Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★ Xiaomi MI 8 SE ★ Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Birol.K Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
812
Cevap
44
Favori
42.871
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi MI 8 SE ★ Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2932 Mesaj
      10 Şubat 2019 16:12:16

Büyük bir fark göremedim.

Format atmadan direk kurdum. Pil, kamera anlamında bir gelişme yok bana göre.

Hat Turkcell 5-6 saat ekran sürem oluyor genellikle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      ALBAY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Emekli Yönetici
      14493 Mesaj
      10 Şubat 2019 16:16:11
      quote:

Orijinalden alıntı: 10.2.2 yi zip olarak telefona indir tarayıcıdan. Sonra güncelleme sayfasında sağ üst köşede bulunan üç noktaya gir paket seç indirdiğin dosyayı seç . Kendisi kurar Alıntıları Göster
      Root attinizmi root atinca gidermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      105 Mesaj
      10 Şubat 2019 16:30:09
      Abiler Öcelikle Selamın Aleyküm. Bende bu cihazı almayı düşünüyorum akılıma takılan birkaç soru var. Beta rom yüklü halde gelecek cihaz sizin öneriniz hangi sürümün kullanılmasıdır hangisi daha stabildir. Beta sürümü kullanan birisi log var demiş forumda bunu yaşayan oldu mu ? Önerilerinizi bekliyorum.

Gereğinden fazla merhamet VATANA ihanettir...
      15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | Samsung 120GB 840 EVO SATA 3.0 | 12 GB 1600 MHz DDR3L RAM | Super-Multi DVD | 3 in 1 Card Reader | Bluetooth 4.0 HS | VGA Web Camera | Windows 10 Pro
    • Yüzbaşı
      276 Mesaj
      10 Şubat 2019 18:46:47
      10.3ten tekrar 10.2.2e geçtim 10.3te birçok hatalar vardı örneğin faceye girdiğimde 29 bildirim gösteriyodu girince tek bildirim olduğunu görüyorum ayrıca kendi tarayıcısından gmaile giriş yaptıktan sonra kendiliğinden kapaniyodu

• Yarbay
      11302 Mesaj
      10 Şubat 2019 20:33:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Crazyboy2099 10.3ten tekrar 10.2.2e geçtim 10.3te birçok hatalar vardı örneğin faceye girdiğimde 29 bildirim gösteriyodu girince tek bildirim olduğunu görüyorum ayrıca kendi tarayıcısından gmaile giriş yaptıktan sonra kendiliğinden kapaniyodu
      10.3 ne ara geldi?

• Yüzbaşı
      290 Mesaj
      10 Şubat 2019 21:09:18

Ben bugün betadan stabile döndüm şu ana kadar kullanımımda gördüğüm cihaz daha akıcı stabil oldu. Uzun vadede şimdilik bir şey diyemiyorum

|
      |
      Hsynnml kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      12238 Mesaj
      10 Şubat 2019 21:11:34
      quote:

Orijinalden alıntı: edarguner 1 Yil Kadar Mi6 Kullandim.3 ay kadar da V30 kullandim.Bircok avrupa ulkesi gezdim bu cihazlar ile, ah ulan Band 20 neden yok demedim.

Şayet böyle bir sıkıntı olsa bende en son tercih edeceğim bu cihazdir.

İstanbul Bomonti de Mali Musavirimin Ofisinde Birakin 4G yi 2G bile zar zor cekiyor misal, Telefonda Band20 olsa da kurtarmiyor.
      Hocam, Mi6 dan sonra bu cihaza geçince, görüşünüz farklar ne oldu acaba? Mi6 dan Mi8 Se ye geçmeye değer mi sizce? Mi6dan çok memmumum, fakat ekran - kasa oranı düşük olunca cihaz kötü görünmeye başladı yüzüme. Onun haricinde hiçbir sorunum yok Mi6 ile. Kamerasindan (Google Camera uygulaması sayesinde), Ses çıkışından falan gayet memnunum aslında. Ama Daha iyi Ekran - Kasa orani, Amoled ekran vs. İnsanı dürtüyor

Birde Ois eksikliğini hissettiniz mi acaba Mi8 Se de. Birde bunu çok merak ediyorum.

İlginiz, alakanız için şimdiden teşekkür ederim

Birinci Sistem Intel i7 2600k 3400@4500 Mhz with Cooler Master Seidon 120v (1.325v) | Asrock Z77 Fatal1ty Professional | 4*2 Gb Kingston HyperX Cl9 1600 Mhz DDR3 | 3 Gb Sapphire HD 7970 Dual-X OC (GHz Ed. Bios) | Sandisk Extreme 120 Gb SSD| OCZ ZS Series 750W 80 Bronze | Creative X-Fi Titanium | Zalman Z3 | 23" Asus VS239HR LED IPS | Razer Lycosa | Logitech G9x | Microlab M-820 | Creative Sound Blaster ARENA Surround

İkinci Sistem Intel i5 2500k 3300@4500 Mhz with Noctua D14 (1.265v) | Asus Maximus IV Gene-Z | 16 Gb (4*4) Gskill Ares Cl9 1600 Mhz DDR3 | 2 Gb Asus GTX 670 DirectCU II TOP | Corsair Force 3 GT 120 Gb SSD | OCZ ZS Series 750W 80 Bronze | Thermaltake Kandalf | 27" Dell U2711

LG 43UH650v 4K HDR | Playstation 4 2 TB | Xbox One 2 TB | PSN: ProteinTR | GT: PROteinTR

• Yarbay
      4005 Mesaj
      10 Şubat 2019 21:21:06
      quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2 Hocam, Mi6 dan sonra bu cihaza geçince, görüşünüz farklar ne oldu acaba? Mi6 dan Mi8 Se ye geçmeye değer mi sizce? Mi6dan çok memmumum, fakat ekran - kasa oranı düşük olunca cihaz kötü görünmeye başladı yüzüme. Onun haricinde hiçbir sorunum yok Mi6 ile. Kamerasindan (Google Camera uygulaması sayesinde), Ses çıkışından falan gayet memnunum aslında. Ama Daha iyi Ekran - Kasa orani, Amoled ekran vs. İnsanı dürtüyor

Birde Ois eksikliğini hissettiniz mi acaba Mi8 Se de. Birde bunu çok merak ediyorum.

İlginiz, alakanız için şimdiden teşekkür ederim Alıntıları Göster
      Mi6 dan sonra araya V30+ girdi .Ama benim mi6 da sorunsuz cihazdi.

Oncelikle ekran farkediyor gercekten.Batarya bunda daha iyi, Görüşme ses kalitesi %30,40 daha iyi ayrica.Kamera olayi ise ayni diyebilirim.Ai'nin bir esprisini diger V30 da ve bunda da göremedim.

On kamera pek kullanmiyorum ama Mi6'dan iyi oldugunu dusunuyorum.

Ben kasa dizayni cok begendim, Kisiseldir ama Mi6 da halen kullanilir bir cihaz.Ozellikle benim gibi küçük kasa isteyenler icin İdeal.

• Yarbay
      4005 Mesaj
      10 Şubat 2019 22:33:29
      Bu arada dayanamayip 9 Pie ile beraber 10.2.2 ye gectim.

Cift tiklama ile kapama geldi.Centik iptali iptal olmuş

Arayüz daha hizli, Baska bir sey gozume carpmadi.Ayrica Kamera gece moduna cok rahat geciyor ama Auto da Noise cok fazla.

Sarj durumunu yarin gozlemleyecegim.

• Onbaşı
      28 Mesaj
      10 Şubat 2019 22:51:39
      Kırmızısımı iyi mavisimi 4/64 versiyonu yetermi kamerasi pili nasıl acaba a2 gm 9 pro 8 lite arasında kaldım
      |
      |

• Yarbay
      11302 Mesaj
      10 Şubat 2019 23:00:46
      quote:

Orijinalden alıntı: edarguner Bu arada dayanamayip 9 Pie ile beraber 10.2.2 ye gectim.

Cift tiklama ile kapama geldi.Centik iptali iptal olmuş

Arayüz daha hizli, Baska bir sey gozume carpmadi.Ayrica Kamera gece moduna cok rahat geciyor ama Auto da Noise cok fazla.

Sarj durumunu yarin gozlemleyecegim.
      Bende 10.2 1.0 sürümde android sürümü 8.1.0 gözüküyor. Acaba yeni sürüme geçsek geri dönüş olur mu ki?

|
      |

• Yarbay
      12238 Mesaj
      11 Şubat 2019 01:25:57
      quote:

Orijinalden alıntı: edarguner Mi6 dan sonra araya V30+ girdi .Ama benim mi6 da sorunsuz cihazdi.

Oncelikle ekran farkediyor gercekten.Batarya bunda daha iyi, Görüşme ses kalitesi %30,40 daha iyi ayrica.Kamera olayi ise ayni diyebilirim.Ai'nin bir esprisini diger V30 da ve bunda da göremedim.

On kamera pek kullanmiyorum ama Mi6'dan iyi oldugunu dusunuyorum.

Ben kasa dizayni cok begendim, Kisiseldir ama Mi6 da halen kullanilir bir cihaz.Ozellikle benim gibi küçük kasa isteyenler icin İdeal. Alıntıları Göster
      Teşekkürler hocam değerlendirmeniz için Testlerde de ekran begeniliyordu çünkü, bu fiyata alternatifi yok sanırım

Ön kamerası kesin daha iyidir hocam Google Camera olmasa Mi6 nin ön kamerası çok kötü iş çıkartıyor çünkü.

Cihaz ilk tanıtıldığında bende tasarımını çok beğenmiştim. Mi8 den daha güzel bana göre de tasarımı. Cihazin boyutu da Mi6 ile neredeyse ayni gördüğüm kadarı ile. Tam bizlik cihazmis belirttiğiniz gibi

|
      |

Birinci Sistem Intel i7 2600k 3400@4500 Mhz with Cooler Master Seidon 120v (1.325v) | Asrock Z77 Fatal1ty Professional | 4*2 Gb Kingston HyperX Cl9 1600 Mhz DDR3 | 3 Gb Sapphire HD 7970 Dual-X OC (GHz Ed. Bios) | Sandisk Extreme 120 Gb SSD| OCZ ZS Series 750W 80 Bronze | Creative X-Fi Titanium | Zalman Z3 | 23" Asus VS239HR LED IPS | Razer Lycosa | Logitech G9x | Microlab M-820 | Creative Sound Blaster ARENA Surround

İkinci Sistem Intel i5 2500k 3300@4500 Mhz with Noctua D14 (1.265v) | Asus Maximus IV Gene-Z | 16 Gb (4*4) Gskill Ares Cl9 1600 Mhz DDR3 | 2 Gb Asus GTX 670 DirectCU II TOP | Corsair Force 3 GT 120 Gb SSD | OCZ ZS Series 750W 80 Bronze | Thermaltake Kandalf | 27" Dell U2711

LG 43UH650v 4K HDR | Playstation 4 2 TB | Xbox One 2 TB | PSN: ProteinTR | GT: PROteinTR

• Yüzbaşı
      821 Mesaj
      11 Şubat 2019 10:35:31

Çift tıklama ile ekran kapatma buldum fakat kapanmiyor.siz nasıl ayarladiniz

|
      |
      edarguner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PEUGEOT 308 SPORTİUM -PEUGEOT 2008 eat6 allure. - artık.... XİAOMİ Mİ8 SE
    • Emekli Yönetici
      14493 Mesaj
      11 Şubat 2019 10:40:47
      quote:

Orijinalden alıntı: tazcan Çift tıklama ile ekran kapatma buldum fakat kapanmiyor.siz nasıl ayarladiniz Alıntıları Göster
      Ayarlar/ek ayarlar /hareket kisayollari ben ev tusuna uzun basinca ekrani kapata ayarladim.

|
      |

• Yarbay
      4005 Mesaj
      11 Şubat 2019 10:43:17

10.2.2 Eu Stabil Rom kurunca geldi.

Önceki Rom'da yok maalesef.

Şayet 10.2.2 yüklü değilse, birkaç önceki mesajlardaki yöntem ile kullanabilirsiniz.

Veya Ekrana basılı tutup Araçlar menüsünden kısa yol atayıp kapatabilirsiniz.

|
      |
      tazcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      821 Mesaj
      11 Şubat 2019 11:05:36

10.2.2 eu kurdum ekran iki kez dokun seçeneği ni buldum ,aktif ettim.fakat ekran iki kez tıklayınca kapanmiyor

|
      |

• Yüzbaşı
      821 Mesaj
      11 Şubat 2019 11:06:25

İk kez tıklama da ekran açılıyor

|
      |

• Yarbay
      4005 Mesaj
      11 Şubat 2019 11:10:46

Ana ekranda boş bir yere tıklayacaksınız.

Giriş ekranı.

|
      |

• Yüzbaşı
      821 Mesaj
      11 Şubat 2019 11:12:11

Dediğiniz gibi yapıyorum.olmuyor

|
      |

• Yarbay
      4005 Mesaj
      11 Şubat 2019 11:15:34
      quote:

Orijinalden alıntı: tazcan Dediğiniz gibi yapıyorum.olmuyor Alıntıları Göster
      Ayarlar- Ana Ekran- Ekranı kapatmak için 2 kez dokunun aktif ise kapanması lazım.

Haricinde başka çözüm bilmiyorum acıkcası, Cihazınızı açıp kapatın olmadı ( Klasik )

Ben ana ekrana çift donuna kapatabiliyorum. ( Boş alana )

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.