Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi5s kullanıcısıydım ancak yanlışıkla çamaşır makinesinde yıkadım :) yeni bir xiaomi almayı düşünüyorum. mi8 64gb şuan 3000tl hepsiburada'da sizce bu fiyatı vermeye değermi ? Telefondan çok beklentisi olan birisi değilim. Yoksa mi8 lite'mi almalıyım ? 1800tl civarında şuan fiyatı. Cevaplarını bekliyorum.

• Arkadaslar merhaba.Resimdeki kullanimima gore hucre beklemede oldukca fazla guc tuketimi var.Bunun nedeni nedir? Son surum kullaniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qweto -- 2 Ocak 2019; 19:24:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

Deneyin sorun yok, playstoredan güncellemeleri kapatin

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam teşekkürler

• qweto kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki link'e göz atın:

http://en.miui.com/thread-5068929-1-1.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam cok tesekkur ederim.Anladigim kadariyla Tercih edilen ag turu LTE/WCDMA yapmamiz gerekiyor degil mi?

• Yapı Kredi bankası sorunu icin yapı kredi ile iletişime geçin arkadaşlar. Ben 2 kez görüştüm, sikayetleri degerlendiriyoruz dediler. Ne kadar fazla kişi iletişim kurarsa o kadar iyi olur. Ben hala uygulamayı kullanamıyorum devam et butonu altta kalıyor çünkü uygulama tam ekran uyumlu değil.. Çözemedim sorunu şaka gibi

• qweto kullanıcısına yanıt
    Evet, o şekilde yapıp gözlemleyin, sonucu buradan paylaşırsanız sevinirim. Telefonu yeniden başlatırsanız seçenek eski haline döner, tekrar değiştirmek gerekir aklınızda olsun...

• İlk sayfadaki bilgilere göre Volte yi aktif ettim ayarlar da tamam görünüyor ama aramalarda Volte yazısı hiç çıkmıyor, acaba arama yaptığım cihazın da mı Volte özelliği aktif olmalı?

• xiaomi communityde bir kac yazismadan sonra aktif ettim VoWifiyi

• quote:

Orijinalden alıntı: feldispat

xiaomi communityde bir kac yazismadan sonra aktif ettim VoWifiyi
    Nasıl yaptınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • toytonum T kullanıcısına yanıt
    *#*#869434#*#*

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Arayüz değil de güncellemeler geç geliyor deniliyor alanlar olmuştur o cihazı kullanıcı yorumlarına bakın formda

• quote:

Orijinalden alıntı: feldispat

*#*#869434#*#*
    Bu işlem Vodafone da yetmiyor en son global stabil yüklü cihazda.

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt
    global betalarda oluyor esimde mi 8 stabil var onda aktiflesmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: muymut

Mi5s kullanıcısıydım ancak yanlışıkla çamaşır makinesinde yıkadım :) yeni bir xiaomi almayı düşünüyorum. mi8 64gb şuan 3000tl hepsiburada'da sizce bu fiyatı vermeye değermi ? Telefondan çok beklentisi olan birisi değilim. Yoksa mi8 lite'mi almalıyım ? 1800tl civarında şuan fiyatı. Cevaplarını bekliyorum.
    Mi8 128gb yeni katalogda 3000tl migros ta 6gb ram.

• ben de pocof1 ile mi8 arasında cok kaldim ..
  • Merhaba,
    10.1.2.0 dan sonra telefon bazen kendi kendine kapanıyor. Tekrar normal şekilde açabiliyorum, bazen de açılıyor gibi olup ekran "Mi" yazısını görüyorum. Sonra hemen tekrar kapanıyor. Bazen de pil kapasitesi %50'den fazla olmasına rağmen şarja takmadan hiç açılmıyor.
    Güncelleme ekranından son güncellemeyi bir kez daha indirip 10.1.2.0 güncellemesini tekrar yükledim ama nafile, sonuç aynı.
    Olmadık zamanda telefon kapanmış oluyor ve bu durum çok can sıkıcı olmaya başladı.
    Yok mu benimle aynı problemi yaşayan. Sizce yazılımsal mı, yoksa donanımsal olabilir mi?
    Çok uzun süre telefonsuz da kalmak istemiyorum, servis olayı da beni korkutuyor açıkcası... Garanti: Ritzy
    Ne yapmamı önerirsiniz?
  • erhaba bugün mi 8 sipariş vereceğim. 256 gb olacak.
    Stabil bir kullanım için Hangi rom ile yüklü gelmeli hangi model olmalı tavsiyeniz var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [orca]

Merhaba,
    10.1.2.0 dan sonra telefon bazen kendi kendine kapanıyor. Tekrar normal şekilde açabiliyorum, bazen de açılıyor gibi olup ekran "Mi" yazısını görüyorum. Sonra hemen tekrar kapanıyor. Bazen de pil kapasitesi %50'den fazla olmasına rağmen şarja takmadan hiç açılmıyor.
    Güncelleme ekranından son güncellemeyi bir kez daha indirip 10.1.2.0 güncellemesini tekrar yükledim ama nafile, sonuç aynı.
    Olmadık zamanda telefon kapanmış oluyor ve bu durum çok can sıkıcı olmaya başladı.
    Yok mu benimle aynı problemi yaşayan. Sizce yazılımsal mı, yoksa donanımsal olabilir mi?
    Çok uzun süre telefonsuz da kalmak istemiyorum, servis olayı da beni korkutuyor açıkcası... Garanti: Ritzy
    Ne yapmamı önerirsiniz?
    full wipe yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: yeymen8

Şarjı iyi gidiyor. Müzik, internet, oyun.. günniçerisinde elimden hiç düşmüyor neredeyse. Sık telefon görüşmemde mevcut. Sabahtan evvelsi sabahı çıkartıyorum.
    Çin'den aldım. Root dediğiniz şeyi bilmiyorum ama global rom yükledim.
    çinden nasıl aldınız?
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.