Şimdi Ara

XIAOMI MI 8 (SICAK FIRSATLAR) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
32
Favori
152.221
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chile_Mix

Bende salaklık edip acaba acaba daha da iner mi, kart gelsin alayım derken 3.134 lük fiyatı kaçırdım amazonda.

Alıntıları Göster
    Vay ben o kadar oldugunu bilmiyordum çok iyi fiyat tekrar düşer hocan emin olun bekleyin haberleşelim lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinmustafa

https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-8-64-gb-6gb-ram-cep-telefonu-P295933848
    mavi 3259 tl
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-8-6-ram-64-gb-delta-garantili-global-version-P292756293 3295 tl
    siyah- beyaz
    3333 tl ye tamamlayarak 330 tl kuponla aldım. birinde garanti pay kullandım + 75 biri 3259-330-75 : 2854 tl ye digeri 3295-330 : 2965 e geldi
    Güzel fiyat

• https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-8-6-ram-128-gb-delta-garantili-global-version-P292758835

3.515,99 TL - 355 TL kupon indirimi ile 3.160,99 TL ile az önce sipariş verdim. Umarım dediği gibi global versiyondur
  • Arkadaşlar yeni yılda türkiyede olacağım.
    https://mimelon.com/ bu site ya da buradanhttps://www.from.ae/en/ siparişiniz olursa %10 komisyonla getirebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alvarez -- 12 Kasım 2018; 13:59:9 >
  • Arkadaşlar bu ithalatçı firma garantili cihazdan çok çekersiniz. Xiaomi için ithalatçı firma garantisi evo bilgi teknolojileri ve tam anlamıyla insanları mağdur etmeyi amaçlayan oldukça kötü bir servis. Daha önceden aldığım cihazlar bu firma garantiliydi ve en sonunda hakem heyetinde sonuçlandı.
    Xiaomi'nin ileri ki zamanlarda bu servisi değiştireceğine oldukça eminim. Cihazın güzel olduğunu düşünüyorum ama aldıktan sonra servis ile yaşayacağınız en ufak bir süreç sizin başınızı çok ağrıtacak. Yaptıkları tek şey var bu servisin; insanlara mağduriyet yaşatmak. Verdiğiniz para ve yaşadığınız stres,baş ağrısı ile kalıyorsunuz.
  • alvarez kullanıcısına yanıt
    500 telefon kayıta 200 de sana verek... ee ne oldu? türkiye fiyatına geldi nerdeyse
  • merkep kullanıcısına yanıt
    IMEI değişmiyor mu bu cihazda?

Artı 347-400 USD arası . Türkiye fiyatı daha çok olmalı diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alvarez -- 12 Kasım 2018; 15:46:20 >
  • matis01 kullanıcısına yanıt
    bu sipariş global versiyon gibi gözüküyor da senden önce paylaşım yapan arkadaşın aldığı 6/64lük model global versiyon değil gibi.

global rom yüklü gelebilir.
  • alvarez kullanıcısına yanıt
    kayıtsızları satıyorlar zaten 2600/2800 e. dünde n11 3200 e sattı kayıylı olanı. imei atılır bir şekilde de ama tutar mı tutmaz mı bilinmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur.ozturk

bu sipariş global versiyon gibi gözüküyor da senden önce paylaşım yapan arkadaşın aldığı 6/64lük model global versiyon değil gibi.

global rom yüklü gelebilir.
    Merhaba. Bu ürün için mi söylediniz bunu?
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-8-6-ram-64-gb-delta-garantili-global-version-P292756293?

Satıcı Soru ve Cevap kısmında kutu üzerinde global yazdığını söylemiş. Umarım doğru söylemiştir

• Kadima kullanıcısına yanıt
    İnş hocam. Hiç güven vermiyor bu ilan. Umarım yanılırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur.ozturk

İnş hocam. Hiç güven vermiyor bu ilan. Umarım yanılırım.
    Umarım hocam

1111 TL'lik kuponu kullandım. Bir sorun çıkarsa uğraş dur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur.ozturk O kullanıcısına yanıt
    Ben mesaj attım global versiyon dedi.Kutuda global etiketi yapışık olarak var dedi. Sipariş verdikten sonra tekrar mesaj attım global versiyonda şarj cihazı TR uyumlu oluyor dedim. Eğer global versiyon olmayıp şarj cihazı TR uyumlu değilse iade ederim dedim. Eğer global versiyon çıkmazsa açmadan iade edecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matis01

Ben mesaj attım global versiyon dedi.Kutuda global etiketi yapışık olarak var dedi. Sipariş verdikten sonra tekrar mesaj attım global versiyonda şarj cihazı TR uyumlu oluyor dedim. Eğer global versiyon olmayıp şarj cihazı TR uyumlu değilse iade ederim dedim. Eğer global versiyon çıkmazsa açmadan iade edecem.
    Global versiyon olmayıp global versiyon atılmış cihaz olunca ne gibi sıkıntılar çıkıyor?Kaç aydır tel alıcam diye bugünü bekliyordum geri iade edersem çok üzülürüm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercux22

Global versiyon olmayıp global versiyon atılmış cihaz olunca ne gibi sıkıntılar çıkıyor?Kaç aydır tel alıcam diye bugünü bekliyordum geri iade edersem çok üzülürüm...

Alıntıları Göster
    hiçbirşey olmuyor kullan gitsin

• quote:

Kutu üzerinde Global sürüm diye yazıyor. Cihazı çalışıyor mu diye açtım kapattım sorun yok. Detaylı incelemeyi müsait olunca yapacağım artık.

• 11.11'de Amazon tr'den 3135 TL'ye aldım 64 gb.(satıcı amazon) bugün kargoya verilmiş. Mi 8 alcak olanlar Black Friday'i (23 Kasım) beklesin Amazon tr yine indirim yapacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 13 Kasım 2018; 10:34:39 >
  • quote:

tamam da , yazdıklarının hepsinin çözümü var

çevirici 5 tl

https://urun.n11.com/priz-ve-anahtar/sarj-cihazi-cevirici-P266809389

global rom atmak da 2 dakkalık iş

hayır , ne kadara aldığınızı bilmiyorum ama , daha ucuza bulabilecekseniz iade edin , 5 tl + 2 dakkalık rom yükleme işinden dolayı iade edilmez

• ercux22 E kullanıcısına yanıt
    Bende bilmiyorum ama BL kilidi açık olduğunu söylüyorlar.Bazıları bunun sorun olduğunu bazıları ise hiç bir sıkıntı olmayacağını öne sürüyorlar. Birde benim gözlemlerime göre global versiyon olmayan kişiler daha çok sorun yaşıyorlar sanki. Bu sadece benim gözlemim yanlışta olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.