Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mi 8 lite da açılış fiyatıyla kafa karıştırıyor.
  • aykutk A kullanıcısına yanıt
    örnek atar mısın?
  • arkadaşlar google camera uygulamasının gece çekimleri, telefona yeni güncelleme ile gelen gece çekim modundan daha başarılı.
  • merhabalar, ekranı ikiye bölme fonksiyonunu kullanın ve yapı kredi uygulamasını üst bölüme alın, üst bölümü olabildiğince büyütün, alttaki butonu görebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar, ekranı ikiye bölme fonksiyonunu kullanın ve yapı kredi uygulamasını üst bölüme alın, üst bölümü olabildiğince büyütün, alttaki butonu görebilirsiniz.

• Dostlar, geceden %100 ile bıraktığınız telefondan sabah uyandığınızda % kaç şarj alıyorsunuz? 12.30 civarı yüzde 100 bıraktığım telefonu, sabah 95te alıyorum genellikle. Bana fazla geldi biraz bu, anlayamadım. Pil tasarrufu açık, wifi açık, senkronizasyon ise kapalı oluyor.

Sizde durum ne?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ÖNEMLİ UYARI : Arkadaşlar mi 8 için gelen son iki güncelleme ciddi sorunlar içeriyor, yani pie 9 güncellemesi sorunlu, GPS sorunu var, mobil bankacılık ( yapı kredi ) sorunlu, ses kısma açma tuşları ilk seferde çalışmıyor sorunlu, uygulama içerisinde whatsapp mesajı gelince mesaj içeriği gözükmüyor sorunlu, pubg çentik sorunu var ve daha aklıma gelmeyen sorunlar, heee en önemlisi batarya su gibi gidiyor.

Bu sorunları göze alıyorsanız yükleyin.

Kullanıcıların büyük çoğunluğu bu sıkıntılar ile uğraşıyor, temiz kurulum fayda etmiyor.

Dİkkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WalterWhite00

arkadaşlar google camera uygulamasının gece çekimleri, telefona yeni güncelleme ile gelen gece çekim modundan daha başarılı.
    EVET'de bu sürüme uygun gcam bulamadım bir türlü. Bulduklarımn hepsi gece modunda kasıyor. Ve normal çekimlerde de, denklaşör zor çalışıyor. Sizde calısan sürüm var ise bizimle paylasabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubce

Dostlar, geceden %100 ile bıraktığınız telefondan sabah uyandığınızda % kaç şarj alıyorsunuz? 12.30 civarı yüzde 100 bıraktığım telefonu, sabah 95te alıyorum genellikle. Bana fazla geldi biraz bu, anlayamadım. Pil tasarrufu açık, wifi açık, senkronizasyon ise kapalı oluyor.

Sizde durum ne?
    Bende de durum aynı üstelik wifi da kapalı tutuyorum ben. Sarji tüketen ise google play işlemleri.. Yani Kapatabileceğim herşeyi kapattım google ile alakalı ama yinede banamısın demiyor. Eğer çözümü bulursan bizide bilgilendir lütfen.
  • kubce kullanıcısına yanıt
    wifi ve mobil bağlantıyı kapıyorum hafıza ve depolama temizliğini yapıyorum arka planı temizleyip senkronizasyon kapayınca 7 saat te yuzde 1 le geceyi kapatıyorum sadece bu gece yuzde 2 oldu onunda sebebi uyanmakta zorluk yasadığım için alarm 10 dakika boyunca çaldı bu arada global beta kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feldispat -- 27 Aralık 2018; 9:6:46 >
  • whatsapptan resim gönderdiğim veya aldığım zaman galeri uygulamasının albümler kısmında 2 defa aynı resmi gösteriyor farklı klasörlerde. Bunu önlemenin bir yolu yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qualina -- 27 Aralık 2018; 9:7:40 >
  • WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    Hangi versiyon google cam ? Ben yükledim donuyordu devamlı.
  • myemr M kullanıcısına yanıt
    Tam ekran modundan çıkarak da islem yapılabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kubce

Dostlar, geceden %100 ile bıraktığınız telefondan sabah uyandığınızda % kaç şarj alıyorsunuz? 12.30 civarı yüzde 100 bıraktığım telefonu, sabah 95te alıyorum genellikle. Bana fazla geldi biraz bu, anlayamadım. Pil tasarrufu açık, wifi açık, senkronizasyon ise kapalı oluyor.

Sizde durum ne?
    Sevgili dostlar, son pie 10.1.2 güncellemesini yaptım, şu an kullanmaktayım. Her şey kapalı (Wifi, mobil veri, gps vs.) Sadece hat açık gece bırakıyorum sehpaya, sabaha kadar % 1-2 ancak gidiyor, 3 ü görmedim. Yaklaşık 6-7 saatte. E bu kadar da olsun artık, normal yani.
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.