Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
12.637
Cevap
226
Favori
601.437
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 11 ★
Giriş
    582 Mesaj

Hb den 2900 e aldım delta garantili geldi. Farklı firmalardan seçip yolluyorlar yorumlar öyleydi. Tavsiyem ritzy alma bu kadar kötü niyetli servis görmedim. Hakem sayesinde paramı kurtarabildim. Amazon daki evofone GENPA vs yazmışlar bi araştır bence. GENPA yı bilmem ama evofone dan çok birşey bekleme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    onurado kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

KESİNLİKLE 10 ARAMA YAPTIM VE ALDIM 5 İNDE KARŞI TARAF ARAMIŞTIR HEM BENİM HEM KARŞI TARAFIN YAPTIĞI ARMALARDA 4 5 DEFA SES GİTMEDİ DONANIM SAL OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM AMA CAN SIKICI BİR DURUM

|
    |
    beratgazi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gelem veya giden aramada karşı tarafa ses gitmeme problemi yaşıyorum android 9 ile alakalı olduğunu düşünüyorum bir önceki sürümde böyle bir şey yoktu çünki 10 aramanın 5 inde ses gitmiyor karşı tarafa

alıntı yaptığın arkadaş zaten her sorunu cevaplamış resmen. bu cihazı almaman lazım senin :) 3400 3500 tl edecek teelfon değil :)
    |
    |
    meeb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GALATASA|RA|Y
  • Yarbay
    7040 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elays

Onu kontrol edip yazarım fakat redmi note 4 e göre daha düşük olduğunu düşünüyorum. Normal mi?

yahu redmi note dediğin sd625 li orta şeker cihaz. pil ömrü de nerdeyse max serisi ile yarışıyor. telefon daha üst model olunca pili vs daha iyi gidecek diye bir olay yok. note 4 teki pil performansının yarısnı alsan öp başına koy :)
    |
    |

GALATASA|RA|Y
  • Er
    5 Mesaj
    slm arkadaşlar bendeki sürüm peamıfı 10.1.1.0
    |
    |
    |
    |

|
    |

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 KULLANICILARI KULÜBÜ
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj

hocam cihazınız unlock yaparsanız global rom atarsınız. ben şuanda 10.1.1.0 PEAMIFI global rom kullanıyorum.
    |
    |
    onurgencx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gcam ile gece cekimi gercekten guzellesiyor. Ayrinti artiyor. Donanim yaninda yazilimin nasil fark yarattigi ortaya cikiyor

2. gcam mi 8 ile cekildi. 3.si mi 8 kamera uygulamasi ile cekildi. İkiside gece cekim modu ve ozel ayar yapilmadi
    1.ise s7 edge ile cekildi. Bana en enteresan cekim de s7 edge nin dusuk resim kalitesi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andromaniac -- 23 Aralık 2018; 12:10:8 >

Orijinalden alıntı: Turkata0661

Gelem veya giden aramada karşı tarafa ses gitmeme problemi yaşıyorum android 9 ile alakalı olduğunu düşünüyorum bir önceki sürümde böyle bir şey yoktu çünki 10 aramanın 5 inde ses gitmiyor karşı tarafa
    1 haftadır operatörlerle alakalı bir sorun var Türkiye,nin her yerinde her telefonda aynı sorun olduğu forumlarda bahsediliyor ,duzelene kadar bekleyin

|
    |

Telefonla alakalı değil. Operatörlerle alakalı. Ekşisözlük e bakarsanız birçok kişinin şikayetçi olduğunu görebilirsiniz. Aynı içerikli mesajları tekrarlamayın lütfen

|
    |
    Turkata0661 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tavsiye eder misiniz?

Yazılımı falan nasıl? Stabil çalışıyor mu?

Fiyat ne kadar ki. Bana göre şuan en iyi alınabilecek yer migros. 128 GB 2999 TL global versiyon. HB de 64gb 2900 civarı değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirman37 -- 23 Aralık 2018; 14:44:26 >
    |
    |
    trsinapsis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben dün ikinci mı 8 i Migrostan aldım global versiyon dün pubg oynarken Bluetooth kulaklık kullandım oyun esnasında ses seviyesi bir anda düştü normal kulaklık taktım hala ses düşük geliyordu müzik açtım arama esnasında sesin yükseldiğini gördüm görüşmeyi sonlardirdigim anda müzik sesi yine düştü son güncellemeyi yeniden kurdum falan hiç birşey degismedi...yazılımsal bir sorun var ama çözemedim ne yapsam iade mı etsem bilmiyorum

|
    |
    kadirman37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bluetooth kulaklık kullanmadığım dan bir şey diyemeyeceğim. Anlattığımız göre donanımsal değil gibi. Diğer deneyen arkadaşlar olursa daha iyi karar verirsiniz. Yazılımsal ise herkeste olur, donanımsal ise sadece sizde

|
    |
    Ltgdby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben oneplus one ile pubg ve unkilled oynarken de oluyor bazen bu. Bazen uygulamayi tamamen kapatip acinca bezen de telefonu kapayip acinca normale dönüyor... Hemen cosmaya gerek yok iphone dahil her telefonda gorulebilir boyle ufak tefek sorunlar. Cogu da uygulama kaynaklidir. Sanirim xiaomi ucuz oldugu icin degersiz ve kalitesiz gorulup ufacik sorun bile olsa yerin dibine sokuluyor. En iyisini huawei yapti bu konuda. Fiyatlari iphone seviyesine cikardi. Kucuk buyuk ne sorun olursa olsun insanlar toz kondurmuyor simdi.

|
    |
    Ltgdby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cemee

Ben oneplus one ile pubg ve unkilled oynarken de oluyor bazen bu. Bazen uygulamayi tamamen kapatip acinca bezen de telefonu kapayip acinca normale dönüyor... Hemen cosmaya gerek yok iphone dahil her telefonda gorulebilir boyle ufak tefek sorunlar. Cogu da uygulama kaynaklidir. Sanirim xiaomi ucuz oldugu icin degersiz ve kalitesiz gorulup ufacik sorun bile olsa yerin dibine sokuluyor. En iyisini huawei yapti bu konuda. Fiyatlari iphone seviyesine cikardi. Kucuk buyuk ne sorun olursa olsun insanlar toz kondurmuyor simdi.
    Huawei tüm mağazaları eline geçirmiş. Media Markt ve vodafone mağazalarının ana telefonu olmuş. Mağazalarda Xiaomi bulmak çok zor.
    |
    |
Mobilya Takımları
son dakika
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.