Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımda bu kadar uzun ekran süresi almamıştım. Son güncellemeyle şarj süresi azalmış gibi bir his veriyordu ama rakamlar yalan söylemez. %20 şarj kaldığını da hatırlatırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    Nasıl alıyorsunuz arkadaş bu ekran sürelerini?

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Valla ben de şaşırdım ama yıllardır disiplinle bütün telefonlarımda aynı şeyi yapıyorum: asla oyun oynamıyorum, müzik dinlemiyorum, düşük ekran parlaklığı kullanıyorum.

• Ekrani acip masaya falan mi koyuyorsunuz napiyorsunuz 😂

• Telegram uygulamasında ki google camera apk sini indiren var mı fotoğraf çekiminde donmaya başlıyor video çekiminde sorun yok. Bende 10.1.2.0 yüklü. Sorunsuz kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mazzini M kullanıcısına yanıt
    Bende de oyle

• kadirman37 kullanıcısına yanıt
    Telegram da kimse şikayette bulunmamış bizden kaynaklı birşey mi acaba.

telegramda şikayette bulunmak mümkün değil zaten kanal olarak var.
    fotoğrafta bsg mod kısmında buffer fix kısmını aktif edin birde tavsiye ettikleri bsg hdr ayarını yapmayın. o zaman donma yapmıyor.
    ancak fotoğraf çekimi uzun sürüyor hele akşam çekimleri.
  • fisik13 F kullanıcısına yanıt
    eski g2 den bile daha az ses geliyor. diğer modellerde böyle aşağı yukarı. bölgeyi azerbaycan veya gürcistan seçmek daha iyi bence.
    hindistanda reklam çok diye duydum. androidde reklamlardan bıktığım için blokada kullanıyorum root istemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

O kod kapatmak için değil zaten, işlemi yapacağınız menüyü açıyor.

Alıntıları Göster
    Menüye girince mobil radyo gücünü mü kapatıyorsunuz. Ben 1 dekini de kapatsam 2 dekini de kapatsam hat çekmiyor.
  • Merhabalar, konuyu takip ediyorum ama yine de tam emin olamadığım için son alanlar daha iyi bilir diye sormak istiyorum. Telefonu alma arefesindeyim de, HepsiBurada’dan almak istiyordum ama şu an biraz pahalı gibi Migros’taki 128Gb 3000 lira olması daha cazip geliyor. Global versiyon olanını alsam aradaki tek fark Servis mi olur? Ritzy’li bir cihaz almaya değer mi yoksa HepsiBurada’yı beklemeli mi..

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Rizty garantili hiçbir şey almaya değmez.

• Dalgamı geçiyosun sen kardeşim ne bekliyosun bütün telefonların içi böyle. Telefonun iç kısmını altın kaplama falan mı bekliyosun? Adamlar işlemci en soğuk nasıl çalışır üzerinde mühendislik hesaplamaları yapıyor. Senin göz zevkine nasıl hitap edeceklerini mi hesaplasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

Dalgamı geçiyosun sen kardeşim ne bekliyosun bütün telefonların içi böyle. Telefonun iç kısmını altın kaplama falan mı bekliyosun? Adamlar işlemci en soğuk nasıl çalışır üzerinde mühendislik hesaplamaları yapıyor. Senin göz zevkine nasıl hitap edeceklerini mi hesaplasınlar
    hay ağzına sağlık aynı şeyleri yazacaktım. sanki samsung ve iphone'ların çipleri altın kaplama. maksat çamur at izi kalsın. 15 milyarlık iphone xs max bile patladı. bu kadar konu olmadı.
  • Arkaplanda çalışan uygulamasının ekran kapandıktan sonra kapatılmasını istemeyenler bu çözümü inceleyebilirler.

https://dontkillmyapp.com/xiaomi

• iquique kullanıcısına yanıt
    Hocam işte 15 milyarlık ya millet toz konduramıyor :) Huawei nin son zaman politikası da buraya doğru gidiyor. Xiaomi garibim ucuza f/p ürünü kullandırıyor millette az para verdiği için vuruyor :)

• Şair burada ne anlatmaya çalışmış?

Son güncellemeden sonra ben de kullanamadım. Kaldırdım uygulamayı.
  • Bu saçma ve tamamen kaos çıkarmaya yönelik boşuna yer kaplayan paylaşımın derhal kaldırılması gerekiyor. Bu gereksiz paylaşımlar yüzünden insanlar bilgi almaya geldikleri forumda aradıklarını bulamıyor
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    Ne şairi kardeşim ben bu adamı güvenipte markete ekmek almaya göndermem
  • 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.