Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
12.637
Cevap
226
Favori
601.442
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★
Giriş
    4184 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

Samsung'un klavyesini kullanma şansımız yok değil mi xiaomi'ler de? 😔
    Şaomi klavyesi çok kötü benim de dikkatimi çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 29 Aralık 2018; 19:15:19 >
    |
    |

şaominin klavyesi yok ki, google klavye var ya da swiftkey sanırım. swiftkey de baya baya iyi bi klavye ama tabi alışkanlık meselesi :)
    |
    |
    iquique kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GALATASA|RA|Y
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    arkadaşlar size sorum olacak simdi migrostan mi 8 128 GB olanı almak istiyorum. Kredi kartı ile enpara kredi kartı kullanarak peşin fiyattan alıp sonra uygulamada taksitlendirebilirmiyiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1109 Mesaj
    Güncelleme yaptim ağir çekimde ve manuelde mavi perdelenme oluyor? Sizdede varmi böyle bişey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    499 Mesaj
    Mi 8 icin Google now launcher apk si vsr mıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirman37 -- 29 Aralık 2018; 23:31:58 >
    |
    |
    |
    |
    | M4A785TD-V EVO | Phenom II X4 955 | Red Scorpion | GTX 550 ti | 4 GB DDR3 1333 | Sandisk SSD Plus 120GB | Sharkoon Furious | 500W | Sony Bravia KDL-22BX200 | Logitech G400- F710 - S220 | Xiaomi Mi 8 | Sony PS4 PRO| LG 43UH610V 4K HDR |
  • Teğmen
    196 Mesaj
    Arkadaşlar normalde 4-5 bin civarında telefon bakıyorum. Hatta zorlayıp note 9 u da alabilirim ancak alternatif arıyorum.. En başta Mi 8 düşünüyordum ancak yazılım olmadan donanımının yek başına yeterli olmadığını söyleyenler oldu. Yazılım olarak kullanımda sıkıntılar var mı? Gebel olarak eksileri artıları nedir bu telefonun kullanıcısı olan sizlerin objektif düşüncesini merak ediyorum. Kamera, oyun performansı, internet ve menü geçişleri vs.

|
    |

Orijinalden alıntı: aykutk

Ya hocam 3310 bile daha iyi diyin geçin, pocoda sıvı soğutma olmasının nedeni plastik olduğundan arkası ısınıyor, mi8 cam olduğundan gerek kalmıyor.
    Netice olarak mi8 den daha az ısınıyor kardeşim eğriye eğri doğruya doğru. Ama geri kalan her aksiyon da mi8 i tek geçerim.

Orijinalden alıntı: Furak07

Merhabalar dört ay önce almış olduğum ritzy garantili xiaomi mi 8 imin ekranında dokunmatik altında olduğu anlaşılan kristalllenme gibi izler var hep el izi pislik sandım güneş altında çok abes belli oluyo ama ekran üstünde olmadığı altında olduğu da aşikar belli oluyo, ben şimdi bu telefonu garantiye versem çizik siz darbesiz telefonumun ekranını değiştirip çizik siz darbesiz bi şekilde yollarlar mi arkadaşlar ve kullanıcı hatası diye geçiştirme ihtimalleri var mı
    Hocam fotoğraf çekip koyabilir misiniz sorunu görelim.

|
    |

Az ısınıyor mu bilmiyorum karşılaştırma yapmak lazım , ama asla oyun oynarken ısınması rahatsız etmedi.

|
    |
    Enginesin_55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

DOSTUM selam bütün amiral cihazları kullandım sana tavsiyem o kadar para verme mi 8 kullan benim 2. alışım dün sıfır olarak aldım ondan önceki son telefonum s9+ dı birdaha samsung almam şarj tam felaketdi cihazı elime almaya korkuyordum genel yorumum telefona okadar para verilmemesi kalan paraya başka ihtiyaçlarını karşılamanı tavsiye ederim mi 8 hız ekran kamera hiçbir cihazı aratmaz arayüze gelince bana göre çok kullanışlı örnek samsung son güncelleme ile sanal tuşdan kurtardı ama geri tuşu alt sağda teli sola ele alınca geri gitmek işkence ama mi 8 hem sağ hem sol elinde süper kullanım imkanı veriyor bunun gibi birçok örnek verebilirm
    |
    |
    gokmen32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Türk Telekom da volte yi aktif edemedim. Cihaz uyumsuz dedi online işlemler apk sinde. Geribildirim yazdım ama çözüme kavuşan olmamış galiba forumlarda. Sim i başka cihazda aktif edip öyle geri takın yazılmış.

Orijinalden alıntı: fiiliyol

Türk Telekom da volte yi aktif edemedim. Cihaz uyumsuz dedi online işlemler apk sinde. Geribildirim yazdım ama çözüme kavuşan olmamış galiba forumlarda. Sim i başka cihazda aktif edip öyle geri takın yazılmış.
    aynen 4.5G içinde aynı sorun var cihazı görmüyor farklı cihaza takıp yapıyorsunuz ben eşimin x e takıp 4.5 ide volteyi de aktif ettim

Hava durumu uygulaması kendini otomatik güncellemiyor herhangi bir ayarı var mı?

Otomatik parlaklık sanki ortam ışığını iyi algılamıyor çok az veya çok yükseğe çıkarabiliyor bir anda sizdede böylemi ya da herhangi bir ayarı var mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcoreuss -- 30 Aralık 2018; 12:43:41 >
    |
    |

Okuma modu acik olabilir. Bildirim çubuğundan kapatin

|
    |
    sadkule kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.