Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar merhabalar hepinize bugün yapmış olduğum son güncelleme ile telefonum sürekli olarak açılıp kapanıyor sadece mi ekranı gelip gidiyor. Fastboot ekranı da gelmiyor ses kısma tuşuyla güç tuşuna basılı tutunca ne yapmam gerekiyor acaba yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  • masterfg M kullanıcısına yanıt
    Farklı bir arayüz veya bir uygulamamı kullanıyordunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jervis kullanıcısına yanıt
    18 saate mi düştü? Bir yanlışlık olmasın. 10 saate yaklaşan telefonlar pil noktasında çok iyidir denir.

8 saat yazmak istemişseniz o da çok güzel bir süre.

Bende pil süresi arttı. Telefon hız olarak zaten hızlıydı gene hızlı.

Konum izinleri hususunda da şunu diyebilirim, bende çok uygulama kurulu. Ama hiçbirinde böyle bir sıkıntı yaşamadım. Ama bazı uygulamalar konumsuz çalışamaz. Mesela haritalar. Bulamaz yani zaten amacı konum bulmak. Bunun gibi konuma ihtiyaç duyan uygulamalar kullanıyorsanız mecbur. Ama bir bankacılık uygulaması konum olmadan da çalışır. Facebook, instgram vs...

Eskiden istemeyenler şimdi istiyorsa ayarlara girip yine engelleyin o halde. Sıkıntı çıkıyorsa şundan çıkıyordur, böyle büyük sistem güncellemelerinde sonradan çakışma sorunları neredeyse her telefonda oluyor. Bunun için wipe data değil de fabrika ayarlarına dönmeniz yeterli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasakbölge -- 21 Şubat 2020; 7:25:36 >

• yasakbölge kullanıcısına yanıt
    uygulama kasası için, sistem başlatıcı güncellemesi yapmıştım, güncellemeden sonra sistem başlatıcı çalışmayınca güncellemeleri sildim, yukarılarda bir arkadaş bu şekilde tavsiye etmişti, aksi durumda ana ekran sürekli durdu hatası alıyordum.
  • yasakbölge kullanıcısına yanıt
    Hocam benim kullanımım ile %100 e kadar doldurduğumda 32 saat sonra tekrar şarja takıyordum.
    Şimdi durduğu yerde bile şarjı gidiyor. Bi oyun oynayayım dedim grafiği kötü , %30 şarj yemiş eskiden maksimum 10-15 yerdi ki hani mantıklı gelmiyor.

Yeni uygulama y0kelemedim de.

Konum iznine gelirsek , mesela yemek sepeti uygulamaya konum iznini verdim. Eskiden wifi açıkken konumu otomatik alıyordu şimdi o yok gibi

Diğer uygulamada ise konum izni açıkken konum olmasa bile çalışan uygulama ( simden ya da wifida çekiyordu galiba ) şimdi konum açık olmadan çalışmıyor + konum iznini kapattınız diyor. Konum iznini zaten verdim ben , konumu istemiyor komple konum iznini istiyor tekrar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jervis kullanıcısına yanıt
    Size tavsiyem wipe data yapın. Zaten büyük sistem güncellemerinden sonra yapılması gerekir. Konum iznini bir kerede verin sonra kapatın tekrar. Yahut da yeni bir özellik geldi Android e, sadece kullamım esnasında izin ver diye bir seçenek.

Kullandığınız uygulamayı bilmediğim için yorum yapamıyorum ama android 10 dan sonra olmuşsa demek ki android 10 bazı şeyleri değiştirdi diyebiliriz. Daha önce de yapmıştı, uygulamaların erişebileceği ayarlara kısıtlama getirince bazı uygulamalar adapte olmakta zorluk çekti. Aynı uygulamayı kullanıyorsak eğer , bende sıkıntı olmayıp sizde oluyorsa da zaten wipe data yapmanız lazım olduğu anlaşılıyor.

Resim attım bu ayarlara dikkat edin.

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasakbölge -- 21 Şubat 2020; 14:16:59 >

• Guncellemeden sonra arac Bluetooth vaglantisinda hata oldu.

Spotify den muzik kesik kesik caliyor

• Yeni süründe wowifi'ı aktifleştirebilen var mı?

• güncellemeden sonra xiaomi cloud doldu taştı. iki tane yedek oluşmuş hangisini silmeliyim bilemedim.

• Babboable kullanıcısına yanıt
    Hocam volte ile aynıysa bende volte sorunsuz çalışıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jervis

Hocam volte ile aynıysa bende volte sorunsuz çalışıyor
    Yok hocam farklı bu, telefonun uçak modundayken wifi üzerinden görüşme yapmaya olanak sağlıyor.

• Xiaomi eu beta kullanan varsa ve son güncellemeyi yapmayı düşünen varsa sakın yapmasın yeni animasyonlar falan gelmiş güzel ama kasıyor ve sarj süresi berbat

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Xiaomi eu beta kullanan varsa ve son güncellemeyi yapmayı düşünen varsa sakın yapmasın yeni animasyonlar falan gelmiş güzel ama kasıyor ve sarj süresi berbat
    Kasma yok animasyon hizi yavas ama sarj konusunda haklisiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozgyur

Guncellemeden sonra arac Bluetooth vaglantisinda hata oldu.

Aynen kardesim. Bende yasiyorum bu sorunu. Yeni guncellemeyle basladi.

• quote:

Orijinalden alıntı: shad0w

güncellemeden sonra xiaomi cloud doldu taştı. iki tane yedek oluşmuş hangisini silmeliyim bilemedim.

Benimki de aynı dertten muzdaripti dostum. En eski alanı sildim, yaklaşık 1,6 gb gibi bir alandı. Yakın tarihliyi silmedim. Alan boşaldı. Ama şu konum izinlerini illaki istemesi can sıkıcı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgyur

Guncellemeden sonra arac Bluetooth vaglantisinda hata oldu.

Güncelleme yaptıktan sonra android auto yada güncelleme geliyor onu yaptınız mı

• Güncellemeden önce split screen yaptığımızda, örneğin youtube ve instagram beraber açıldığında youtubeu arka planda çalıştırmaya devam edip instagram bu özelliği desteklemediği için tam ekran olabiliyordu. Şu an instagram açıldığında youtube kapanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

Kasma yok animasyon hizi yavas ama sarj konusunda haklisiniz.

Alıntıları Göster
    Kasmadan kastım böyle Bi ağırlık var gibi sanki takılıyor gibi animasyon hızını 0.5 yaptım biraz daha iyi gibi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: lido

Güncelleme yaptıktan sonra android auto yada güncelleme geliyor onu yaptınız mı

Alıntıları Göster
    Yeni yaptim deneyeceğim

• Güncellemeden sonra gcam fotografları kayıt etmiyor. Hdr işleniyor dior fotoraflarda. Uygulamayı sildim tekrar kurdum gcam açılmıyor. Açılcak gibi olup uygulama kapanıyor. Bu sorunu çözebilen varmı

• 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.