Şimdi Ara

Xiaomi Mi 8 SE Ana Konu (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.065
Cevap
40
Favori
148.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu fiyattakiler garantili değil.ben aldım sıkıntı yok. çünkü cihaz sıfır .ilk defa 10-15 . Cihazdan sonra garanti siz bir telefon aldım. Sıkıntı olmaz sanırım olsa da zaten uygun fiyata aldık garanti den olsa bir nane yaptıkları yok . Garantilidi 3000 bine yakın gerek yok. Ekran sıkıntı olabilir. O da sorun olmaz herhalde , çünkü gorilla glass 5 sağlam ekran. Bakalım zaman gösterecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tazcan kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler
    Nereden aldiniz hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aviator_ kullanıcısına yanıt
    İstanbuldaysan git elden al imei atılmışmı bakarsın

• yatalak supermen kullanıcısına yanıt
    Onu nasıl anlarım satıcıya mi sorayım direk bir de doğu banka mı gideyim İstanbul'da

• Xiaomi Mi 8 SE Ana Konu

Arkadaşlar telefon bu sürümle geldi ama bariz rahatsız edici takılmalar var. En güncel stabil sürüm linkini paylaşabilirmisiniz

• Arkadaşlar
    Cihaz bugün elime ulaştı.
    Daha öncede söylemiştim
    Mi mix2 kullanıp denize düşürmüştüm.
    Mi mix2 den sonra bu cihaz nasıl performans verir pek emin olamadım bir risk aldım internetten 1750tl ye aldım cihazı.(100tl daha uygun veren kişiler vardı, şayet yorumları.düzgün.olan sattığı ürünün arkasında duran bir dükkandan aldım)
    Bence kameranın ve cihaz performansının mix2den eksik yanı yok.
    Band 20 eksiklik yaratır mı diye çok düşündüm ama şimdilik çekim gücünde eksiklik yada fark göremedim.
    El tutuşu ve kavraması(tek elle kullanma) mi mix2den çok daha iyi.
    Kullandıkça yorumları paylaşırım.

Xiaomi Mi 8 SE Ana Konu

• yatalak supermen kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi 8 SE Ana Konu

Bendeki sür bu şimdilik çok akıcı.

• aviator_ kullanıcısına yanıt
    Sahibinden. Kapıda kontrollü olan satıcıdan

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Karar verdim o zaman sanırım bu telefonu alacağım. İmei atılmış telefon ilerde sorun çıkarır mı kitlenir mitlenir telefon?

• Video kaydındaki ses sorununun çözümü var mıdır?
    Haşır huşur ses geliyor. Sessiz bir ortamda çileden çıkarıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Pazartesi günü nasip olursa emre beyden mi 8 se 6 64 mavi alıyorum Hwp deki kerem in Temin ettiği kişiden kayıtlı olarak alıyorum. Bu cihaz nasıldır Alınırmı daha önceden 8 plus kullanıyordum mate 20 lite aldım 17 gün kullandım sattım dün pazartesi günü de bu telefonu almayı düşünüyorum ne diyorsunuz değerli yorumlar ve görüşlerinize göre siperiş vereceğim imei kayıtlı mı yoksa çakma imei mi atıyorlar bunu bilmiyorum

• Birde bu cihaz ı mı alalım pocophone f1 i mi alalım hangisini tavsiye edersiniz? Hepsi burada da garantili 2500 e var pocophone f1?

• quote:

Orijinalden alıntı: SelmanTatarOğlu

Birde bu cihaz ı mı alalım pocophone f1 i mi alalım hangisini tavsiye edersiniz? Hepsi burada da garantili 2500 e var pocophone f1?
    Hocam özelden yazamıyorum telefon numaranızı onaylayın diyor bi türlü yapamadım. Face selman tataroğlu eklersen oradan konuşalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Six_Strings

Karar verdim o zaman sanırım bu telefonu alacağım. İmei atılmış telefon ilerde sorun çıkarır mı kitlenir mitlenir telefon?
    Yok niye kitlensin? En fazla o imeiyi başka cihaz için kopyalarlar sana da mesaj gelir. Sende yeni imei atarsın o kadar.
  • arkadaşlar bana güvenilir kapıda ödeme yapabileceğim satıcı lazım birde ödeme yapmadan açıp bakabiliyor muyuz. en azından görüntü olarak bakabilirsek ürün sağlam gelmiş mi çiziği falan var mı diye açıkçası bu mağazalara güvenemiyorum en azından almış olan arkadaşlar bana özelden mağaza linki atabilirse çok memnun olurum sizin yorumlarınıza göre hareket edeceğim bir el atın da bizde alalım şu makineyi
  • mturkmen97 M kullanıcısına yanıt
    az önce facebook üstünden Veysel Kılıçdoğandan aldım kapıda ödemeli kredi kartı 6/64 daha önce hep nakit alıyorum bu sefer böyle oldu çok güvenilir ibr satıcı
  • Bende aranıza yeni katıldım iPhone se den xiaomi 8 seye geçiş yaptım ancak telefonu guncellerken kapanıyor ve fastboot ekranında kalıyor nedenini bilen var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyiny2099 -- 28 Ocak 2019; 0:49:24 >
  • Hangi sürümde telefon?

• Arkadaşlar batarya nasıl ? Memnun musunuz? A2 ile mi8 se arasında kaldım a2"nin bataryası üzecek gibi. Mi8 se bataryası nasıl ?

• intiveydemila kullanıcısına yanıt
    MIUI 10.2 eu 8.11.1 beta

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.