Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Manuel yüklenebiliyor inidirip kuruyorsun 5 dakikamı almadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Manuel yüklenebiliyor inidirip kuruyorsun 5 dakikamı almadı.
    sistem güncelleyiciden sanırım degilmi öyle ise bende geçebilirim
  • Normal mod , yeni gelen gece modu karşılaştırma , kamera s9+ a göre hala düşük ışıkta yetersiz ama son güncelleme ile bir tık daha iyi hale gelmiş.

[simage]
    ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirman37

Fiyat ne kadar ki. Bana göre şuan en iyi alınabilecek yer migros. 128 GB 2999 TL global versiyon. HB de 64gb 2900 civarı değil mi
    Evet o dediğinizi almayı düşünüyorum. Ama kararsızım.

Telefondan memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

dönüş için ne yaptınız bootloader kilitlimi sizde

Alıntıları Göster
    Kilit açık hocam, 10.0.2.0 yüklettim, Android 8.1 e geri döndüm yani. Pilinden aşırı derecede memnunum şuan. Ben geri dönüş için yardım aldım hocam, bu kilitlenme mevzularından korktuğum için.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Kilit açık hocam, 10.0.2.0 yüklettim, Android 8.1 e geri döndüm yani. Pilinden aşırı derecede memnunum şuan. Ben geri dönüş için yardım aldım hocam, bu kilitlenme mevzularından korktuğum için.

Alıntıları Göster
    benim kilit kapalı ondan müdahale edemiyorum arb vs kontrol yapabiliyorum arb 1 sürümü mevcut ama betaya geçtim en son navigasyonu deneyemedim daha deneyip sorun yoksa kalırım sorun varsa pie de durmam dagha fazla böle saçma sorunlar olucagını bileydim valla bulaşmazdım allahtan az cok tecrubem var androidde

• Geri çekilen güncelleme tekrardan geldi ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok şükür yeni güncelleme geldi. Bende indiriyorum şuan.

• Bu yeni sürümdede üstte bildirimler görünüp kayboluyor sabit kalmıyor değilmi
  • xxxserxxxcan X kullanıcısına yanıt
    Aynen 1-2 sn onunla ilgili bir düzenleme yok ..

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxserxxxcan

Bu yeni sürümdede üstte bildirimler görünüp kayboluyor sabit kalmıyor değilmi
    Benım ilk beklentim bildirimlerin sürekli kalacak olmasıydı. Ama suan baktıghımda değişen birşey göremedim. Bilmiyorum belkide baska bir ayar mı yapmak gerekiyor.. Fark ettiğim tek sey, gece modunun gelmiş olması. Baska bir fark göremedim.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam gelmiş şuan güncelleme

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UoH -- 26 Aralık 2018; 10:58:52 >
  • Zaten hızlı olan cihaz bir iki tık daha akıcı olmuş.
    Belki bir umut Yapı Kredi düzelir diye kendimi kandırdım ama bu konu da Banka tarafının acil bir müdahalesi şart ..

• yapi kredide ne sıkıntı var hocam

• Ödeme yaparken işlemi onayla kısmı ekran dışın da kalıyor o yüzden explorer sayfasını kullanmak zorun da kalıyoruz ciddi bir zaman kaybı.
    Bu konu da Google Play Yapı Kredi uygulaması yorum kısmın da birden fazla Xiaomi kullanıcısı şikayeti var ama ilgilenen yok ..

• quote:

Orijinalden alıntı: UoH

Zaten hızlı olan cihaz bir iki tık daha akıcı olmuş.
    Belki bir umut Yapı Kredi düzelir diye kendimi kandırdım ama bu konu da Banka tarafının acil bir müdahalesi şart ..
    Yüz okuma yine yok, bildirimler yine aynı. Şarj ile alakalı bir uygulama gelecekti yok. Ok Google yine yok. En azından pubg tam ekran yine yok. Bu güncelleme sırf kamera iyileştirmesi olmuş sanırım. Boşuna heveslendik.

• scorpion4201 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • bLackeLectro B kullanıcısına yanıt
    Sanıyorum face ıd TR için konuşuyoruz yoksa gayet stabil ben Azerbaycan kullanıyorum.
    Ok Google bu güncelleme ile yakından uzaktan alakası yok beklenti için de olmak yanlış Google çözecek onu.
    Şarj hangi uygulama biraz açabilirmisiniz ?
    Kamera konusu evet onun dışın da biraz da ivme kazanmış cihaz ..

• Navigasyon düzelmiş mi bari, gerçi fark etmez, ben güncelleme yapmayacağım, 1 ay geçsin, güncelleme sonrası ne gibi sıkıntılar oluşuyor görelim, ona göre karar vereceğim.
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.