Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.885
Cevap
156
Favori
752.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PHI

Çalıştı. Çalışınca ekrandaki gariplik ortaya çıktı.
    Bugün sabahtan beri de always on çalışmıyordu zaten bi gariplik var ama yazılımsaldır deyip önemsememiştim. Bu renkler mevcut şu an beyaz ekranda belli oluyor.
    Yedekleme yapıyorum şimdi, servis yolu göründü, hiç sevmediğim işler bu servis işleri...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu mavilikler morluklar gittikçe artıyor. Ekranın yarısını kapladı nerdeyse. Yedeklemeye uğraşıyorum halen...
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Cihaz her hangi bir darbeye maruz kaldı mı, ekranda mürekkep akması olmuş sanki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Telefonu açıp kapadiniz mi ? Ekrani, yedekleme yapiyorsaniz açmayın derim, tus kilidinde kapali iken tamamlayıp, sonrasinda bi açıp kapatın.

Belki ac kapa sonrasi duzelir. Ama donanimsal ise ugras dur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wall

Cihaz her hangi bir darbeye maruz kaldı mı, ekranda mürekkep akması olmuş sanki
    Hayır bir darbe düşme vs olmadı.
  • kubce kullanıcısına yanıt
    herhangi bir ayar yapmıyorum hocam olduğu gibi kullanıyorum.

klasör durumuyla karşılaşmadım. bende çekilen fotoğrafı direk stock camera'nın attığı yere yani galerideki fotoğraflar klasörüne atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

evet ankamal migrosta var. ama hepsi de siyah hepsi de ritzy garantili. ayrıca Mi8'in sesi ve batarya perfomansı Poco'dan çok daha kötü.
    Bunlari nereden cikardin acaba merak ettim

• arkadaşlar konum olarak nereyi seçiyorsunuz ? hem güncellemelerin en hızlı geldiği hem de en fazla özelliğin en iyi şekilde kullanıldığı konum neresi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

Bunlari nereden cikardin acaba merak ettim

Alıntıları Göster
    Niye hocam? Yazdıklarımın neyini beğenmedin?

• bende aldım cihazı güncelleme gelmiş direkt yaptım açılmasını bekliyorum. Cihaz gayet stabil çalışıyor bakalım güncellemden sonra aynı stabilite devam edecekmi.
  • Xiaomi telefonlarla ilgilenenler için yeni fiyat listesi

https://m.mynet.com/xiaomi-istanbul-da-yeni-magaza-aciyor-iste-yeni-fiyat-listesi-110104671689

Bugün ilaveten açılışa özel İstanbul Forum avm de yüzde 15 indirim de olacak

• Mi 8 için google camera güncellemelerini ve yeni apk yi takip etmek isteyenler için telgram grup daveti

Google Camera releases(Mi8) by B-S-G

Here you can find port Google Camera specially for Xiaomi Mi 8.

https://t.me/gcammi8mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirman37 -- 28 Aralık 2018; 0:47:28 >
    Hocam son durumunuz nedir? Morluklar devam ediyor mu?

• kadirman37 kullanıcısına yanıt
    9 kurulu mi 8 e kurdum kamera hata veriyor hareket etmiyor.

Birde MIUI Arayüzdeki ayarlar menüsü çok karışık yine aradığımı bulamadım. Ekran açık kalma süresini nerden ayarlayabilirim (1 dk, vs..) Birde always on display seçeneğini bulamadım sabahtan beri :) yardımcı olacak var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiiliyol -- 28 Aralık 2018; 10:23:2 >
  • Merhaba,
    Bu sabah 10.1.2.0 yükledim; OTA'dan geldi. Herhangi bir yükleme hatası da vermedi.
    Ağustostan beri sıkıntısız kullandığım telefon cortladı.
    - Cebimde kendi kendine kapanmış. Pili çok çabuk tüketti birşeyler herhalde dedim. Açmaya çalıştım açamadım. Sonra şarja taktım bir süre bekledim. Ancak o şekilde açıldı. Pil tarafında sıkıntı yokmuş, pil seviyesi %75 gösteriyordu.
    - Sonra restart verdim belki düzelir diye. Yine aynı şey oldu açılmadı. Şarja takarak açabildim tekrardan.
    Güncelleme sonrası aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?
    Ya da yeni yükleyecekler için söylüyorum, hemen yüklemeyin ilk defa bu güncellemede böyle birşey ile karşılaşıyorum.
    Telefonun içindekileri alıp herşeyi yedekleyeceğim. Sanki telefon tamamen cortlayacakmış gibi bir his var içimde. Servis yolunu tutabilir.
  • Konuyu bir kaç gündür takip edemiyorum ama son güncelleme ile gelen gece çekim modunda telefon çamur gibi çekiyor sanki. Fotoğraflar normal çekimde daha net gösteriyor. Gece çekimi ile ilgili her hangi bir ayar bulamadım. Gece çekim modunda ışıklara daha duyarlı olması gerekirken bu flu görüntü sebebi nedir?
  • fiiliyol kullanıcısına yanıt
    Ekran açık kalma süresi ;
    Kilit Ekranı & Parola / Uyku

Aleays on Display
    Ayarlar / Ekran / Ortam Ekranı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler dostum. Gcam i 9 kurulu 10.1.2 de kullanıp test eden biri varsa yorumlayabilirse sevinirim. Dediğim gibi bende donma yaptı. Önceki sürümde videoda donma yapıyordu.

• Yeni guncelleme stabil

• eagerly waiting for this
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

Niye hocam? Yazdıklarımın neyini beğenmedin?

Alıntıları Göster
    Ses olarak dis ses yani bir miktar yuksek olabilir de kulaklık performansi kesinlikle mi8 icindeki ses cipi nedeniyle. Pil konusunda ise amoled ekran farki nedeniyle o 600map lik fark ediyor ve ayni sonuç veriyor testler mevcut. He desenki agir yukte poco daha az isiniyor eyvallah neden sivi sogutma var. Objektif olmak lazim kardeşim olay bu

• 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.