Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
12.637
Cevap
226
Favori
601.527
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★
Giriş
    621 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar bugün itibariyle migrostan 2999 TL cihaz 128 ligini almış bulunmaktayım. Fazla 3000 TL ağır geldi hala sindiremiyorum. Xiaomi inşallah yüzümü kara cikartmaz.

Şu an akiyor. Her baktımdan kaliteli bir cihaz ama sağlamlığı göreceğiz.

Genel olarak bilgim yok. Kurulum işi tamamdır. Sadece yedekleme icolud müdür nedir onu pek çözemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Migrosta 2 ithalatçının farklı zamanlarda stoğa giren ürünleri var. Hepsi ritzy garantili.

Kutunun üzerinde kendinden global versiyon yazan ürünü alın.yoksa mantıken almayın. Yada ilk sayfada linki olması lazım 'mi ürün sorgulama' yı migros teknoloji elemanına yaptırın. Eğer global çıkarsa alabilirsiniz.

Ödemeden sonra , elemanla açıp test sayfasından ekranı kameraları dokunmatiği kontrol edin ( ayarlar - hakkında - çekirdek sürümüme 4 5 kere basınca açılır)

Bide geliştirici ayarlarından bl ye bakacaksınız ki zaten globalse kapalıdır

|
    |
    Bahsedilenler: g_almar , MukavotaTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bazı büyük alışveriş mağazaları antlaşmış oldugu banka aracılığı ile size taksit imkanı sunuyor o banka onayı ile alabiliyorsunuz yoksa kredi kartı ile gidip taksit yapamıyorsunuz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzayH -- 30 Aralık 2018; 20:30:29 >
    |
    |
    Sercan_000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    15 Mesaj

Ben de migrostan mi 8 almayı planlıyorum kutusunda global etiketi var mıydı kontrol ettiniz mi

|
    |
    Jason16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum kutuda tam emin değilim ama sanırım yazmıyordu. global rom yüklü ama.

|
    |
    aidenjinx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: matematiqci

Araba kullanırken Google Maps navigasyonu takıla takıla gidiyor. GPS sorunu yaşıyorum. Nasıl çözebiliriz bu sorunu üstadlar? Sürüm 10.1.2.0
    sorun var gps te son sürüm kullanan çogu c,hazda var özellikle araç kullanırken belli oluyor ara yollar da gibi gösterdigi gidip geldigi hızlanıp yavaşladıgı kafasına göre takıldıgı oluyor şimdilip update bekleyin ve yandex kullann

Hayırlı olsun en doğru kararı vermişsin arkadaşım da xs max var yan yana koyup bütün testleri yaptık aşağı kalır yanı yok gördüğüm eksisi ıp68 ve stereo hoparlör sadece fiyatlarıda malum bu cihazdan 4 tane alırsınız aileye dağıtıp mutlu ederseniz

Mi 8 olanlar kıymetini bilsin lg g2 den sonra ayrı bir efsane

|
    |
    Jason16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hakanlevent

sorun var gps te son sürüm kullanan çogu c,hazda var özellikle araç kullanırken belli oluyor ara yollar da gibi gösterdigi gidip geldigi hızlanıp yavaşladıgı kafasına göre takıldıgı oluyor şimdilip update bekleyin ve yandex kullann

Alıntıları Göster
    Yandex te problem yok mu? Genel GPS sorunu gibi geldi de bana

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

migroslarda global var. Çin almayın güncellemelerde problem yaşarsınız.

Alıntıları Göster
    Çin olmasının güncelleme ile alakası yok kardeşim. Yanlış yönlendirme yapmayalım.Cin versiyon kullanıyorum 10.1.2 deyim ve kendi geldi güncelleme. Çin olmasının tek dez avantajı var sürüm düşürme yükseltme işine girersen eğer karşına çıkıyor.

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

Çin olmasının güncelleme ile alakası yok kardeşim. Yanlış yönlendirme yapmayalım.Cin versiyon kullanıyorum 10.1.2 deyim ve kendi geldi güncelleme. Çin olmasının tek dez avantajı var sürüm düşürme yükseltme işine girersen eğer karşına çıkıyor.

Alıntıları Göster
    Guncelleme ile alakali problem degilmi bu iste ? Surum dusurunce brick oluyor nerede bu yanlis yonlendirme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam bende yaklaşık 5 yıldır G2 kullanıyorum. Hala donup kalmaz, kendiliğinden kapanıp açılmaz mesela.. Ancak değişiklik vakti geldi kamera, hoparlör akıcılık açısından tatmin etmiyor artık.. Note 9 ya da Mi 8 arasında kaldım.. Tabii ki note daha iyidir ancak fiyat olarak oralara çıkmaya değer mi emin değilim.. Bu Xiaomi de yazılım ile ilgili kullanımda büyük sıkıntılar oluyor mu.. Kamerası ne derece tatmin edici.. Hangi konularda üzebilir ya da tatmin etmez? Genel olarak kullanan herkesten cevap alabilirim. Teşekkürler
    |
    |
    caneryendi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim de bir sorum olacak. Ben de pocophone ile mi 8 arasında kaldım. Araştırıyorum. Benim için ön kamerası da çok önemli. Batarya, radyo, kulaklık çıkışı ve ön kamerasının geniş çekimi yüzünden pocophone a meyletmis durumdayım ama hala karar veremedim. Benim sorum şu :

Pocophone un ön kamerada daha geniş açıda çekmesi, yazılımsal bir özellik mi, donanımsal bir özellik mi? Çünkü baktığımda ikisinin de diyafram genişliği ve sensör boyutu aynı. Neden poco daha geniş alan çekerken, mı 8 daha yakın çekiyor. Ve eğer bu yazılımsal bir özellikse, mi 8 e de gelme ihtimali var mı?

(zahmet edip cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostgirll -- 31 Aralık 2018; 1:34:48 >

Orijinalden alıntı: matematiqci

Yandex te problem yok mu? Genel GPS sorunu gibi geldi de bana

Alıntıları Göster
    Google maps den daha stabil en azindan haritada gezinmiyor bi orda bi burda gostermiyor

|
    |

Kamera dan ben çok memnunum hem ön hem arka kamera da çok memnun ediyor sosyal medya yüklediğim ve mi 8 ile çektiğim bütün resimler kalite ve renk bakımından dikkat çekiyor gerçekten başarılı s9 plus vardı bundan önce ama memnun kalmadım note 9 alacaktım bende sonra vazgeçtim o paralar mi 8 varken değmez hata veya eksiklikler her marka ve modelde mevcut önemli olan verdiğiniz paranın karşılığını alıp almadığınızdır 12 bin tl lik xs max ile mi 8 i kıyaslamak saçmalıktır ama bizim insanlarımız kıyaslar

|
    |
    gokmen32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

Guncelleme ile alakali problem degilmi bu iste ? Surum dusurunce brick oluyor nerede bu yanlis yonlendirme

Alıntıları Göster
    Onunda kolayı var anti getvar dan bakıyorsun değere ona göre romu yüklüyoruz. Cin olmasının sadece bir dez avantajı var boot kilidi hep açık kalıyor en azından şimdilik böyle geri kalan herşey aynı zaten.

|
    |

Cihazlardaki arayüz memnuniyeti kullanıcı ya göre değişir bana göre xoami arayüzü çok iyi sağ ve soldan geri tuşu kullanmak büyük rahatlık çift tık ekran açma ve yine tek tık ile kapatma bunun gibi örneği çok hız olarak memnun ediyor herhangi bir sorun yaşamıyorum

|
    |
    gokmen32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Son güncellemelerin gözüktüğü, bakabileceğimiz bir yer var mı? Mi8 Pro için şu an ki sürümüm MIUI Global 10.0 Kararlı 10.0.1.0(OECMIFH) yazıyor. Kamera için iyileştirme falan geldi diyorlar. Telefonum Çin versiyonuydu, buradaki romu attım;

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-8-pro-global-kararli-miui-v10-0-1-0-fastboot-indirme-baglantisi.33820/

Telefonum otomatik güncelleme çekecek mi? ve son güncellemeleri nereden takip edebilirim. Teşekkürler.
    |
    |
    |
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.