Şimdi Ara

Xiaomi Mi 8 SE Ana Konu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vita Es Muorte Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.065
Cevap
40
Favori
148.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beytullahbkc

Hızlı şarj destekli mi ?

Evet. Samsung a3 u 1 saatte sarj ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytullahbkc

doğrudur hocam ama alışveriş olarak banggood üzerinden almak istiyorum, bu şarj aleti için ne diyorsunuz ?
    Dedigim kablo Banggood da olması lazım. Fakat şarj aleti için dediğim markalar varsa öncelikle onlara bakmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    tamamdır sağolun
  • bu telefonun mi 8'den daha ucuz olması gerekmiyor mu?
  • bu telefonu çok beğendim ama yazılım desteği konusunda tereddütlerim var, size güven veriyor mu? ileride ortada kalır mıyım alırsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlarım Var Ruhumda

bu telefonun mi 8'den daha ucuz olması gerekmiyor mu?

Türkiye de hayır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba cihazı almayı düşünüyorum ama bütçe kısıtlı get ilanı açtıramam,sahibinden üzerinden güvenebileceğim bir satıcı önerirmisiniz?Semers iletişim bana sağlam geldi ama önerilere açığım.
  • Cihazı kullanan arkadaşlar çekim gücü hakkında bilgi verebilirler mi? Band 20(800mhz) eksikliğini cekiyorlar mı?

Mi mix 2kullanıyordum denize düşürdüm.

Mi a2 litle 64 aldım memnun kalmadım hediye ettim.

Şimdi cihaz arayışındayım.

Kamera performansı hakkında da bir şey söylenmemiş. Mi mix 2den daha mı iyidir?

• byzahmet kullanıcısına yanıt
    mi mix2 daha üstün bir cihaz. ben trcell kullanıyorum band 20 sorunu yaşamadım. kamera donanım olarak aslında iyi ancak yazılımcıların iyileştirmesi gerekiyor.gcam port daha başarılı fotolar çekiyor.dolayısı ile donanım olarak sıkıntı yok yazılımla düzeltilecek eksikleri var. ben genel olarak memnunum.sıkıntısı şu global rom almıyor ve almaz ya orjinal ing rom kullanacaksın yada custom rom atarak kullanacaksın.
  • İyi forumlar

Yaklaşık 2 ay önce yurt dışından (malum ülkeden) mi8 se aldım eski telefonumun imeisini artırdım fakat bir kaç sorum var. Cihazda MIUI 10.0.1.0 OEBCNFH stabil sürüm yüklü fakat update uygulamasında 1.6 GB boyutunda yeni bir sürüm görünüyor indir dedigimde zaten güncel diyor acaba farklı IMEI olduğundan dolayı guncellemiyor olabilir mi. Bir diğer sorum bu cihaza android p 2018 son çeyrekte gelecek görünüyor şu an 8.1 yüklü and. P ne zaman gelecek ve geldiğinde android güncellemesini ne şekilde yapmalıyım. Son olarak Google asistan android p de gelecek deniyordu fakat ben Google asistani kullanabiliyorum sizde durum nasıl? Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: adnn41

İyi forumlar

Yaklaşık 2 ay önce yurt dışından (malum ülkeden) mi8 se aldım eski telefonumun imeisini artırdım fakat bir kaç sorum var. Cihazda MIUI 10.0.1.0 OEBCNFH stabil sürüm yüklü fakat update uygulamasında 1.6 GB boyutunda yeni bir sürüm görünüyor indir dedigimde zaten güncel diyor acaba farklı IMEI olduğundan dolayı guncellemiyor olabilir mi. Bir diğer sorum bu cihaza android p 2018 son çeyrekte gelecek görünüyor şu an 8.1 yüklü and. P ne zaman gelecek ve geldiğinde android güncellemesini ne şekilde yapmalıyım. Son olarak Google asistan android p de gelecek deniyordu fakat ben Google asistani kullanabiliyorum sizde durum nasıl? Şimdiden teşekkürler.
    Eu rom da update olayı yok dşye biliyorum 10.2 sürümü çıktı ama , orjinal update istiyorsanız çin versiyonunu indirip ingilşzce kullanın, imei ile alası yok ama

https://forum.xda-developers.com/mi-8-se/development/firmware-xiaomi-mi-8-mi-8-se-t3806469

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 22 Ocak 2019; 22:35:59 >
  • şu an kullandığınız stabilin sürümün performansı nasıl? yorumlayabilir misiniz?
  • Bunu indirin güncelleme kisminda üç nokta var

• guncelleme ppaketini secin den gosterin

• TRT download anway yazan yere tıklayıp yükleme yapın 10.2 oluyor

• Try download

• tazcan kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• MortingenSitranze M kullanıcısına yanıt
    Performans olarak bir sıkıntı yaşamadım lakin gözüme çarpan bir kişi nokta var. Tek elle kullanım modunu aktif edince bir süre kullanılıyor daha sonra açık olmasına rağmen deveye girmiyor modu aç kapa yapıyorum tekrar düzeliyor vs. LTE kapalı olduğunda bile üst barı aşağı çekince LTE simgesi orada görünüyor şimdilik dikkatimi çekenler bunlar

• Arkadaşlar bende aranıza katıldım bugün ekran görüntüsü aşağıda bir bakın bakalım sürümler ne durumda. birde arama geldiğinde bağlantı 4gden hye düşüyor

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.