Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
13.178
Cevap
207
Favori
647.975
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★
Giriş
    322 Mesaj

Geldi bir hafta oldu.Nerdeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denız_23 -- 18 Şubat 2020; 20:5:53 >
    |
    |
    aykutk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    380 Mesaj

Şu anda güncellemelerini arasında yok kaldırıldı. Yazdığım yazıyı iyi okumuyorsunuz galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    denız_23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kulaklıkla veya ahizeden konuştuğumda ise bu sorundan eser yok

Sebebini ya da çözümünü bilen var mı ?

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    595 Mesaj
    güncelleme geldi bana. tahminen herkese gelmiştir.
    |
    |
    Güncellemeyin telefonumun akıcılığı gitti.

Sahibinden mobil uygulamasında kasar oldu.

Camera hdr çekim yapamıyor.

Nasıl ilk sürüme dönebilirim en basit şekilde yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum hiç takıldığını görmemiştim cihazın.

Dün akşam güncelledim siz söyledikten sonra kontrol ettim söylediklerinizi hiçbiri bende olmuyor, kamerada hdr mod aynen duruyor.

|
    |
    Del Murder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    295 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Halim5525

Ben de güncelleyince çok kasmaya başlamıştı daha önce hiç bu kadar kasmamıştı. Telefonu kapatıp açtım kasmalar 30-40 saniye daha sürdü sonra tamamen gitti şuan sorunsuz cihaz

|
    |
  • Yüzbaşı
    380 Mesaj

Aynen 30, 40 saniye kasıyor kapatıp tekrardan açınca düzeliyor

|
    |
    Mazzini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    | M4A785TD-V EVO | Phenom II X4 955 | Red Scorpion | GTX 550 ti | 4 GB DDR3 1333 | Sandisk SSD Plus 120GB | Sharkoon Furious | 500W | Sony Bravia KDL-22BX200 | Logitech G400- F710 - S220 | Xiaomi Mi 8 | Sony PS4 PRO| LG 43UH610V 4K HDR |
  • Yüzbaşı
    758 Mesaj
    Batarya süresi azaldı bende . Yeni güncelleme ile 18 saate düştü.

Ayrıca devamlı konum kapalıyken her uygulamada ekstra izin istiyor. Eskiden böyle değildi. Çok kötü oldu.

Mesela eskiden a uygulaması diyelim wifi açıkken de konumsuz çalışırken şimdi konumu açmazsan çalışmıyor. İzin verilmemiş sayıyorö

• Er
    1 Mesaj
    dostlar merhabalar hepinize bugün yapmış olduğum son güncelleme ile telefonum sürekli olarak açılıp kapanıyor sadece mi ekranı gelip gidiyor. Fastboot ekranı da gelmiyor ses kısma tuşuyla güç tuşuna basılı tutunca ne yapmam gerekiyor acaba yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
    |
    |

Farklı bir arayüz veya bir uygulamamı kullanıyordunuz?

|
    |
    masterfg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

18 saate mi düştü? Bir yanlışlık olmasın. 10 saate yaklaşan telefonlar pil noktasında çok iyidir denir.

8 saat yazmak istemişseniz o da çok güzel bir süre.

Bende pil süresi arttı. Telefon hız olarak zaten hızlıydı gene hızlı.

Konum izinleri hususunda da şunu diyebilirim, bende çok uygulama kurulu. Ama hiçbirinde böyle bir sıkıntı yaşamadım. Ama bazı uygulamalar konumsuz çalışamaz. Mesela haritalar. Bulamaz yani zaten amacı konum bulmak. Bunun gibi konuma ihtiyaç duyan uygulamalar kullanıyorsanız mecbur. Ama bir bankacılık uygulaması konum olmadan da çalışır. Facebook, instgram vs...

Eskiden istemeyenler şimdi istiyorsa ayarlara girip yine engelleyin o halde. Sıkıntı çıkıyorsa şundan çıkıyordur, böyle büyük sistem güncellemelerinde sonradan çakışma sorunları neredeyse her telefonda oluyor. Bunun için wipe data değil de fabrika ayarlarına dönmeniz yeterli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasakbölge -- 21 Şubat 2020; 7:25:36 >
    |
    |
    jervis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    87 Mesaj

uygulama kasası için, sistem başlatıcı güncellemesi yapmıştım, güncellemeden sonra sistem başlatıcı çalışmayınca güncellemeleri sildim, yukarılarda bir arkadaş bu şekilde tavsiye etmişti, aksi durumda ana ekran sürekli durdu hatası alıyordum.
    |
    |
    yasakbölge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam benim kullanımım ile %100 e kadar doldurduğumda 32 saat sonra tekrar şarja takıyordum.

Şimdi durduğu yerde bile şarjı gidiyor. Bi oyun oynayayım dedim grafiği kötü , %30 şarj yemiş eskiden maksimum 10-15 yerdi ki hani mantıklı gelmiyor.

Yeni uygulama y0kelemedim de.

Konum iznine gelirsek , mesela yemek sepeti uygulamaya konum iznini verdim. Eskiden wifi açıkken konumu otomatik alıyordu şimdi o yok gibi

Diğer uygulamada ise konum izni açıkken konum olmasa bile çalışan uygulama ( simden ya da wifida çekiyordu galiba ) şimdi konum açık olmadan çalışmıyor + konum iznini kapattınız diyor. Konum iznini zaten verdim ben , konumu istemiyor komple konum iznini istiyor tekrar.

|
    |
    yasakbölge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    695 Mesaj

Size tavsiyem wipe data yapın. Zaten büyük sistem güncellemerinden sonra yapılması gerekir. Konum iznini bir kerede verin sonra kapatın tekrar. Yahut da yeni bir özellik geldi Android e, sadece kullamım esnasında izin ver diye bir seçenek.

Kullandığınız uygulamayı bilmediğim için yorum yapamıyorum ama android 10 dan sonra olmuşsa demek ki android 10 bazı şeyleri değiştirdi diyebiliriz. Daha önce de yapmıştı, uygulamaların erişebileceği ayarlara kısıtlama getirince bazı uygulamalar adapte olmakta zorluk çekti. Aynı uygulamayı kullanıyorsak eğer , bende sıkıntı olmayıp sizde oluyorsa da zaten wipe data yapmanız lazım olduğu anlaşılıyor.

Resim attım bu ayarlara dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasakbölge -- 21 Şubat 2020; 14:16:59 >
    |
    |
    jervis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1962 Mesaj
    Guncellemeden sonra arac Bluetooth vaglantisinda hata oldu.

Spotify den muzik kesik kesik caliyor

Media Sözlük
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.