Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
12.637
Cevap
226
Favori
601.532
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★
Giriş
    499 Mesaj

Hayır migros'ta geçen hafta gelen partiler global versiyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    feldispat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sube sube degisebilir benim yarin elimde olucak olan cihaz global romlu ama global versiyon degil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kadirman37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    279 Mesaj

zaten global versiyon olmadigini bilerek sadece mavi renk olsun diye aldim

|
    |
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: feldispat

sube sube degisebilir benim yarin elimde olucak olan cihaz global romlu ama global versiyon degil
    Ben de öyle tahmin ettim önceki partiden farklı renklerde çin versiyonunda ve son hafta partiden siyah global versiyonda telefonlar var migros'ta. Ben mavi istedim çin getirdiler global istiyorum dedim

Depoya baktilar sadece siyah global var dediler. Aynı şeyi birkaç mağazaya sordum siyah almak istemiyordum. Ancak global olsun diye sonunda siyah tercih etmek zorunda kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirman37 -- 23 Aralık 2018; 22:40:58 >

dogrudur hocam global yada asian takintim yok sarj cihazi ister avrupa isterde cin uyumlu olsun orjinal sarj cihazlari yerine once aukey qc 3.0 simdide baseus qc 3.0 sarj cihazi kullaniyorum

|
    |
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj
    Anlayamadığım Bir şey var.

https://en.miui.com/getrom.php?r=346&m=yes&app=false

Xiaomi ye göre güncel stabil global rom 10.0.2.0 bizim telefonlar da güncel stabil ise 10.0.3.0

Yani???

indirilebilir rom ile guncel rom arasinda farklilik olabilir miui sitesinde forum kisminda enguncel fastboot ve recovery romlarin datalarini indirip kurabilirsin yada hali hazirdaki romu indirip son versiyonlarina otadan guncelletebilirsin

|
    |
  • Yüzbaşı
    340 Mesaj

Evet bende bunu anlatmaya çalıştım zaten ama, ısrarla cihazı kötülemeye çalışan bir iki kişi var forumda abuk sabuk yazıp cihazı kötülüyor, eminim ellerinde bu telefon bile yok. Kurmuşsunuz gcamı sonra gece çekimleri kötü diyenlerin önüne koymuşsunuz, gece çekimlerinde, kendi kamera yazılımı 5 para etmiyor diye elli kez söyledik zaten, ama bazıları anlamamak için ısrar ediyor. Gcam kurmak basit root' a gerek yok direkt apk kurulabiliyor.

|
    |
    Andromaniac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kadirman37

Ben de öyle tahmin ettim önceki partiden farklı renklerde çin versiyonunda ve son hafta partiden siyah global versiyonda telefonlar var migros'ta. Ben mavi istedim çin getirdiler global istiyorum dedim

Depoya baktilar sadece siyah global var dediler. Aynı şeyi birkaç mağazaya sordum siyah almak istemiyordum. Ancak global olsun diye sonunda siyah tercih etmek zorunda kaldım

Alıntıları Göster
    Ben migrostan siyah aldım ve global versiyon değil ne yapabilirim ?

Hocam kablolu kulaklık ile denemedim kablosuz kullanıyorum ben , deneme şansınız varsa deneyin bana hak verirsiniz kablosuz kulaklık performansı inanılmaz kötü , son seste duymakta zorlanıyorum.S9+ da son sese alamıyordum , G7 thinq dan bahsetmiyorum bile en efsanesi oydu bu konuda. Zaten mono hoparlör ne kadar kaliteli olabilir ?

Gece modu inşallah gelir , xiaomi bu konularda cok yavaş. Dün akşam resim çekineceğiz eşimden istedim s9+ ı
    |
    |
    WalterWhite00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Freddy Krueger

Face İd kullanırken ekran ışığı kapalı olup da telefonu yüzümüze tuttuğumuz da açılmıyor mu kilit? Tuş kilidine basıp ekranı uyandırıp öyle yüzümüzü tanıtmak çok saçma değil mi?
    Tuş kilidine basmana gerek yok , telefonu oldugu yerden kaldır ekran açılıyor sonra face id ile tamamen açılıyor. Herhangi bir tuşa basmana gerek yok. Sadece kapatırken tuşa basman gerekiyor , çift tık ekran kapama gelseydi cok güzel olurdu.Aslında alttaki tuşları kullanırsan bir tanesine ekran kapama da atayabilirsin ama tam ekran hareketlerini kullanırsan atanacak tuş kalmıyor.
    |
    |
    Sarj tüketimine baktıgımda Google Play islemleri %58, Facebook servis %28 kullanmıs görünüyor. Kaldıki Facebook uygulamasını komple kaldırdığım halde.. Bu google play islemlerini kısıtlamak icin ne yapmalıyım? Ve facebook servis 'i nasil kaldırabilirim? Yardimci olabilecek varmi bu konuda yoksa, bu değerler normal midir? Bende biraz abartiyor olabilirim. İphone 5s telefonum var, gece cıkarıyorum sabah baktıgımda sarjında hic değişme bile yok.. neyse simdiden yardımlarınız icin tesekkur ediyorm.
    |
    |
    arkadaşlar samsung telefonlar için google play'den yüklenebilen "Package disabler pro" isimli bir program var. Bu programı yüklediğinizde telefona rom atmadan, normalde telefondan silnmeyen uygulamalar bu program sayesinde işlevsiz hale getiriliyor. Daha sonra istendiğinde eski haline çevirebiliyorsunuz.

bu disabler programına benzer bir program Mi 8 için var mıdır?
    |
    |

Ritzy garantili çöp almayın gayet kötü bir servis. Şikayet sitelerine de bakabilirsiniz.

|
    |
    uraltay85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: fiiliyol

Ritzy garantili çöp almayın gayet kötü bir servis. Şikayet sitelerine de bakabilirsiniz.
    Kardeş fiyat olarak şu an en cazip migrostakiler sanırım.

Çin mi store fiyatı 2800yuan o da 2150tl yapıyo kayıt desen 2650tl. Cazip gibi görünüyo ama bilemedim

Android 9 olan

1.7 GB, Android pie olduğuna dair bir içerik yok ama. Guncellemiyorum şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirman37 -- 24 Aralık 2018; 12:35:19 >

Alırken dikkat etmelisiniz, artık bir şey yapabileceğimizi sanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirman37 -- 24 Aralık 2018; 12:34:53 >
    |
    |
    Furkovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kadirman37

Tele güncelleme geldi 10.1.1 bu geçende gelen geri çekilen problemli sürüm mu

Android 9 olan

1.7 GB, Android pie olduğuna dair bir içerik yok ama. Guncellemiyorum şimdilik
    Ben şimdi yaptım güncellemeyi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

ASUS ROG Swift PG278Q 2K 144Hz 27" G-Sync
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj

Onu bilmiyorum ama bulursan delta al.

|
    |
    uraltay85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
seo paketleri
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.