Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    P30'da bölge değiştirmeden kullanabiliyorum mesela. İlginç olmuş. Neyse en azından çözümü var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    O markaların aldığı lisans sebebiyle. Mesela huawei ile Google anlaşamadı. Google uygımaları resmi olarak playstore den kurulamıyor. Bunun gibi düşün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sürüm gcam var mı acaba?

• Bu gcam in her foto icin ayri klasor olusturmasini nasil engellerim.

• Arkadaşlar birden bire alttan çekince açılan Google, Mi Browser'a döndü. Bir türlü değişmiyor, önceki mesajlara da baktım. Çeşitli arkadaşlar da sorunlarla karşılaşmış.

Bunun bir çözümü yok mudur?
  • kubce kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende vardı. Arkadaşlar birşeyler önerdiler denedim olmadı. En sonunda kökten kapattım. Artık alttan çekince hiç birşey çıkmıyor.

• Üstat böyle bir sorun olabilir mi ya? Bir anda Chrome kullanırken Mi Browser'a döndü ve değiştiremiyorum. Bir sürü yol denedim, en sonunda Xiaomi'ye bildirim de gönderdim. Böyle saçma bir şey görmedim.
  • kubce kullanıcısına yanıt
    adamlar kendi tarayıcısını dayatıyor işte. saçmalık ama yapacak bir şey yok. sinirlendim kökten kapattım en sonunda
  • kapatmak istediğiniz programları
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ceyhan.sets
    uygulamasından kapatabilirsiniz öenek ben youtube orijinali kapattım varsayılan youtube vanced oldu reklamsız mis

0.5 sn kapatma tuşuna bastığımda çıkan google asistan şimdi çıkmıyor kapatıp açınca çıkıyor ama bir süre sonra tekrar çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 21 Aralık 2019; 22:5:38 >
  • 2 yıllık cihaz alınır mı? OIS olan telefon bundan hariç önerebilir misiniz? OIS hariç telefon alınır mı? Cevaplar için teşekkürler.

• arkadaşlar miui guncellemesinden sonra 3-5 gun boyunca sim kart gorulmeme sikintisi yasamistim. sim2 ye taktiktan sonra bir sorun yasamadim haftalardir ama tekrar bi sim1de deniyim dedim yine ayni sikinti oldu.

bu sikintiyi benden baska yasayan var mi ya da temiz kurulum disinda herhangi bir onerisi olan ?

• Quaresssma kullanıcısına yanıt
    Böyle bir sıkıntı ben yaşamadım yaşayanı da duymadım, sıkıntıyı yazılımsal olmayabilir donanımsal olabilir yazılımsal olsaydı sim2 de çalışmaz diye düşünüyorum

• Xiaomi de ois yeni çıkan telefonu mi note 10 var ama 6000 tl o paraya daha iyi telefon alınır. Kendi adıma ben ois olmayan telefon almam, eis en iyi çalışan telefon olan gm9 pro bile ois gibi değil belki titreme yok ama titremeyi engellemek için sağdan soldan kesiyor açı kalmıyor.

• aykutk A kullanıcısına yanıt
    Mi note 10 fiyatına göre çok iyi değil. OIS'li iyi cihaz önerebilir misiniz?

• Ben alıcak olsam OnePlus 7T Pro alırdım. 4200 TL civarı 256gb ve 8 gb ram olan versiyonu

Teşekkür ederim

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Güvenilir mi

• adigzel kullanıcısına yanıt
    kullanıyorum sorun yok.

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkür ederim

cevapladigin icin tesekkurler. evet o acidan baktiginda donanimsal gozukuyor haklisin ancak 6 ay 0 sikinti calisan cihazin guncellendikten sonra bu şekilde olmasi da yazilimsal olabilecegini dusunduruyor ister istemez.

• 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.