Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.885
Cevap
156
Favori
752.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kodu girdiğimde mf_05 değeri çıkmıyor, nasıl öğrenebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSefa23 -- 4 Mart 2020; 12:45:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncellemeden sonra şarjım 1 saat daha erken bitiyor. temiz kurulum yapsam bir şey fark eder mi.Eğer farkederse bildiğiniz iyi bir temiz kurulum rehberi var mı acaba daha önce hiç yapmadım
  • MSefa23 kullanıcısına yanıt
    Android 10 güncellemesi ile görebilirsiniz

• Güncelleme sonrası telefonun internet bağlantısı kesiliyor uçak modunu açıp kapatmadanda kendine gelmiyor bir dakika sonra yine aynı şey eski sürüme nasıl gecebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bataryalar ölmeye başlamış :) distribütör garanti telefonlar garanti kapsamında bu bataryaları değiştiriyorlar mı bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: toya

bataryalar ölmeye başlamış :) distribütör garanti telefonlar garanti kapsamında bu bataryaları değiştiriyorlar mı bilen var mı
    Ben de merak ediyorum. Benim batarya da öldü, 4 saat üzeri ekran süresi alamıyorum çok hızlı düşüyor pil. Pil değiştiren oldu mu daha önce

• 355 şarj döngüsünde bataryam 3300 mah seviyesine inmiş teşhir cihaz almıştım. 10.3.5 eu sürümündeyim tavsiye ederim beyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toya

bataryalar ölmeye başlamış :) distribütör garanti telefonlar garanti kapsamında bu bataryaları değiştiriyorlar mı bilen var mı
    +1 Benim cihaz 2800 lere düşmüş. 5 saat ekran süresi alıyorum ama baya bi inmiş malesef. geçtiğimiz yıl sarjda pubg falan oynadığımdan dolayı oldu muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Merak edenler icin bir araya getirelim pil durumu öğrenmeyi.

*#*#6485#*#*

Kod ile ekrana cikan değerlerden pil durumunu, kac defa şarj olduğunu ve kac mah lik kapasiteye düştüğü görebiliyoruz.

MF_02: kac defa şarj edildigini.

MF_05: kac mah kapasiteye düştüğü

MF_06: kac mah pilimizin oldugu

Bilgilerini veriyor. Yapmayan arkadaslar kodu deneyerek bu bilgiler doğrultusunda kendi pil durumlarini ogrenebilirler.

Not: ekleyecek birsey varsa, yada yanlis alinti yaparak ekleyelim-duzeltelim.
    en sona * eklemeliyiz, teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 güncellemesi ile her şey berbat hale gelmiş uygulamalar hata veriyor kapanıyor, kulaklıkla müzik dinlemek istiyorum ses tamamen gidiyor telefonu kapatıp açmadan düzelmiyor, bazı uygulamalar güncellerken hata verip güncellemiyor, batarya daha çabuk tükeniyor telefonu fabrika ayarlarına çevirip hard reset attım güncellemeyi tekrar indirdim kurdum durum yine aynı.

• Mazzini M kullanıcısına yanıt
    Ben de Android 10 a güncelledim. Güncellemeden sonra herhangi bir hata falan almadım.pilde gayet iyi ortalama 1 gun gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denız_23 -- 6 Mart 2020; 20:29:16 >
  • 128 gb mi 8 in 2. El fiyatı nedir. Garantisiz resmi kayıtlı çift hat.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    2000tl civarı

• quote:

Orijinalden alıntı: Musti Kayak IBDQL

2000tl civarı
    Teşekkür ederim hocam. Acaba samsung mu alsam diye bir kaşıntı başladı. Senelerdir xiaomi kullanıyorum ve değişiklik istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Teşekkür ederim hocam. Acaba samsung mu alsam diye bir kaşıntı başladı. Senelerdir xiaomi kullanıyorum ve değişiklik istiyorum.

Alıntıları Göster
    a71 güzel bende geçebilirim ona

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

a71 güzel bende geçebilirim ona

Alıntıları Göster
    Bende a51 i düşündüm ama çok şikayet eden var a51 den... Olmadı bii a71 e bakayım da, içime sinmeyen birşey olursa mi 8 ile devam ederim. Memnunum şükürler olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Bende a51 i düşündüm ama çok şikayet eden var a51 den... Olmadı bii a71 e bakayım da, içime sinmeyen birşey olursa mi 8 ile devam ederim. Memnunum şükürler olsun.

Alıntıları Göster
    mi8 den a51 e geçme hocam
    a71 seni tatmin eder ona geç

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Donanım olarak xiaomi mi 8 in dengi değil. O modelin karşılığı mi9t

730 işlemci var ikisinde de.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasakbölge

Donanım olarak xiaomi mi 8 in dengi değil. O modelin karşılığı mi9t

730 işlemci var ikisinde de.
    Evet, aslında mi 8 donanım olarak çok güçlü bir telefon, samsung da bunun dengi s10 ama fiyatlar malum, a71 de güzel bir telefona benziyor. Biraz zaman geçsin, kullanıcı sayısı artsın da ona göre bakılır.

• Google cam mi 8 için düzfün link var mı android 10 a kuracağım da

• 
Sayfa: önceki 644645646647648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.