Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefon konusunda çok geriyim. Zırt pırt telefon değiştiren biri de değilim. Bu aralar telefon yenilemeyi planlıyorum. Huawei P20 ile Xiaomi mi 8 arasında kaldım. Siz ne dersiniz? Bir ara Xiaomi de Türkçe desteği yok diye birşeyler okumuştum hala öylemi? Sanırım yetkili servisi de yok değil mi? Fiyat sınırım yok ama genelde f/p ürünlerini tercih ederim. Çok oyun oynamıyorum bizim ufaklık hariç tabi. Kamerası da ortalamanın üzerinde olsun bana yeter. GPS çabuk bağlansın isterim birde. Tavsiyelere açığım arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel.The.Heart -- 27 Aralık 2018; 16:9:20 >
  • yelkenli12 Y kullanıcısına yanıt
    Hangi ayarlarla bu süreleri aldığınızı yazacaktınız ama hala atmadınız ??
  • Blackberry Smoke kullanıcısına yanıt
    Şarjı iyi gidiyor. Müzik, internet, oyun.. günniçerisinde elimden hiç düşmüyor neredeyse. Sık telefon görüşmemde mevcut. Sabahtan evvelsi sabahı çıkartıyorum.
    Çin'den aldım. Root dediğiniz şeyi bilmiyorum ama global rom yükledim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ağır çekim bir videoyu WhatsApp duruma atayım dedim olmadı sadece resim gibi ekliyor ve video oynatılamadı yazıyor
    Daha önceki telefonum mi not 3 ile sorunsuz atıyordum :(

• mi 8 için ankara veya kayseride uygun fiyatlı kılıf ve ekran camı satan tavsiye edebileceğiniz yer, çarşı, vs var mı? dm de atabilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba bulunduğum yerde cam ve kılıf bulamadım mi 8e uygun mecbur internetten alıcam kullandıgınız tavsiye ettiğiniz kılıf ve koruyucu cam var mıdır?

• Root rom gibi islere pek bulasmiyorsaniz p20 sizi uzmez. Kamerasi iyi, yazilim problemsiz, servisi cok iyi.
    Mi8 daha performansli ama sizin kriterlerinize gore p20 daha iyi bir tercih bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.
    Bir kaç ay önce aldığım Mi8 cihazımın ekranı durduk yere çalışmamaya başladı. Cihazı kapattım güç tuşuna basılı tutarak, yeniden başlattım daha doğrusu. Şu an pin giremiyorum, açamıyorum, sadece en altta "acil durum" yazısına basabiliyorum, ve geri'ye basabiliyorum. Onun dışında üst kısım tepki vermiyor.
    Sanırım servis yolu göründü.
    Yalnız cihazı açıp yedeklemem lazım. Komple backup almam lazım en azından. Nasıl yapabilirim? Cihazı açmadan mümkün mü? Açılıyor ama pin giremiyorum sonuçta.
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Otg kablosu ile mouse bağlayıp, yedeklerini alabilirsin

• Arkadaşlar bu Google lens uygulaması var ama telefonda gözüküyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: wall

Otg kablosu ile mouse bağlayıp, yedeklerini alabilirsin
    Tuş kilidini açmadan usb mouse'u otg'den bağlarsak çalışır mı?
  • Arkadaşlar merhaba telefonu vadiistanbul mi shoptan alıp garanti konusunda sorun yaşayan var mı? Ya da olumlu şeyler sorun çıktı yaptılar ya da cihazı değiştirdiler gibi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Çalışır, mouse ile pini tuşlarsın fotoğrafları ve diğer dosyalarını bulut a yedekleyip cihaza format atarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: wall

Çalışır, mouse ile pini tuşlarsın fotoğrafları ve diğer dosyalarını bulut a yedekleyip cihaza format atarsın
    Çalıştı. Çalışınca ekrandaki gariplik ortaya çıktı.
    Bugün sabahtan beri de always on çalışmıyordu zaten bi gariplik var ama yazılımsaldır deyip önemsememiştim. Bu renkler mevcut şu an beyaz ekranda belli oluyor.
    Yedekleme yapıyorum şimdi, servis yolu göründü, hiç sevmediğim işler bu servis işleri...

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    iquique kullanıcısına yanıt
    Bugün migrostan aldım ben.

Siyah global electra ithalatçı.

Almadan sorgulama yaptırdım mi den global versiyon, bl kapalı.

Ödemeden sonra açıp testleri yaptım. Ekran lensler dokunmatik sağlam.kalanları gece kontrol edicem.

Puan kampanyaları ile fiyat bana illegal fiyatlara geldi.

Bismillah deyip şunu ver dedim. Umarım sorunsuz olanı seçmişimdir. Klişe ama teknoloji şans işi.

Tahminim tr de 10k adet mi8 satılmıştır. Sıkıntı var diyenlerinde sayısı belli ( karar sizin )

Ayrıca forumlarda yorum yapanlar giriş seviyesi üstü , usta kullanıcılar. Çoğu kullanıcı burda anlatılanları anlamaz.

Mi de yazılım olayına gelince , binlerce kişi gerek mobil gerekse miu official forumdan geri bildirim yapıyor. Sürekli geliştirme var. Su akar yolunu bulur.asusta böyle bişi varmı bilmiyorum.

Sonuç yarın ekranı kırsam, zaten 1500tl cebimde kaldı ,)

• quote:

Orijinalden alıntı: enVoy26

Ödemeden sonra açıp testleri yaptım. Ekran lensler dokunmatik sağlam.kalanları gece kontrol edicem.

Bismillah deyip şunu ver dedim. Umarım sorunsuz olanı seçmişimdir. Klişe ama teknoloji şans işi.

Tahminim tr de 10k adet mi8 satılmıştır. Sıkıntı var diyenlerinde sayısı belli ( karar sizin )

Ayrıca forumlarda yorum yapanlar giriş seviyesi üstü , usta kullanıcılar. Çoğu kullanıcı burda anlatılanları anlamaz.

Mi de yazılım olayına gelince , binlerce kişi gerek mobil gerekse miu official forumdan geri bildirim yapıyor. Sürekli geliştirme var. Su akar yolunu bulur.asusta böyle bişi varmı bilmiyorum.

Dostum hayirli olsun hangi migrostan aldin. Ben ankarada bulamadim hala ariyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: enVoy26

Dostum hayirli olsun hangi migrostan aldin. Ben ankarada bulamadim hala ariyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Ben Eskişehir den aldım.

Ama forumda Ankamall de var demişlerdi sanki. Teknoloji bölümü olan bir mağazadan stok sorgulatabilirsin.

• evet ankamal migrosta var. ama hepsi de siyah hepsi de ritzy garantili. ayrıca Mi8'in sesi ve batarya perfomansı Poco'dan çok daha kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 27 Aralık 2018; 21:20:4 >
  • WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    üstad ben de indirip kurdum, bir sıkıntıyla karşılaşmadım; ancak 1-2 sorum olacaktı.

kamerayı olduğu gibi kullanıyor musunuz yoksa ayarlardan özel diyafram ayarı vs yapıyor musunuz? bir de her çektiğim fotoğraf ayrı klasör oluşturuyor galeride, sizde de böyle mi?
  • 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.