Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır eyvallah hocam 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi 8 Pro Eu rom 9.10.11 Android 10 bugün geldi. Şuana kadar sadece 1 adet sorun gördüm o da günlük kullanıma çok fazla etki edecek sorun değil. Bir sonraki güncellemede çözerler. Pazartesi mi rooma gelecek onu da denerim. En son MIUI proyu deneyeceğim büyük ihtimalle onda kalırım. ( Twrp 3.3.1-1002 ve 4.9.194 Revolution Kernel ile birlikte kullanıyorum. )
    ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dokucan kullanıcısına yanıt
    Ekran kullanım süresinde size göre artma veya azalma var mı?

• Emoji kullanmak çocukluk değildir

• Merhabalar, geçen sene Aralık ayında Mi8 atmıştım.gelen hiçbir güncellemeleri yapmadım ekran süresi düşmesin diye, herneyse deprem olduktan sonra şebeke problemleri yaşıyorum ondan mı bilmiyorum ama şarjım çok çabuk tükeniyor.6 6.30saat arası ekran süresi alıyordum şu an 3.5 4saat arası almaya başladım. Operatör Türk Telekom. Var mı böyle bir sorun yaşayan?

• Android 10 geldi mi cihazınıza?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Dümen

Merhabalar, geçen sene Aralık ayında Mi8 atmıştım.gelen hiçbir güncellemeleri yapmadım ekran süresi düşmesin diye, herneyse deprem olduktan sonra şebeke problemleri yaşıyorum ondan mı bilmiyorum ama şarjım çok çabuk tükeniyor.6 6.30saat arası ekran süresi alıyordum şu an 3.5 4saat arası almaya başladım. Operatör Türk Telekom. Var mı böyle bir sorun yaşayan?
    Benim gelen her güncellemeyle şarj sürem azaldı, yedi sekiz saatlerden dört beş saatr kafar düştü bir sene içinde

• cemcaglar123 C kullanıcısına yanıt
    Güncellemeler kapalı bilmiyorum

Benim sorunum yoktu birden düştü şebekeden mi kaynaklı bilmiyorum ama 1ay sonra taahhüt bittiğinde Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum.

• Benim de türk telekom ama onla alakalı olmadığını düşünüyorum. Evde 8 saati filan görüyodum daha önce wifi bağlıyken o süre de düştü.

Anlıyorum sizin durum güncelleme yaptıktan sonra periyodik olarak oluşmuş ama benim durum aniden oldu. Türk telekomda akşamları şebeke kesiliyor internete giremiyorum çok sıkıntılı bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

İmei işini çözen var mı?
    Ucretli mi yoksa siz mi yapacaksiniz hocam

• antrepocu A kullanıcısına yanıt
    Kendim yapmak istiyorum ama anlatım bulamadım hiçbir yerde. Ücretli yapanlarda 150-200 fiyat çekiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de 1 ay kaldı, ucretli yapanlar var ama ucretini bile sormadım henüz. Herhangi bir anlatima da rastlamadim internette.

Bir de aklıma takılan bir şey var, imei olayını hallettikten sonra, yeni bir rom yüklediğimizde yapılan işlem siliniyor mu?

• İyi Günler,
    Cihazımın bootloader kilidini açma başvurusu yaptıktın sonra yurtdışına çıkacağım için bootloader kilidimi açmadım ve ayarlardan bootloader kilidi ile kapattığım özellikleri geri aktif ettim ondan sonra cihazım wifi/hotspot açınca ekranı 4-5sn kararıp sonra tekrar açılmaya başladı.Bootloader kilidimi açıp HavocOS kurdum sorunum çözülmedi ardından eu rom kurdum ve sorunum düzeldi geçenlerde tekrardan pixel experience rom kurdum ve aynı sorunla tekrardan karşılaştım. eu.rom kullanırken böyle bir sorun yaşamıyorum ama diğer custom romlarda aynı sorunu yaşıyorum bu problemi tamamen nasıl çözebilirim ? Bilgisi olan birileri var mı ?

• Birde arkadaşlar 4 saat erkan süresi alıyorum miui11 beta kullanıyorum anormallik var gibi

• Müzik uygulamasına da dark mode gelmiş, Google Play Store'dan güncelleyebilirsiniz

• arkadaşlar, mi8 telefonumu batarya performansından dolayı satıp 4000 mah bataryalı mi 9t almayı düşünüyorum. Mi 9t nin kötü tarafı kalın ve ağır. Fikirleriniz nedir. Bu 2 telefonu da kullanan var mı aramızda ?
  • Ve arkadaşlar netflix ve samsung gear gibi uygulamalar direkt inmiyor bunun bir.çözümü var mı

• mkaydi M kullanıcısına yanıt
    Kutudaki sürümde kalınsaydı oreo tabanlı miui 9da şuan bu durumları yaşamayacaktık. Ama kamera gece çekimleri, ek özellikler derken güncelleme yapmak zorunda kalıyoruz.

Mesela, Mi9 tanıtıldı çentik küçüldü ama bildirimler gene kayboluyordu sonradan çözüldü dendi. Ama okuduğumuz bildirimleri tekrar gösteriyor. Bu tarz genel miui sorunları model değişse dahi devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masterium -- 15 Ekim 2019; 18:20:0 >
  • 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.