Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Miui 11'in ekran süresi merak edenler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Circassian81 -- 1 Ekim 2019; 2:36:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonu aldigimdan beri ilk defa gmail bildirimlerini aliyorum. Hicbirsey yapmadim. İnsallah bozulmaz.

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tüketim iyi mi kötü mü buna bakarak anlamak çok zor. Siz benzer kullanımda aynı yerde aynı sürenin üzerini görüyorsanız daha iyi demektir. Ben Bursa'da türk telekomun iyi çekmediği bir bölgede 7, saat ekran ve 24 saat bekleme süresi görebiliyorum mesela miui 10 ile, daha iyi sinyal aldığım noktalarda, kullanım alışkanlığım aynı kaldığında 8,8.5 saat olabiliyor. Ekran parlaklığı, sinyal kalitesi, kullanım yoğunluğu vb. birçok değişken ekran süresini çok değiştiriyor.

• Miu 11le ekran süresi arttı mı? Ocak ayından beri kullanıyorum telefonu, ekran süresi 8lerden 5buçuk 6 gibi oranlara düştü. Bu hızla giderse iki sene sonra kullanılmaz hale gelecek.

• Arkadaşlar herkese merhaba, mi 8 pro kullanıcısıyım. 10.3.5 kararlı romda oyun oynamadigimda 7saat civarında ekran süresi alıyordum su an 10.3.6 kullanıyorum ve maksimum 5s15d civarında ekran süresi alıyordum. Sizce bunun sebebi rom mudur? Aynı dertten muzdarip olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hsynuynk98

Arkadaşlar herkese merhaba, mi 8 pro kullanıcısıyım. 10.3.5 kararlı romda oyun oynamadigimda 7saat civarında ekran süresi alıyordum su an 10.3.6 kullanıyorum ve maksimum 5s15d civarında ekran süresi alıyordum. Sizce bunun sebebi rom mudur? Aynı dertten muzdarip olan var mi?
    Benim telde bir problem var o zaman 3 saate dustu ekran suresi neredeyse 4g / gps acik sekilde

• Dark mod açıkken artık instagram da dark mod a geçiyor. Bug mı diye düşündüm ama deneyimleyen var mı aranızda?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Googlein son çıkarttığı Recorder uygulamasını deneyen oldu mu acaba. İngilizce konuşmaları metne dönüştürüyor. 10.3.5.0 Globalde çalışmadı. Android 9.0 ve üstü istiyor. APK Mirrorde var.

• Masterium M kullanıcısına yanıt
    tam adı nedir ?
    Ben denedim son rom ile, çalışmıyor kapanıyor

• deepbluee61 D kullanıcısına yanıt
    Google Recorder Pixel 4 ile tanıtıldı sanırsam. https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-recorder/google-recorder-1-0-271580629-release/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masterium -- 3 Ekim 2019; 17:30:34 >
    İndiremedim nasıl indireceğiz hocam

• adigzel kullanıcısına yanıt
    "This release may come in several variants." diye geçen kısımda gözüken sürüm numarasına tıklayıp açılan sayfadan download apk diceksiniz.

Teşekkürler

• Hocam bu ne :D 2 saat ekran süresi cok az. Gps cok yiyor ben de farkındayım ama onun tek suçlusu gps olamaz bir sorun var senin tel.de. sürüm ne senin?

• quote:

Orijinalden alıntı: hsynuynk98

Hocam bu ne :D 2 saat ekran süresi cok az. Gps cok yiyor ben de farkındayım ama onun tek suçlusu gps olamaz bir sorun var senin tel.de. sürüm ne senin?

• telefon hafızası doldu cached data toplamda 5.12 gb yer kaplıyor. ben bunu silersem telefondan neler silinecek? önemli bilgilerim gitmez değil mi? siz hep temizliyor musunuz?
  • Az önce instagrama yaptığım güncellemeyle birlikte instagram karanlık tema oldu bu arada beta kullanıcıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

telefon hafızası doldu cached data toplamda 5.12 gb yer kaplıyor. ben bunu silersem telefondan neler silinecek? önemli bilgilerim gitmez değil mi? siz hep temizliyor musunuz?
    "masadaki tozu silersem ne olur?" gibi bir soru.
    Silsene kardeşim. Kaç yıldır temizlemiyorsun telefonunu. Sonra da diyorlar neden telefonum yavaşladı.

• Arkadaşlar ekim ortasında gelecek olan China stable romlar için mi? Yani global stable için aralık ocak aylarını mı bekleyeceğiz?
    BL klidi açmak istemiyorum ancak global stableda Whatsappda mesajlaşırken kulaklık sesi artıyor gerçekten rahatsız ediyor çözmek de istemiyorlar.
    EU Stable kullananlar var mı miui 10 haliyle memnun musunuz

• 
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.