Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya hocam 3310 bile daha iyi diyin geçin, pocoda sıvı soğutma olmasının nedeni plastik olduğundan arkası ısınıyor, mi8 cam olduğundan gerek kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutk -- 28 Aralık 2018; 23:35:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Bir yere vurup çarpmadıysanız niye fiyat çıksın, garantisi yokmuydu?

• Hicks kullanıcısına yanıt
    Yapay zeka özelliği olarak ne var hocam ben kullanırken dikkat etmedim.

• Bu xiaominin uygulamalarını anlamıyorum arkadaş hava durumu uygulaması benim aramalarımı çağrı geçmişimi neden yönetmek ister yada neden dosyalarına erişim ister keza takvimde öyle. Bunlara izin vermeyince de kullandırtmıyor. Şimdi diyeceksiniz ya arkadaşım adamlar zaten donuna kadar herşeyi biliyor neyi saklıyorsun haklısınız ama kel alaka uygulamada isteyince böyle şeyler inatla başka uygulama yüklüyorum.

• fiiliyol kullanıcısına yanıt
    www.blog.google/products/android/introducing-android-9-pie

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar dört ay önce almış olduğum ritzy garantili xiaomi mi 8 imin ekranında dokunmatik altında olduğu anlaşılan kristalllenme gibi izler var hep el izi pislik sandım güneş altında çok abes belli oluyo ama ekran üstünde olmadığı altında olduğu da aşikar belli oluyo, ben şimdi bu telefonu garantiye versem çizik siz darbesiz telefonumun ekranını değiştirip çizik siz darbesiz bi şekilde yollarlar mi arkadaşlar ve kullanıcı hatası diye geçiştirme ihtimalleri var mı

• Furak07 F kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle. Bir problem mi bu? Normal sanıyordum.

Ekranın altında üçgenimsi düzgün şekiller var, tüm ekran boyunca var. Bahsi geçen konu bu mu?

31 Aralık güncellemesi: Amoled panellerin bir parçası, sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kron0S -- 31 Aralık 2018; 0:6:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kron0S

Bende de öyle. Bir problem mi bu? Normal sanıyordum.

Ekranın altında üçgenimsi düzgün şekiller var, tüm ekran boyunca var. Bahsi geçen konu bu mu?

31 Aralık güncellemesi: Amoled panellerin bir parçası, sorun yok.
    Bende de var üstelik ekran koruyucu dan bile belli oluyor, simetrik bir şekilde çizgiler var fabrika çıkışı olduğu çok belli santim santim doğru çünkü ben de ekran öyle sanıyordum hatalı mı bizim ekranlar? Benim telefon tr garantili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu haftaki beta romda mi 8 için bir güncelleme yokmu gelen giden birşey olmadı daha bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

O zaman yeni güncellemeyi bekleyeceksiniz.

Alıntıları Göster
    Telefonu Çin'den aldığım için önceki sürüme geçiş yapamam. Brick olma riski var. İlla ki vardır bir çözümü. Yeni güncellemeyi beklemeye gerek yok.

Var mıdır bu tam ekran uyuşmazlığına bir çözüm önerisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yelkenli12

Parlaklık otomatik

Büyük oranda mobile ağ bağlantısı kullanarak

İki adet oyun uygulaması kullanılarak

WhatsApp VS ve net kullanımı

Kasma VS yapmadan

Bir kaç özel optimize yaparak aldığım ekran süresi:

Daha iyisini elde edeceğim bir kaç optimize daha yaparak

Çünkü mi6 da bile 11 saat ekran süresi aldığım vardır

Kaldı ki bunda oled ekran VS gibi büyük etkenler varken hele

Neyse şimdi bile iyi

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2254898/a950d107-2dba-4faa-8d12-db10f89d9c7b.png[/simge]
    Ayarları bizimle paylaşır mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

Bu telefonda neden klavye ile hızlı yazılamıyor? Yoksa bana mı öyle geliyor. Yıllardır kullandığım klavye ile yazamamaya başladım, 1 senedir Mi6 kullanıyordum ondan önce Samsung note 4'üm vardı, Mi8'e geçince istediğim klavye verimini alamadım
    merhabalar ben swype ile çok hızlı kullanıyorum yani neredeyse konuşma hızında yazabiliyorum denemenizi tavsiye ederim
  • fisik13 F kullanıcısına yanıt
    slm bende de 6s 16 gb var hafıza yetmediği için değişiklik yapmak istiyorum mi8 ile 8 plus arasında kararsız kaldım.
    ıphone kulanmış biri olarak önerir misiniz?
    artı ve eksileri nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

merhabalar ben swype ile çok hızlı kullanıyorum yani neredeyse konuşma hızında yazabiliyorum denemenizi tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Şuan indirdim muhteşem klavye sağolasın. Swiftkey kullanıyordum 3 4 senedir ondan bile daha iyi geldi

• Erdemkozluca E kullanıcısına yanıt
    Kullanmayın , özellikle banka uygulaması , kart bilgisi , şifre falan kullanacaksanız , üreticisi desteği keseli 1 sene oldu neredeyse.
  • bektas67 kullanıcısına yanıt
    İPhone dan sonra sadece androide alışmak gerekiyor, kalite özellik olarak asla pişman olmazsınız. 8 plus ile arasında epey fiyat farkı var.8 plus 4bin liraya bulunuyordu şuan çok yükseldi fiyatı o kadar para vermek mantıksız geldiği için tercihim Mi8 oldu

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum kullanıcı güvenliği açısından %99 risk taşıyor ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Kullanmayın , özellikle banka uygulaması , kart bilgisi , şifre falan kullanacaksanız , üreticisi desteği keseli 1 sene oldu neredeyse.
    Teşekürler uyarı için. Fark ettim google play üzerinden uygulama kaldırılmış. Google amcadan indirdim. Banka işlemlerini pc üzerinden yapıyorum herhangi bir sorun yok. Klavye çok.hoşuma gitti ama klavye üzerinde elim.sürekli nokta. İşaretine basıyor kıl oldum. Büyük ihtimal kaldıracağım bir.sürü.izin istedi zaten.

• toytonum T kullanıcısına yanıt
    Hatalı olduğunu düşünmüyorum, normal bence. Birkaç kişi daha doğrularsa kesinleşir.
  • 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.