Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (648. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 şarja fulleyip 0 a kadar bitirmeyin. 20-80 arasında kullanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın atışma falan değil niyetim ancak bu dediğiniz gibi kullanmakta bana çok saçma geliyor. Bataryanın sadece %60 ını kullanacağıma %100 ünü kullanırım rahatıma bakarım. Zaten 2 yılda da %80 lere iner batarya performansı o zaman bile sizin bu dediğinizden fazla kullanım süresi vermiş olacak. Nacizane tavsiyem batarya sağlığıymış falan kafanıza takmadan rahat rahat kullanın telefonu.

• arkadaşlar aranızda herhangi bir şarj soketi sorunu yaşayan var mı?
  • karizma6080 kullanıcısına yanıt
    Kafama taktığım yok herkes şarj döngüsünü paylaşınca ben de belirteyim dedim. İsteyen istediği gibi kullanabilir. Ayrıca yüzde 80 den sonra şarj yavaş ilerliyor. 100 olmasını bekliyceğime çıkarıyorum şarj azalınca da hızlı şekilde dolduruyorum. Benim de düzenim böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilephone -- 13 Mart 2020; 18:29:57 >
  • Arkadaşlar elimdeki mi8 6 gb 128 gb tek hat kayıtlı telefonumu 1950 tl ye satıyorum.
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Son cümlem zaten size değildi hocam kafayı batarya döngüsü ve sağlığı ile bozanlara :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mi 8 ile huawei p20 pro arasında kaldım hangisini camerasini benı memnun eder ozellıkle ön kamerasi

• Herkese selamlar. 2 aydır Mi 8 kullanıyorum. Eğer rom root işleri ile ilgileniyorsanız cihazı rootladıktan sonra Pixel Experience rom kurmanızı öneririm. Google Pixel cihazlardaki saf android deneyimini Mi 8 'de yaşayabilirsiniz. Bu romda direkt gcam yüklü geliyor ve hatasız çalışıyor. Foto ve video çekimleri de harika. Ayrıca cihazın ses performansında da dikkate değer bir artış oldu. Kısaca bu romu deneyimlemenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fet_ay

Herkese selamlar. 2 aydır Mi 8 kullanıyorum. Eğer rom root işleri ile ilgileniyorsanız cihazı rootladıktan sonra Pixel Experience rom kurmanızı öneririm. Google Pixel cihazlardaki saf android deneyimini Mi 8 'de yaşayabilirsiniz. Bu romda direkt gcam yüklü geliyor ve hatasız çalışıyor. Foto ve video çekimleri de harika. Ayrıca cihazın ses performansında da dikkate değer bir artış oldu. Kısaca bu romu deneyimlemenizi tavsiye ederim.
    Deneyeceğim, öneri için teşekkür ederim.

• bende düşünüyorum ama kuabilirmiyim bilmiyorum.
  • Bunu nasıl yapabileceğimizi nerden öğrenebiliriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar cihazın pilini orijinali ile değiştirebileceğimiz biryer var mıdır? Birde maliyeti ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: SorryForAll

Arkadaşlar cihazın pilini orijinali ile değiştirebileceğimiz biryer var mıdır? Birde maliyeti ne olur?
    ++

• Arkadaşlar merhaba bu hafta mi 8 pro aldım

• Arkadaşlar red mi pro 8 aldım ama pusulasını bir türlü kalibre edemiyorum bu konuda yardım edebilecek olan var mı

• kranos kullanıcısına yanıt
    Ben hallettim nasıl yaptığımı anlatayım.Google'dan aradım Hintli bir YouTube kanalında nasıl yapılacağini öğrendim. Ayarlardan telefon hakkında açma gelişmiş kullanıcı modülüne geçtim tüm özelliklerden Android sürümünü 5 defa tıkladım test ekranı geldi oradan ac testini yaptım ardında otomatik bir test daha geldi onunda yaptım kapatıp açtığımda bu sefer kalibre oldu

• mi 8 miu11 var arkadaşlar yansit özelliğini kullanamıyorum daha önceden tv me baglanirken sorun yasamiyordum simdi baglanamiyorum şöyle yansita basinca tv de onceden adim görünüyordu simdi mi 8 cihazi olarak görünüyor yasayan veya çözümünü bilen var mı acil yardimm?

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_ylmz

mi 8 miu11 var arkadaşlar yansit özelliğini kullanamıyorum daha önceden tv me baglanirken sorun yasamiyordum simdi baglanamiyorum şöyle yansita basinca tv de onceden adim görünüyordu simdi mi 8 cihazi olarak görünüyor yasayan veya çözümünü bilen var mı acil yardimm?
    Ben de aynı durumdan şikayetçiyim her zaman bağlandığım vestel smart tv ye aktarım yapamıyorum çok denedim ama olmadı. Forumdan bir arkadaş google home kullan dedi indirip kurdum ama uygulama tv yi görmüyor çözümü bulan varsa paylaşsın lütfen.

• aknasmub kullanıcısına yanıt
    Ek'li linkte mi 8 için twrp nasıl yükleneceği anlatılıyor. Buradan yararlanarak twrp yükleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=7MKXF_JL7dk&app=desktop

Daha sonra da ekli linkten Pixel experience romu indirin.

https://download.pixelexperience.org/

En sonunda ekli videodan yararlanarak twrp ile rom nasıl yüklenir bilgisini edinerek romu yükleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ZTDHQcUSRyE&app=desktop

Tüm bu işlemler meşakkatli ve zor gibi görünse de bir kere öğrenip başarılı bir şekilde uyguladıktan sonra inanın sonrası çok kolay. Ama tabiki sabırlı ve dikkatli olmak gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.