Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar migrostan almak herhangi bir sıkıntı yaratır mı? Açıkcası almaya tedirginim ama kutusunda global versiyon yazıyor yine de emin olamadım. Al derseniz alıcam şimdi cevaplar için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

telefonunuzda bölge olarak hangi bölge seçili acaba

Alıntıları Göster
    türkiye secili. Eğer güncelleyi göremediğiniz için soruyorsanız, bir çok kişi göremiyor. Sanırım güncellemeyi tekrar geri cekmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirman37

Sayfada hata mı var,son sayfaya gidemiyorum
    Evet aynı durum bende de mecvut. Mobilden son sayfaya gidilmiyor. Bütün tarayıcılardan denedim, ama sorun forumdan kaynaklanıyor sanırım.
  • Evet masaüstü sürüm yaparak gidebildim simdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLackeLectro B kullanıcısına yanıt
    Ben de mobil üzerinden kullanıyorum son sayfaya git tıkladığın da cvp vermiyor bir iki deneme ile anca genel bir problem olsa gerek ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kadirman37 kullanıcısına yanıt
    Az önce Google Play güncelleme geldi iyileştirme yapılmış bir bakın derim ..

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackeLectro

Evet aynı durum bende de mecvut. Mobilden son sayfaya gidilmiyor. Bütün tarayıcılardan denedim, ama sorun forumdan kaynaklanıyor sanırım.

Tablet sürümü deneyin hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ertuğrulll3654

Arkadaşlar migrostan almak herhangi bir sıkıntı yaratır mı? Açıkcası almaya tedirginim ama kutusunda global versiyon yazıyor yine de emin olamadım. Al derseniz alıcam şimdi cevaplar için teşekkürler

Alabilirsiniz hocam, ilerde THH ile bi sorun yaşarsanız karşınızda Migros olur ki bu durumda paranızı çatır çatır alırsınız. İthalatçı garanti yerine Migros dan almak bence daha mantıklı..

• kubce kullanıcısına yanıt
    İBB Cep Trafik uygulaması Android 9 ile uyumlu değil. Android 9 kullanan hiçbir telefonda çalışmıyor.
  • Şu an bizdeki cihaz hindistan bölgesinde yüz tanıma aktif olsun diye. Yeni pie güncellemesi ile türkiye bölgesinde yüz tanıma çalışıyor mu.

• Hayır ..

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Daha o kadar çok olumsuz şeyler yakaladım ki son gelen güncelleme ile, ama yazmaya korkuyorum, içimden gelmiyor yazmak, geçen gün sorunları yazdım diye yok her mesajında telefonu kötülüyorsun, yok Bilmem ne diye mesajlar geliyor. Böyle mesajlar ile muhatap olup cevap yazmak yoruyor artık beni.

Alıntıları Göster
    hocam eski sürüme nasıl dönüş yaptınız ? bootloader kaldırmadan.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Gcam uygulamasıyla denediniz mi, gece çekimleri çok güzel çıkıyor yani S9 plus arkadaşım da var, gece çektiğim fotoğrafları görünce keşke bende xiomi alsaydım diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açılışa özel mi8 3150, mi 8 lite 1650, pocophone 2550 TL civarı olacakmış arkadaşlar (kusuratlarda hata olabilir). Ayrıca ilk 600 kişiye de hediyeler var , bileklik, powerbank

• 3 senedir kullandıgım iphone 6 plus bozulunca bende bir mi 8 sahibi oldum bugün. Araç kullanırken siriye çok alışmıştım fakat google assistanı bir türlü aktif edemedim. Voice Match ayarını açılacak yer gri renkte. Bunu nasıl aktif edebilirim?

• Benim gibi kkavyebile yazarken zorlananlar klavye ayarlarina girip klavye yuksekligini arttırabilir. Kullanisli oluyor★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirman37 -- 26 Aralık 2018; 19:59:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirman37

Benim gibi kkavyebile yazarken zorlananlar klavye ayarlarina girip klavye yuksekligini arttırabilir. Kullanisli oluyor
    türkçe karakterler direk olarak çıkmıyor mu?
  • qualina kullanıcısına yanıt
    Maalesef şu anda guncelleme bekliyoruz. Manuel olarak acmak için ise asistan kisayolunu ya da home tusuna basılı tutarak islem yapabilirsiniz

• iquique kullanıcısına yanıt
    Klavye ayarlari, diller turkce q ssecerek turkce karakterleri kullanabilirisiniz klavyede ben kalabalik oluyor diye tercih etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirman37 -- 26 Aralık 2018; 20:13:45 >
  • kadirman37 kullanıcısına yanıt
    Bekliyecez çaresi yok ozaman. Teşekkürler cevap için.

• 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.