Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9 Lite (Pyxis) [ ANA KONU ] Miui 12.5 Android 11 Geldi (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.390
Cevap
71
Favori
383.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler tekrardan yanitlarin icin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben son miroom güncellemesini yükledim, 20.3.12 olanı da halen drm level 3 görünüyor.

kafam da karıştı ama custom rom kullanıp level 1 olan var mı hiç ?
  • Zonguldak1997 Z kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam 🙋🏻‍♂️

• Bendede euxm rom var.avrupa telefonda gereksiz uygulamalar istemiyor.ondan diger romlara gore daha az uygulama ile grliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AOD ile şarjı çok giden ve android 10 ile düzelip düzelmediğini test eden var mı?
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Hocam bende mi room 20.03.12 yükledim ama ilk başlarda çok akıcı herşey iyi giderken 1 günün sonunda ekran kilidini açarken kasmalar başlıyor sizde de var mı aynı sorun. Yeniden başlatınca düzeliyor sonra yine aynı oluyor.

• Xiaomi Tr garantili telefonlarına Android 10 gelen oldu mu, bende gelen birşey yok ta :)

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Global xiaomi tr bana geldi hocam yakında eu olanlara da gelir. En sevdiğim yanı karanlık tema gmail

• Sudafed kullanıcısına yanıt
    Dün akşam yükledim henüz sorun yok hocam, çok şükür iyi gidiyor.

Yüz tanıma ile açıyorum ekranı zaten, telefon ekranını çift tıklayıp açınca çat diye açılıyor ana ekran. Alttan çıkar gibi bir animasyon var ama yarım saniye sürüyor ya da sürmüyor bile belki 1/3 saniye falandır. Onu da sorun etmiyorum şahsen. Ona bile takılan arkadaşlar var da

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Kilidi açar açmaz simgeleri sağa sola kaydırınca kasıyordu bende bilemedim. Bende mi room stabil e döndüm.

• Bana da az önce geldi. Tr garantili, kutudan çıktığı şekilde kullanıyorum. Darısı 11'in başına. Herkese hayırlı olsun.

• Sudafed kullanıcısına yanıt
    Sorun yok hocam, açılınca sağa sola çektim takılma yok.

Miroom stabil android 10 sürümü bulamadım ben, Eu stabil android 10 dan buna geçtim, wipe cache yaptım sadece, uygulamalar aynen kaldı.

• dreamer1981 D kullanıcısına yanıt
    Hocam banada gelmedi guncelleme. Biz bundan onceki guncellemeyi yukledik diye mi gelmiyor anlamadim.

• Tface T kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı şekilde global tr xiaomi mağazasından satın alınma. Niçin henüz gelmemiş olabilir.

• Güncelleme gelmeyen arkadaşlar en son hangi sürümde olduklarini yazarlarsa daha yararli olur diye düşünmekteyim. Miui 11.3.4 (PFCEUXM) de kaldi ve android 9 sürümü.

Benimkide 11.3.9 PFCEUXM
    Banada gelmedi.

11.3.9 şu an, bekliyorum ama gelen giden yok henüz.
    * Android 10 güncellemesi ile Netflix sorunu çözüldü mü arkadaşlar?

• Arkadaşlar sanırım güncelleme önce global e geldi. Benim global rom ve aldım güncellemeyi. Bir önceki büyük güncelleme de önce EU ya gelmişti, global 15 gün falan sonra geldi sanırım, beklemiştim baya. Size de gelecektir sabredin.

• Arkadaşlar sanırım güncelleme önce global e geldi. Benim global rom ve aldım güncellemeyi. Bir önceki büyük güncelleme de önce EU ya gelmişti, global 15 gün falan sonra geldi sanırım, beklemiştim baya. Size de gelecektir sabredin.

• Tface T kullanıcısına yanıt
    Netflix düzeldi mi hocam? Sadece bunun için istiyorum güncellemeyi, yoksa android 9/10 vs çokta fark etmiyor benim için.

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.