Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Batarya değişikliği çözüm olacaktır. Bende kullanıyorum 3 sene oldu artık cihazı alalı. Denemediğim rom kalmadı. Batarya değişimi yapıcam yakında deji takmayı düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hsynavcii H kullanıcısına yanıt

telefon her işimi görüyor değiştirmek de istemiyorum açıkçası. pil değişimi olabilri. batarya işi netleşince yazarsanız sevinirim. nerden alınır kaça alınır, değişim nasıl yapılır :)

• Batarya değişip 2 3 sene memnun kalanlar yazabilir mi. Benim okuduğum yorumlar hep 6 ay 1 sene arası iyi sonrası eski haline dönüyormuş. Haa insanlar şöyle yaklaşıyor telefon ölene kadar elimde kalmıycak fiyat performans vs. günü kurtarıyor. Öyle şaha kaldıran bi batarya görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lehehe veya Nohon pil sipariş veremiyoruz. AliExpress TR gönderimi yapmıyor. Hala performansı yeterli düzeyde. Pil 2200 mAh değerine kadar düştü bende. Bakalım ne olacak

• Circassian81 kullanıcısına yanıt

Ben de merak etmekteyim güncel olarak

• kalorx K kullanıcısına yanıt
    Android 12 için bu sürümü kullanıyorum. Bir iki ayar ile 4k 60 fps çalışıyor ayar yapılmadan 60 fps e bile alınsa 30 fps kayıt yapıyor. Onun dışında her şey çalışıyor bir eksiğini göremedim.

• watch4me W kullanıcısına yanıt
    ağır çekim mod çalışmıyor

• mtax kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım hiç.

ben videoyu kendi kamerasıyla çekiyorum zaten o yüzden sıkıntı yok deneyelim bakalım

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    😂 hocam bu romda kendi kamera uygulaması yok

Anx modülü yüklenebiliyor. Ben ayda bir kamerayı kullandığım için ona da gcam fazlası ile yetiyor o yüzden gerek duymadım. Ama telegram gruplarında kurup kullananlar vardı.

o gülme işareti tlfnun azizliği olmuş yanlış anlaşmasın

Estağfurullah hocam. Yanlış anlaşılacak bir şey yok. Yalnız a50nin bataryasını birisi telegram da bizim telefona takmıştı. Sadece devrelerini değiştirerek. 4000mah batarya aşırı iş yapar gibi.

• Elimde bir adet china 12.5.2 rom yüklü bl kilidi kapalı bir mi8 var. Globale çevirmek için bl kilidini kaldırıp flashtool ile global 12.0.3 fastboot romunu yüklemek yeterli midir? Anti rollback'e takılır mı ya da brick olur mu?

• Merhaba arkadaşlar cihazı 4 yıldır sorunsuz kullanıyorum çok şükür. Geçen hafta batarya değişimi yaptım ondan önce de kontak sprey ile heryerini temizledim fakat temizleme sonrasında aşağıda bulunan mikrofon bozuldu. İnternette de bulamadım. Sanırım mikrofon ve şarj soketi tek bir devre kartı üzerindeymiş. Acaba Ankara'da bulabileceğim bir yer var mı? Evofone da cihazı oradan almadığım için destek vermiyor. Yardımcı olabilen varsa sevinirim. Teşekkürler.

• 06eskiya 0 kullanıcısına yanıt
    O dediğiniz parçası çalışan, parça niyetine bir Xiaomi Mi 8 bakabilirsiniz sahibinden,letgo,dolap vb. platformlardan.

Bataryayı değişmişsiniz.Hangi marka aldınız?Memnun musunuz? Eskiden kaç saat gidiyordu şuan kaç saat gidiyor? Cevaplarsanız sevinirim.

• Deji marka aldım. Orjinal bataryasıyla gümde iki kere tam şarj yapmam gerekiyordu artık yaklaşık 1 aydır deji kullanıyorum şu an için gayet memnunum bir günü rahatlıkla çıkarıyor. Orjinal miui global 12.0.3 sürümünde.

• Arkadaşlar bu cihazı hala önerir misiniz kronik bir problemi vs var mıdır bir cihaz buldum bataryası serviste 3 ay önce değişmiş tabi şuanlık garantisi bulunmuyor sizce hala mantıklı bir cihaz mıdır? Bu cihaz ile realme 7 arasında kaldım 2 cihazda 2.el

• Reis4025 R kullanıcısına yanıt
    4 yıldır kullanıyorum hiçbir şekilde sorun yaşamadım. Pili bile değiştirmedim. İlk günkü gibi hızlı çalışıyor. Realme pili 5000mAh birde ekranı 90 Hz bunun dışında Mi 8 daha iyi. İhtiyacınıza göre seçim sizin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Yılların vermiş olduğu yorgunluktan dolayı mi8den çekiniyorum yoksa 845 cok iyi bir islemci.

• 
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.