Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.885
Cevap
156
Favori
752.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paralel ithalatçı Ritzy hakkında onlarca şikayet var ve hiç birine de tenezzül edip cevap vermemiş bile. Neden hala bu firmanın faaliyet göstermesine izin veriliyor? Şu firmayı Cimere şikayet edelim.

Hey ritzy firması bu foruma üyeyseniz çıkın bir cevap yazın. Xiaomi Telefon alacağım ama size güvenmediğim için almaktan korkar oldum. Ne biçim firmasınız siz?
  • Merhaba Arkadaşlar;
    Bu cihazı almayı düşünüyorum. Teknosada inceleme fırsatım oldu.Ekran parlaklığını yarıya getirdiğimde sanki ekran sönük gibi geldi.Amoled yanığına istinaden ekranı bu şekilde kullanmayı düşünüyordum . Acaba spot ışıklarının etkisi çok mu fazla oldu? Günlük kullanımda ekran görünürlüğü nasıl?

Bu arada diğer cihazları incelerken s9 plus gibi cihazlarda amoled yanığı bariz şekilde mevcuttu.
  • Kameraya gece modu ve 960 fps gelmiş, birde 1080p 60 fps gelseydi cok güzel olurdu.

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 26 Aralık 2018; 12:18:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiiliyol

Ekran koruyucu cam veya cam filmi kullanıp memnun olanlardan link alabilir miyim. Bazılarında yanlardan kalkma sorunu vs yaşanıyor ilerleyen günlerde. Memnun kaldığınız ürün var mı? Daha önce AliExpress ten alanlar link vermiş ama şimdi nasıl kullanımda?
    Ben bunu kullanıyorum hocam çok memnunum öyle kenarlardan kalkma falan söz konusu değil

https://www.hepsiburada.com/microsonic-xiaomi-mi-8-nano-cam-ekran-koruyucu-film-p-HBV00000D45P5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    evet hocam kurabilirsiniz
  • Merhaba arkadaşlar.

Migrostan mi8 almayı planlıyorum bugün.

Lakin miu forumda migrostaki ritzzy garantili olanların bl açık çin versiyon üzerine global rom yüklü olduğunu yazmışlar. Kutu üzeri maden in India.

Xiaomi bu şekil olanlara güncelleme vermeyecekleri gibi bir duyuru yapmıştı sanırım.

Bu konuda bilgisi olan varmı, alırsak sıkıntı yaşarmıyız ileride?

Kimlik sorgulamada da yetkili satıcılardan alınız diye uyarı verdiğinin ss leri var.

• GPS sorunu çözülmüş mu yeni sürümde

• quote:

Orijinalden alıntı: enVoy26

Merhaba arkadaşlar.

Migrostan mi8 almayı planlıyorum bugün.

Lakin miu forumda migrostaki ritzzy garantili olanların bl açık çin versiyon üzerine global rom yüklü olduğunu yazmışlar. Kutu üzeri maden in India.

Xiaomi bu şekil olanlara güncelleme vermeyecekleri gibi bir duyuru yapmıştı sanırım.

Bu konuda bilgisi olan varmı, alırsak sıkıntı yaşarmıyız ileride?

Kimlik sorgulamada da yetkili satıcılardan alınız diye uyarı verdiğinin ss leri var.
    ben de migrostan almayı düşünüyordum ama Ritzy hakkında onlarca olumsuz yorum ve şikayet var. kvk veya delta garantili cihazlara bakmak lazım.
  • Delta da var şuan migrosta.

Ama kafam versiyon işine takıldı.

Puan doldurdum vazgeçmem de zor artık.

@iquique

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enVoy26 -- 25 Aralık 2018; 13:48:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enVoy26

Delta da var şuan migrosta.

Ama kafam versiyon işine takıldı.

Puan doldurdum vazgeçmem de zor artık.

@iquique
    Migrosta çalışan birini bulursan taksitli alabilirsin.
  • iquique kullanıcısına yanıt
    aynı durumdayız
  • ben dun gece forumdan 350 mblık bir dosya olarak telefona indirip güncelledim bugun sabah betaya gectim tekrar stabile döndüm ama şimdi 350 mblık update bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unknown Jack

aynı durumdayız
    yarın ankamall migrosu ziyaret edeceğim. 128 lik Mi 8'ler arasında Delta garantili bulursam alırım.

ama migrosta saçma bir fiyatlandırma mevcut: 64 lük Pocophone, 128 lik Mi8'den daha pahalı.

poco mu mi8 daha ona bile net karar veremedim. kafam çorbaya döndü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 25 Aralık 2018; 14:13:43 >
  • iquique kullanıcısına yanıt
    deltanın ritzy'den iyi oldugunu kim söyledi?
    Hem delta hem de global cihaz mı varmış migrosta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unknown Jack

deltanın ritzy'den iyi oldugunu kim söyledi?
    Hem delta hem de global cihaz mı varmış migrosta
    Ritzy'e göre memnunyet oranı daha iyi. Ayrıca 3 yıldır Delta'lı Note 5 sıkıntısız şekilde kullanıyorum.

ayrıca adamlar şikayetlere cevap da vermişler. Ritzy ise hiç şeyine sallamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 25 Aralık 2018; 14:34:20 >
  • enVoy26 E kullanıcısına yanıt
    Migros'ta global versiyonlar da var, onlar da ritzy garantili. Ancak delta garantili olanlar da var diyen arkadaşlar oldu

• Mistore açılışa özel yüzde 50 indirim yapıyormuş, sanırım açılış yarindi. O zaman mı 8 2000 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirman37

Mistore açılışa özel yüzde 50 indirim yapıyormuş, sanırım açılış yarindi. O zaman mı 8 2000 tl
    nerde açılıyor hocam?
  • Unknown Jack kullanıcısına yanıt
    İstanbul Marmara Forum sanırım, tarihte yarın olması lazım . Reklamı da şimdi DH de gordum

Düzeltme Açılış İstanbul Forumda imiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirman37 -- 25 Aralık 2018; 15:5:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirman37

İstanbul Marmara Forum sanırım, tarihte yarın olması lazım . Reklamı da şimdi DH de gordum

Düzeltme Açılış İstanbul Forumda imiş
    Ulen insan bir mağaza da ankarada açar namıssızlar
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.