Şimdi Ara

Xiaomi Mi 8 SE Ana Konu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.065
Cevap
40
Favori
148.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende mi 8 lite mevcut bazen 2-3 günde bir bir anda parmak izi okuyucu çalışmaz oluyor ve yeniden başlatınca tekrar çalışmaya başlıyor burda sorun nedir acaba yazılımsal falan olabilir mi bir sonraki güncellemeler ile düzelecek birşey midir sizde kullanan varsa böyle oluyor mu ben sürekli motosiklet kullanıyorum soğuktan falan mı oluyor acaba :D diğer modeller de olamamıştı yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dbgstudios -- 7 Ocak 2019; 0:47:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • intiveydemila kullanıcısına yanıt
    galeriye eklenen en son resimleri o şekilde gösteriyor. galeri uygulaması o şekilde yapılmış bi hata yok.albüm sekmesine tıkladığında klasörlere göre fotolar çıkıyor.
  • nevermore78 N kullanıcısına yanıt
    Kardeşim pişman olursun bende 6s 16 var satmadan A2 64GB aldım bi 10 gün kullandım fakat daha fazla kullanamadım geri 6s i elime aldım .

• nevermore78 N kullanıcısına yanıt
    Donanimı 6s den daha güçlü ve görünüm ise 6s ile karşılaştırılamaz, çok daha güzel mi8 se. Eğer ios dışında işletim sistemi kullanamayacağınızı düşünüyorsanız bence geçmeyin ama ios’a sizi bağlayan özel bir durum yoksa bence mi8 se çok güzel cihaz. Ben iPhone XR kullanıyorum, kardeşime hediye se aldım henüz kendisine veremedim, test için kullanıyorum. Bence en güzel renkleri gold (iPhone 8’in goldunun aynısı) ve kırmızı.

Not: Bunları çakma imei cihazın kapanmayacağını varsayarak sadece donanım, görünüm üzerinden iki cihazı karşılaştırarak yazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Kardeşim pişman olursun bende 6s 16 var satmadan A2 64GB aldım bi 10 gün kullandım fakat daha fazla kullanamadım geri 6s i elime aldım .
    Fikrinize saygım var fakat mi 8se A2 den çok daha iyi bir cihaz. Herşeye rağmen ios olsun demeyenler için 6s den bence daha iyi seçim. Tabi bu benim fikrim, tersini düşünene de saygı duyarım.

• Ben de kardeşime bu cihazdan alacağım bu hafta içi.Global rom olmaması sorun yaratıyor mu ? Eğer yaratıyorsa mi 8 lite alacağız.Amaç oyun olduğu için önceliğimiz mi 8 se.

• Ben eu rom olanı 15 gün dür kullanıyorum,bir sıkıntı yaşamadım

• tazcan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için.Aldım ben de cihazı :)

• Pişman olmayacağınızi düşünüyorum,ben şimdilik olmadım.telefonun kasa sonra çok sağlam duruyor ve çok şık.ekran gorilla glass 5 ,bu çok önemli videolarını izleyin , ekran koruyucu ya gerek yok ben kullanmıyorum

Donanım olarak da ben gayet beğendim.Üst segmente yakın bir cihaz olmuş bence.
  • 2018 son çeyrekte Android 9 mi 8 se için güncelleme yazıyor fakat cihazimda şu an öğle bir güncelleme gözükmüyor.bunla alakalı bilgisi var mı

• Arkadaşlar bu telefon Çin'de ne kadar su an? Burada 3000 nin altına düşecek gibi görünmüyor.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Nerede 3000 hocam,

Sahibinden de

6-64 1700

6-128 1850

Yurt dışında

4-64 - 210-220$

6-128 260-270$

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Nerede 3000 hocam,

Sahibinden de

6-64 1700

6-128 1850

Yurt dışında

4-64 - 210-220$

6-128 260-270$
    Hocam resmi ithalatçı cihaz arıyorum. Elden satılan cihaz almam.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Meizu x8 i değerlendirebilirsiniz.

4-64 1999tl den satışa çıkmış.

Keşke 6 olsaydı. Meizu ram yönetimi konusunda pek başarılı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: tazcan

2018 son çeyrekte Android 9 mi 8 se için güncelleme yazıyor fakat cihazimda şu an öğle bir güncelleme gözükmüyor.bunla alakalı bilgisi var mı
    Beta sürümde zaten Android 9'a geçti.
  • Şu an telefon unda 8 var nasıl 9 olduğunu göreceğiz

Stable 9 çıkmadı henüz, bekliyoruz.

Beta kurmak isterseniz miui forumlarında paylaşımlar var hocam onlara bakın isterseniz.

• Sormak istediğim bu telefon iphone 7 den daha iyi performans verir mi ? ayrıca merak ettiğim bu telefona bilgisayardan eu rom yüklediğimizde daha sonra çıkan güncellemeleri telefon üzerinden mi yapmaya devam ediyoruz yoksa her çıkan güncelemeyi bilgisayar üzerinden mi yapacağız. Alıp da keşka şu kadar daha verip bunu almasaydım diyen var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pathology_ -- 14 Ocak 2019; 5:57:52 >
  • pathology_ P kullanıcısına yanıt
    İphone 7 oyun deneyimi daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.