sonlarına doğru mavi renk 64 GB 2400 tl ye satin almistim. Bunun disinda merak ettiklerinizi cevaplayabilirim tabiki.
    1)Telefonun arama ve mesaj uygulamalarından başka mi romundandan farkı var mı
    2)şimdi telefon Android 10 oldu ama Google Arama ve mesajlaşma uygulaması varken çağrı kayıt uygulamaları çalışıyor mu acr gibi
    Çünkü Google pie dan sonra yasak getirmişti acaba deneyebilir misiniz veya bir bilginiz var mı

• Bildigim kadariyla tasarım olarak fark var yani mi rom yerine google arama ve mesajlasma uygulamalari var bu doğru. Konu içinde de gördüğüm kadariyla cagri kayit maalesef çalışmıyordu.

• Musab kullanıcısına yanıt
    Telefon etme ve mesajlaşma gibi işlemlerde bir sıkıntı yaşamadım açıkçası, dediğim gibi arayüzü IOS'a benziyor. Yaklaşık 1 haftalık kullanımımda bazı ayarları yapmakta sıkıntı yaşadığımı söyleyebilirim. IOS'a göre neredeyse her şeyde daha fazla ayar seçeneği var. Bu seçeneğin olması açısından iyiyken, ayarların biraz karışık olması açısından kötü. Ki bunlar da zaten bilinen en bariz IOS ve Android farkı. Örneğin, Instagram ve Facebook bildirimlerim kilitli ekranda gözükmüyor, gelen bildirimlerin de uygulama ikonları çıkmıyordu. Bu sorunu biraz Googlelayıp hallettim. IOS'u en teknolojiden anlamayan insan bile rahatça kullanır ama sorunsuz bir Android kullanımı için birazcık teknolojiyle haşır neşir olmak gerek, en azindan internette yazan adımları uygulayabilecek kadar Genel anlamda hala çok memunum telefondan ve kullandıkça IOS'ta olmayan harika özellikler keşfediyorum. Eğer hala almadıysanız şuan Gri 64 Gb'ı Teknosa'da indirime girmiş

• dreamer1981 D kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Tr ürünü bizdeki yanı Global Rom . Bekleyelim bakalım gelir elbet :)

Bu arada bu cihaz reklamları vs kapatıp gerekli ayarlamaları yaparsanız en iyi f/p telefonlardan birisi , almayı düşünen arkadaşlara SAR I sorun etmezlerse tavsiye ederim.

• Bana az önce geldi güncelleme. İndiriyorum. Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.